Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Jak dobrze poszlo to mała Holi, juz jest w nowym domu w Krakowie.
  2. Ulka, oby tak było, Savana juz tak dlugo czeka na dom.
  3. Ja tez chetnie napisze maila,a i tel tez dobrze byloby wykonac.
  4. Podnoszedo góry.
  5. Negra jest bardzo pieknym psem,ale wymaga duzo pracy,zeby zaufala czlowiekowi.
  6. Jeszcze Wera i matka batonow, i nowa mala suczka ze schroniska-narazie ma pseudonim "szkielecik ".
  7. Swietne zdjecia,a ta boksereczka cudnej urody ( choc wyglada na taki mix- box), Trzymam kciuki za futro Savany, wreszcie porasta, bo juz wydawalo sie ,ze zostanie lysa.
  8. I ja przyłaczam sie do zyczen, wszystkiego najlepszego.
  9. W czwartek Missieek wysterylizowala 2 kolejne suczki.
  10. Missieek ten szczeniak Cziko wyglada jak mlody loenberger, zloz mu watek na dogo.
  11. Ulka Muszka ma juz dom W Krakowie.
  12. Suczka powinna pojsc do domu wysterylizowana !!!, biorac pod uwage swiadomosc i przesady panujace w naszym spoleczenstwie na temat sterylizacji, nie ryzykowalbym wydania rasowego psa bez zabiegu.
  13. Wczoraj mimo koszmarnych korkow w Krakowie udało sie dowiezc Missieek na sterylizacje dwie suczki malutka Holi i jedna wiejska suke, ktora ma rok ,a miala juz jeden miot.
  14. Musimy zaczac powoli sterylizacje suczek, mam nadzieje ,ze w przyszlym tygodniu uda sie 2 wysterylizowac.
  15. I jeszcze 2 kocury były kastrowane.
  16. Missieek ma 2 malenkie suczki 4-5 kg i juz nie urosna.
  17. Najwiecej dzwoni oszołomow, ktorzy chca do budy szczeniaki. ponoc po 1 7 sierpnia ktos sensowny chce Reksia lub bakusia ( nie pamietam dokladnie ktorego )
  18. Wielkie dzieki dla Wellington ,ze w tym deszczu pojechala po psiaki, niestety mam obawy,ze jednak nikt ich nie wzial, tydzien temu byly, staruszka collie i bokserkowata w ciazy -malo prawdopodobne ,zeby znalazly dom, obawiam sie najgorszego, w tym schronisku to nic dziwnego, zwlaszcz,ze bardzo przepelnione, szczegolnie wybieg duzych suk,niestety narazie nie widac szansy,zeby zamknac ta umieralnie.........Spojrzenie tej mix bokserki chyba do konca zycia bedzie mnie przesladowac, nie udalo im sie pomoc.
  19. Jedna ze sterylizowanych kotek missieek namierzyła po wiszacej co kilka miesiecy karteczce "oddam kotki".
  20. Teraz dla odmiany wysterylizowane zostały 4 kotki, w tym dwie , ktore regularnie rodziły u swoich nieodpowiedzialnych wlascicieli, Missieek udalo sie ich przekonac do zabiegow.
  21. Moze po sterylizacji bedzie iweksze nimi zainteresowanie.
  22. Xenia( wellington ) przewiezie psa, + przy okazji wezmie bokserkowata suczke w ciazy ze schroniska do Missieek, mowila,ze jutro lub w srode moglaby to zrobic.Prosi o kontakt z nia na komorke podobno irenaka ma jej numer.
  23. Ja niestety nie dam rady, napiszcie do Wellington, moze by pomogła w transporcie.
×
×
  • Create New...