Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Filip czeka juz ponad rok i chyba ma pecha , bo ciagle nikt sie nim nie interesuje.
  2. Ulka dzis postaram sie wysłac nici ( jak poczta nie zawiedzie ,bo ponoc strajk maja ), jest ich cos okolo 50 sztuk, mam nadzieje,ze wystarczy na kilkanascie sterylizacji.
  3. Yorkowata ma dom , dziekuje za chec szukania jej domu.
  4. Ulka podaj mi na priv adres Twój, to Ci wyslę troche nici do sterylizacji.
  5. Trudno uwierzyć,ze sa takie miejsca -schroniska jak w Łeczycy, jest światełko,ze kiedys wszedzie tak bedzie, tylko odpowiednie osoby musza tym sie zajmowac. Super.
  6. Tak Ulka sa, tylko nie maja tu jeszcze wątkow Missieek musi wstawic ich zdjecia.
  7. Świetne zdjecia ,szczególnie te wodne.
  8. Podnosze Filipa niestety narazie cisza.
  9. Tak obydwie wysterylizowane ,yorkowata ma na imie Dusia sa jej zdjecia na stronie Missieek w moim podpisie, druga wazy 3 kg wyglada jak mix dlugowlosej chiuchuachua z piczerem nie ma ogonka, jest czarna -podpalana.
  10. Głownie z ogłoszeń w internecie, ale na dom czeka jeszcze 16 sztuk, w tym 5 szczeniakow.
  11. Missieek pod Olkuszem ma 2 małe kudłate suczki wysterylizowane ,jedna wazy 3 kg , druga 5 w typie yorka.
  12. Dzisiaj do nowego domu W Krakowie pojechała staruszka Bunia i onkowata Saba do Łodzi.
  13. Missieek dzis zawozila Bunie do wiseli i sterylizowala 2 suczki Malte i malutka 3 kg Zuzie. dodam,ze dzis nowy dom w Łodzi znalazla onkowata Saba , nie miala watku na dogo ,ale jest na stronie.
  14. Tak sa ze schroniska byly w bardzo kiepskim stanie ,ale juz wyszly z kryzysu, jest jeszcze suczka z 3 malutkimi 3 tyg. bobasami.
  15. Basia bazarek bardzo by sie przydał, potrzeba sporo "forsy" na karme dla calej trzody. ile to sztuk znajdziesz na stronie missieek , a to nie wszystkie .
  16. To ja sie wpraszam na odwiedziny Buni-babuni , jak juz u was bedzie.
  17. Podnosze Filipa.
  18. Malawaszka z fotami aktualnymi chyba trzeba troche poczekac , jak zarosnie wlosami ladnie savana bo leczyla troche skore i sie wlos przezedzil.
  19. Tak jest kilka nowych psiakow,pewnie niedlugo Missieek wstawi ich fotki.
  20. Pewnie ,ze da sie zaprosić, nowy dom sie szykuje dla naszej babci .
  21. Ruth, mam podobne marzenie, ale niestety narazie nie widac szans likwidacji tego obozu koncentracyjnego, co gorsze ponoc facet buduje nowe schronisko za unijne pieniadze, jeszcze wieksze,i pewnie bedzie chcial obrobic cala malopolske.
  22. Missieek przydałyby sie watki nowych psów, podnosze temat.
  23. Przydałby sie nowy dom , bo u Missieek juz jest kilka nowych futer, jeszcze nie oglaszanych.
×
×
  • Create New...