Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Boksia juz po kastracji.
  2. Dzis boksie wysterylizujemy, moze bedzie wiecej chetnych.
  3. Ta glowa jakby charcia, skojarzyl mi sie z chartem polskim [URL="http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/MACIEJOWICE/photo#5239993921232703186"]http://picasaweb.google.pl/psia.szaj...93921232703186[/URL] __________________
  4. Czy w Maciejowicach nie ma przypadkiem psa w typie charta, na jednym zdjeciu obok czarnego ,kudlatego psa w typie wilczura, cos chyba chartowatego stoi ?
  5. Emdziolek, Advocaty sa firmy Bayer, a Preventici Virbaca wyslalas do nich ?
  6. Przy zakupie Advocata najbardziej ekonomicznie bedzie kupic ampułki dla duzych psow 25-40 kg, mozna taka podzielic np na 3 male psy, przy leczeniu swierzbowca drazacego i nuzycy zreszta tez , mozna stosowac tania iwermektyne ( tylko nie jest zarejestrowana dla psow , ale stosuje sie ja u nich )., tylko trzeba ja podawac w odstepach 7-10 dni poskornie, w butelce jest 100 ml,a kosztuje w hurcie okolo 30 zl, dawkowanie u psow 1ml na 33 kg, czyli wydajna.
  7. Co za akcja, podnosze do gory.
  8. Sprawdzcie ,czy gruczoly okolodbytowe nie ma przepelnione, przy tym moga byc tez takie objawy.
  9. Benia juz wysterylizowana.
  10. Ja sie ciesze, tylko malo czasu ciagle, nie przegladam wszystkich watkow.
  11. Boksinke bedzie trzeba niebawem wykastrowac.
  12. Super ,ze adopcje tak dobrze ida, jak tak dalej pojdzie to u Missieek zabraknie psiakow. trzymam kcuiki, co by sie dla Malty i Savany domy znalazly, bo one najdłuzej czekaja.
  13. W piątek kolejne 2 suczki zostały wysterylizowane.
  14. Przydałoby sie wsparcie w postaci karmy( suchej), dla psow tygodniowo potrzeba 30 kg.
  15. Byłem zaskoczony jak sie dowiedziałwm,ze ma dom, jak na nia to wyjatkowo szybko ,jak nowi wlasciciele sie o niej dowiedzieli ? Negra powodzenia w nowym domu!!!
  16. W ostatnia sobote missieek sterylizowała 2 kolejne suczki-bernardynke i mala suczke matke batonikow.
  17. Tez tu zagladam i rozpytuje o dom dla Negry, ale narazie bez efektu.
  18. Camara daj znac Missieek, ona ma Benke na ktora jest duzo chetnych, moze ktorys z kontaktow by sie przydał.
  19. Malawaszka pochwal sie co wiesz ?
  20. Podobno dropka interesuja sie jacys ludzie z Rybnika.
  21. Moze chciał Savane dostac, a potem sprzedac ?
  22. Podobno jest spore zainteresowanie Benka, moze uda sie przy okazji znalezc tez dom pozostalym benowatym suka , ktore sa w schronisku, w spraiwe boksinki cisza, mam nadzieje, ze bokseromaniacy pomoga w znalezieniu jej domu.
  23. Policzyłem i od 1 stycznia tego roku Missieek wysterylizowała 25 suczek, 2 psy,ponad 20 kotek i kilkanascie kocurow. Nowe juz czekaja w kolejce na zabiegi.
×
×
  • Create New...