Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Znowu zastoj z adopcjami, najpilniejsza Savana i Nora one najdluzej czekaja?
  2. Podnosze do góry. Inez czeka na dom.
  3. Co slychac u Wery, znalazla dom,czy siedzi u chlopa, doglada jej jak trzeba ?
  4. Missieek moze jakis plakat z boksina bys mi podrzucila,powiesimy gdzie trzeba, moga byc tez innych psow i kotow.
  5. Tak lampa napewno by sie przydała i karma sucha w kazdych ilosciach.
  6. Malagos mam nadzieje, ze jeszcze kiedys sie spotkamy na Dogomanii .Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki.
  7. Dzis Benia pojechala do domu.
  8. Ja też zaglądam.
  9. Frotka co to za interwencje na Podhalu? Duzo tych psów bedzie ?
  10. Boksinka wysterylizowana, sympatyczna i nie na nia chetnych.
  11. Co z transportem dla benki ?
  12. Savana chyba najdluzej siedzi u Missieek ze wszystkich tymczasowiczow.
  13. Jeszcze raz proponuje,zeby osoba zorientowana w temacie dlugow ,zalozyla na Psach w Potrzebie ( wiecej osob zaglada ), watek z prosba o pomoc w splacie tego gigantycznego dlugu,jesli sporo osob wplaci tylko po 10-20 zlotych , cos sie uzbiera ( w kupie sila ). nie raz dogomaniacy z Krakowa pomagali psom z innych miast, wiec moze czas na rewanz?
  14. Kiedys Morda miała duzy dlug w hotelu, byl zalozony watel ludzie wplacali po 20 zl i spora czesc zostala splacona, moze to powtorzyc ?
  15. Co u Negry ? zjada przynajmniej jedzenie , ktorejej zanosicie ?
  16. Przednia łapa była uszkodzona, on stareńki ma okolo 11-12 lat, wiem,ze tez badania krwi nie były w porzadku, nielatwo bedzie mu znalezc dom.
  17. Załózcie jej watek na forum chartów.
  18. Agamika ten owczarek niemiecki to Akord staruszek i ma problemy ze zdrowiem. W maju znalazłem go wyrzuconego w rowie ze zlamana lapa, musial trafic do schroniska ( nie bylo lepszej alternatywy ), tam gdzie byl nic dobrego go nie czekalo. Dziekuje za info o nim.
  19. Chartowaty pies [URL="http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/MACIEJOWICE/photo#5239993921232703186"]http://picasaweb.google.pl/psia.szaj...93921232703186[/URL]
  20. Arka to ja wklejalem zdjecie tego charcikowatego, popoludniu poszperam, i wkleje , teraz biegne do pracy, on jest w Maciejowicach, Ty wklejalas te zdjecia, jestw boksie z takim czrnym onkowatym.
  21. Wczoraj byla kastrowana boksia Inez i mała suczka, teraz czas wziasc sie za kotki czeka 8 na zabieg i 2 suczki jeszcze (narazie ).
×
×
  • Create New...