Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Od momentu założenia tego wątku Missieek wysterylizowała 5 suczek Lotke, Psotke, Jage , Bairre i Bajke-bernardynke, 14 kotek, 8 kocurów. Reszta towarzystwa psio-kociego tez niebawem pojdzie pod "noż ".
  2. Podnosze nadal szukaja domow.
  3. Podnosze do góry.
  4. Filip ciagle czeka -juz prawie rok.
  5. Dobrze ,ze "dzieci " tak jedza , bo to przynajmniej oznaka zdrowia, coby tylko za bardzo nie utył,, no niektorym to nawet juz chyba nie grozi, bo cialka sporo maja.
  6. Ulka byloby fajnie zrobic allegro.
  7. Camara Missieek by sie ta karma przydała , ma teraz szczeniaka Kruczka w domu, no i cala reszte 12 sztuk.
  8. Bernardynka Bajka juz po zabiegu, bardzo miła z niej psica, jak dobrze pojdzie w sobote jedzie do nowego domu.
  9. Pozostało tylko je podniesc, no i czekamy na domy.
  10. Kruczek ponoc bardzo inteligenty i pojetny, juz nuczyl sie czystosci w domu, prosi o wyjscie na siku itp.
  11. Ponoc straszna przylepa,chce cały czas byc z człowiekiem, wiecej napisze Missieek.
  12. Podnosze Maltę.
  13. Missiek wg mnie to ona nie ma wiecej niz 18 miesiecy, ma piekne białe zeby.
  14. Suczki do sterylizacji zostały jeszcze 3 ,ale przybyla bernardynaka i dzis w nocy ktos podrzucił nastepna czyli 5 suk i 8 kotek, w srode byly kolejne sterylizacje kotek, w poniedzialek bernardynka.
  15. Missieek mysle,ze te zdjecia Fanty trzeba pokazywac, wyglada na nich swietnie.
  16. Podnosze , to bardzo sympatyczny i miły pies.
  17. To chyba jakas czarna seria pare dni temu trafiła do Missieek bernardynka ,a teraz ten maluch, bardzo urodziwy, ale czy znajdzie szybko dom ?
  18. Podnosze na pierwsza strone.
  19. Podnosze , suczki sa super formie, gotowe do wydania.
  20. Jak dobrze pojdzie jutro kolejna partia kotek pojdzie do sterylizacji .
  21. Prosimy o pomoc w znalezieniu domu Filipowi.
  22. Przydałaby sie pewnie sucha karma dla tego olbrzyma, Missieek ma jeszcze kilka psow na tymczasie wiec gotowanie wszystkim to nie lada wyzwanie.
  23. Podnosze Filipa.
  24. Ponawiam prosbe Missieek ,czy ktos mogłby pomoc w umieszczeniu psa Filipa( zabrany ze schroniska w Olkuszu w stanie skrajnego wyczerpania ), w Dzienniku Polskim , juz minie rok jak jest w domu tymczasowym,a nie bardzo toleruje go pies rezydent, co przy 10 psach tymczasowych jest dodatkowo trudne. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56011&page=44[/url] , to jego watek.
×
×
  • Create New...