Ponawiam prosbe Missieek ,czy ktos mogłby pomoc w umieszczeniu psa Filipa( zabrany ze schroniska w Olkuszu w stanie skrajnego wyczerpania ), w Dzienniku Polskim , juz minie rok jak jest w domu tymczasowym,a nie bardzo toleruje go pies rezydent, co przy 10 psach tymczasowych jest dodatkowo trudne. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56011&page=44[/url] , to jego watek.