Ulka dzis postaram sie wysłac nici ( jak poczta nie zawiedzie ,bo ponoc strajk maja ), jest ich cos okolo 50 sztuk, mam nadzieje,ze wystarczy na kilkanascie sterylizacji.
Trudno uwierzyć,ze sa takie miejsca -schroniska jak w Łeczycy, jest światełko,ze kiedys wszedzie tak bedzie, tylko odpowiednie osoby musza tym sie zajmowac. Super.
Tak obydwie wysterylizowane ,yorkowata ma na imie Dusia sa jej zdjecia na stronie Missieek w moim podpisie, druga wazy 3 kg wyglada jak mix dlugowlosej chiuchuachua z piczerem nie ma ogonka, jest czarna -podpalana.
Missieek dzis zawozila Bunie do wiseli i sterylizowala 2 suczki Malte i malutka 3 kg Zuzie. dodam,ze dzis nowy dom w Łodzi znalazla onkowata Saba , nie miala watku na dogo ,ale jest na stronie.
Basia bazarek bardzo by sie przydał, potrzeba sporo "forsy" na karme dla calej trzody. ile to sztuk znajdziesz na stronie missieek , a to nie wszystkie .
Ruth, mam podobne marzenie, ale niestety narazie nie widac szans likwidacji tego obozu koncentracyjnego, co gorsze ponoc facet buduje nowe schronisko za unijne pieniadze, jeszcze wieksze,i pewnie bedzie chcial obrobic cala malopolske.