Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Podnosze Filipa.
  2. Fanta juz dosc dlugo jest u Missieek i narazie cisza.
  3. Przypominam Baire i Savane.
  4. Podaje kod-wyroznienie o 6 punktow 278d4, i podnosze Filipa.
  5. Podnosze watek, w poniedziałek, zostały wysterylizowane kolejne 2 kotki.
  6. Dzis zostały wysterylizowane kolejna dwie kotki.
  7. W obecnej sytuacji jedyne co mozna zrobic to zabierac z tamtad psy, była kilka podejsc zamkniecia schroniska bez skutecznych jak narazie, byla TV, gazety, Toz krakowski , w sadzie nic nie dało sie wskurac, bo chyba nawet nie udało zalozyc sie sprawy, wiecej na ten temat wie frotka. Efekt calej zadymy byl taki ,ze nie chcieli wpuszczac do schroniska nikogo i jeszcze niektore osoby z dogo były szykanowane , były o tym watki. Obecnie , chociaz mozna tam wejsc i zabrac jakies psy nie robia z tym problemu.
  8. Ulka dzieki za aukcje, w sprawie Kory był jeden telefon obiecujacy z Gratki pl, ale czy znajdzie dom okaze sie po nastepnym weekendzie, czy mogłabys reszte na tej gratce jeszcze wystawic ?
  9. Chyba narazie nikt nie pytał, podnosze.
  10. Podnosze,a moze by tak Bairze zafundowac allegro?
  11. Miałem okazje widziec wczoraj Bairre i Jage, bardzo sympatyczne psiaki, bairra wyglada jak labrador w kolorze miodowym, jest bardzo urodziwym psem,a Jaga skromniutka i cichutka, taka filuterna jest.
  12. Moze uda sie Filipa wcisnac do TV ? Podnosze.
  13. Kora ślicznotka do góry.
  14. Podnosze ona zasługuje na super dom.
  15. Juz niedługo bedzie rok odkad Filip jest u Missieek, podnosze.
  16. Kora jest wyjatkowym psem , ma w sobie to cos, co łapie za serce i czeka na wyjatkowy dom.
  17. Kora do góry.
  18. Fajny z niej pies , a jakos nikt jej nie chce.
  19. Podnosze do góry.
  20. Podnosze do góry, trudno znalezc im domy.
×
×
  • Create New...