Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Przypominam Maltę i podnosze do góry.
  2. Agila w nowym domu juz od niedzieli siedzi sobie.
  3. Cały czas szukamy jej domu, musi wreszcie być tego efekt.
  4. Filip do góry.
  5. Takie fajne suczki i nadal bez domu.
  6. Agila i Buffi tez juz w nowych domach, szkoda ,ze dorosłe psy nie maja tyle szczescia.
  7. Ulaa Missieek ma 40 kotow pod Olkuszem ,ktore szukaja domow, sa ze schroniska.
  8. Zostały 3 suczki Savana, Fruzia, Malta, i chyba co najmniaej 6 kotek, czy Frida juz wysterylizowana musi Missieek napisac.
  9. Dziś zostały wysterylizowane 2 suczki Miki i Sara.
  10. Tak 30 kg , to 14 psow i ponad 40 kotow
  11. Jeszcze kilka dni temu siedziała w śmierdzacym boksie schroniska,a teraz taka popularna, zeby tylko ten dom jak nakszybciej sie znalazł.
  12. Przydałaby sie pewnie karma dla psów i kotów , całe stado zjada jej spore ilości, tak 30 kg tygodniowo.
  13. Filip ma pecha ,taki sympatyczny pies i bez domu.
  14. Malawaszka pewnie sa nowe psiaki , wiadomo skad. A Jaga miał a duzo szczescia.
  15. W schronisku w OL na wybiegu dużych suk ,jest suka dobermana.
  16. W schronisku w Olkuszu jest mała , biała amstafka z pregowana latka na boku ciała i stojacymi uszami, troche wieksza od stafika, jest tam juz conajmniej od grudnia, niestety nie ma mozliwosci zrobienia zdjec.
  17. Bardzo miła wiadomosc, wreszcie cos ruszyło w ostatnim czasie domy znalazły Kora, Bernardynka, Kruczek, Duduś no i Bairra.Super.
  18. W Schronisku W Ol Jest Piekny ,ale Skoltuniony Pon I Mala Srebrna Suczka Sznaucerka. Moze Bylby Ktos Chetny ?
  19. W OL nic sie nie zmieniło, to tylko pozory ,ze tam jest dobrze, adopcji mało, a co dzieje sie z psami mozna tylko sie domyslac.Widziałem kilka zwierzat niedawno z tamtad zabranych-stan beznadziejny.
  20. http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/jaga/jaga003 Jaga od missieek szuka domu.
  21. Dzięki Ulka za aukcje, kurcze, Filip juz rok siedzi na tymczasie u Missieek.
  22. Aska 25 na pierwszej stronie missieek pisze ile jeszcze suczek zostało i kotek.
×
×
  • Create New...