W Olkuszu w schronisku sa 2 suczki bokserki , jedna pregowana , druga żółta, tylko tAm do schroniska nie ma po co dzwonic, najlepiej w ich sprawie kontaktowac sie z nr tel 504 588 874
Dla wszystkich fanow zwierzkow Missieek, wisela1 zalozyła bazarek z " towarem" na czasie, frontline dla psiakow w atrakcyjnej cenie, mowimy stanowcze nie kleszczom i pchłom.
Prosze wykasujcie z pierwszego postu zdanie o przerazajacych warunkach, bo osoby ktore pomagaja tam psom , moga miec klopoty, kontaktujcie sie z Missieek- jesli zapadnie decyzja o zabraniu jej , i prosba,zeby nikt nie dzwonil do schroniska.
W dziale Na rzecz bezdomnych psów jest watek psów krakowskich zalozony przez AgeG, cos mi sie ten link nie chce tu wstawic, zawsze to dodatkowa reklama.
Malawaszka wkleilas by zdjecia szczeniakow na watku krakowskim, ( ja nie potrafie ),moze tam by ktos je wypatrzył, podobnie batoniki moznaby tam umiescic.
Chips w drodze do nowego domu w ok. Wieliczki, miejmy nadzieje ,ze dom bedzie ok i tam zostanie, mimo ,ze tydzien juz sa normalnie karmione kondycje ma kiepska , futro i kosteczki.
One nie tylko sa nieodrobaczane ,ale tez bez szczepien na chorobuy zakazne, tabletki na pierwsza serie odrobaczenia sa u missieek, zanim dojda do formy potrwa to okolo mieisiaca, chyba rozsadniej byloby zrobic im teraz blokade i beda 3 miesiace czasu na sterylizacje.