Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Pies ma sie dobrze, zamieszkał w Krakowie, jest juz tam tydzień, powoli sie aklimatyzuje, najwazniejsze ,ze zaakceptował koty, dogaduje sie tez z 2 pozostałymi psami, pani jest bardzo zadowolona, mysle ,ze mozna przeniesc watek. Niebawem umowilismy sie na wizyte w nowym domu.
  2. W piatek zostala wysterylizowana Savana i nowa suczka Saba, jedna kotka, dzis 3 kotki i 2 kocury.
  3. Missieek ma kłopoty z dogo, dlatego sie nie odzywa, Toska przesle ci swoje konta, jak wejdzie na forum. Widzialem dzis babcie, jest zupelnie niewidoma, zyje w swoim swiecie, bardzo grzeczna, czasem zaszczeka jak slyszy inne psy, w piatek miala pobierana krew na badania w pon beda wyniki.
  4. Malta juz niedługo bedzie miec sterylizacje.
  5. Malawszka to nie wszystkie nowe psiaki,pewnie Missiek niedlugo zalozy im watki, jest tez 6 szczeniakow, potrzebne wsparcie np. w postaci karmy.
  6. Asiunia, a nie mozna skłamac ,ze pies został znaleziony na terenie gminy z ktorej jakies porzadne schronisku ( zeby nie trafila z deszczu pod rynne) zabiera psy, wiem ,ze to nie jest dobre rozwiazanie ,ale moze bylby czas na szukanie domu. Jesli ona je 2 razy w tygodniu, dodatkowo pewnie ciaze co chwila , dlugo nie wytrzyma.
  7. Savana niedługo bedzie sterylizowana no i ten nowy dom wreszcie by sie przydał.
  8. Podnosze filipa jego adopcja teraz jest najpilniejsza.
  9. Ten ewentualny przyszły dom, to od "mojej " pani według mnie jest ok, teren jest ogrodzony, dom w Krakowie. Sa tam 2 suczki znalezione i koty.Pani jest od kilku lat klientka naszej lecznicy, dba o zwierzeta -leczy jak trzeba , szczepi, zwierzeta mieszkaja w domu i do dyspozycji maja duzy ogrod. No ale to osoby , ktore zawioza psa i ew. przyszly wlasciciel zadecyduja o ostatecznym rozwiazaniu, jesli pies tam zostanie to pewnie bede go co jakis czas widywał.
  10. Tak , dzis pani zainteresowana miała dzwonic, warunkiem adopcji jest akceptacja kotów. Reszte juz ustala obydwie strony, ja tylko przekazałem kontakt telefoniczny.
  11. Wczoraj Missieek wysterylizowała 3 suczki -nowe Dusie, , czarna i dzika -czarna, niedlugo pewnie zalozy im watki, nastepna w kolejce bedzie Savana ( bo juz zdrowa skóra ). tylko wsparcie jakies by sie przydało.
  12. U missieek nowe futra sa, pewnie niebawem je pokaze, pozatym powiem w tajemnicy ,ze byc moze jedno niedlugo bedzie miec dom.
  13. Podnoszę babunie, koniecznie trzeba jej zrobic gruntowne badania, w tym krwi , zeby wiedziec w jakim jest stnie , no i czy znajdzie przystan na stare lata.Prosimy o wsparcie starowinki.
  14. Kontakt w sprawie collie przekazany, zobzczymy co z tego wyniknie.
  15. Niestety telefonu narazie nikt nie odbiera, jest weekend moze gdzies wyjechali.
  16. Dopiera teraz jestem na dogo dzwoniłem do osoby zainteresowanej, zeby przekazc kontakt,ale narazie nie dodzwoniłem sie, nikt nie odbiera, jak tylko sie dodzwonie przekaze jej info.
  17. Zdjecia kotow Missieek na stronie w moim podpisie
  18. Ewentualnie prosze na priv o tel osoby , ktora ma collie, przekaze osobie zainteresowanej, dom mialby dobry u milosnikow zwierzat.
  19. W Krakowie jest pewna pani, która chciałaby collie, tylko musiałby dogadac sie z jej kotami i 2 suczkami ( przygarniete ), dom z ogrodem. Moge na priv podac tel do niej
  20. Missieek ma całe stado kotów, w tym jednokolorowe.
  21. Karma zawsze sie przyda, co do ilosci suczek i kotek do sterylizacji musi napisac Missieek.
  22. Podnosze Fante , jest świetnym psem i nadal bez domu .
  23. Do Missieek przybyły nowe suczki w sobote planujemy sterylizacje 3 sztuk, sprawa pilna bo jest podejrzenie ,ze sa zaciazone.
  24. Przypominam o małych suczkach.
×
×
  • Create New...