-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Na prawdę nie mam pojęcia. Nigdy nie liczyłam godzin. Poza tym, ciężko to podliczyć, bo potrafię przez 3 mce robić, a w gruncie rzeczy wyszło by może z 5 podejść do rysunku, czyli przeliczając to na dni = 5 po godzince, może dwie dłubania. Ciężko mi wyliczyć. Są pewne przeciwności losu, które uniemożliwiają mi, skutecznie, wykonanie takiego portretu na przestrzeni tygodnia i rozchodzi się wtedy o miesiące :([/QUOTE] no tak ,fakt 5 godzin pod rząd nie da sie kreślic ... mimo wszystko piękne te twoje prace Przeszłaś kontrole po wizytach :) -
hahaha , Ozzy tak potrafi pełzać na fokę :lol:
-
[quote name='Luzia']haa! czyli jest za chudy :diabloti: idę po słoninę do sklepu :lol: Oj no tak :oops: pseplasam, więcej nie będę :grins:[/QUOTE] będziesz mu futerko mazać szmalcem :hmmmm: dobrze chłopak wygląda , a pychol uśmiechnięty jak zawsze więc jest oki :)
-
Po mojemu dobrze wyglada , no może ciutek z kg by mógł narzucić , ale on nie ma czasu ;) Jak mogłaś wątpić w jego zdolności ,przecie byle czego byśmy ci nie dały ;)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Alicja replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Pięknie się prezentuje [url]http://img196.imageshack.us/img196/332/gse5.jpg[/url] Córcia rozkoszna :loveu: na kotach się nie znam ;) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Bardzo, bardzo długo czekał na ukończenie. Ale się doczekał. Jeszcze parę mi zostało takich niedokończonych. Chociaż tylko jeden z listy zaległych mogę skreślić, to i tak mi lżej na psychice :) Od razu mam lepsze samopoczucie.[/QUOTE] mały postęp a cieszy ;) Ile czasu zajmuje ci tak mniej więcej taki 1 rysunek ? -
Krzaki frytkowe powiadasz ...myślę , ze Ozzy też by nie pogardził ;)
-
[quote name='Izabela124.']Jedź do Wawy to też ją zobaczysz :D [B]Dobra, żegnam się z wami, zaraz mam PKS do Pabianic, jadę do Kissa dziewczyny :lol: A w niedzielę mamy wystawę w Częstochowie, więc proszę za Kissa i za mnie trzymać kciuki :) Po wystawie jadę do Wawy do Indi, będę tam do piątku, a potem ruszam do Poznania, a raczej Śremu do Kissa hodowczyni i z nią jadę w sobotę i w niedzielę na wystawę do Poznania, więc też proszę trzymać kciuki :)[/B][/QUOTE] aleś się rozbujała ;) :kciuki:
-
Bidulek Bazylek , dobrze że pogoda się unormowała i chłopakowi lepiej :cool2:
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
cudowny obraz -
Powodzenia piesku :)
-
Rodowodowa,sponiewierana "maciora" MA DOM!!!! CUd się ziścił!
Alicja replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Kurcze szkoda że nie ma opcji kliku lubię to :) -
Ja zawsze dawałam Efa olie Ozzyemu , polecam też Fatromega , niby na linienie ale ogólnie wzmacnia [url]http://www.mksklep.pl/fatro-fatromega-1000-ml-p-7369.html[/url]
-
o ranyśku .... podróż oki ale dla mnie też zawsze problemem są bagaże też sikałaś z Erką na dworcu :lol: bo tak fajnie z kontekstu wyszło :lol: :kciuki:
-
[quote name='Franca81']Żadne nie wpadło ale jedno zostało tam wepchnięte przez drugą torpedę (oczywiście nie specjalnie). :diabloti:[/QUOTE] ależ oczywiście że nie :) [quote name='Kaaasia']Milo nie musi wpadać bo sam tam włazi (ku mojemu szczęściu :diabloti:) a Sintra jest kulturalna :smile: Ja dziękuję za jego perfumy. Trzy dni pod rząd musiałam się ze śmierdzielem bawić w kąpanie bo ze smrodu nie dało się wysiedzieć. Pierwszy raz w nocy nie zauważyłam, że sobie coś wykopał i wytarzał. Przetarłam go i było w miarę ok. Następnego dnia załatwił mnie na cacy. Podczas powrotu ze spaceru po polach pieski mi gdzieś poleciały. Myślałam że za barzantami ale byłam w błędzie. Po ostrym nawoływaniu pierwszy wylazł z krzaków Oli i już wiedziałam że będzie źle :placz:Widok Milo powalił mnie na kolana- cały grzbiet, szyja i szelki były wymazane w płynacym po nim świeżym g*wnie :angryy:. Musiałam go piachem obsypać aby dało się do niego podejść nie wspominając nawet o powrocie do domu. I tym sposobem mam w domu duet doskonay- jedej je a drugi się tarza w pachnidełkach :mad:[/QUOTE] a to współczuje , bo ja miałam raz taki motyw , ze Ozzy szedł w wysokiej trawie vis'a vis mojego bloku ....i wyszedł z niej umazany ludzkim g***** :diabloti: ...masakra to była ...darłam się ze po psie to patrzą czy zbieram a sami srają ... zaś Harley ( boksiu) wytarzał się w kocim gówienku ...aromat przedni :) ....no a Kama spanielka miała taką przygodę , ze wpadła oczywiście nie specjalnie to rzeczki scieczki i tak śmierdziała , ze na ulicy chłopczyk sie zapytał dlaczego ten piesek tak śmierdzi .... no i ona jako jedyna miała ciągoty by uchem w jakiś syf zamoczyć [quote name='Franca81']Jeszcze o ile na zjadanie można założyć kaganiec to na tarzane się chyba jeszcze sposobu nie wynaleziono (poza trzymaniem non stop na smyczy co jest nierealne). Współczuję! Aż nie wiem co napisać. Może Cię pocieszę, że to nie zdechła ryba? Bo ona tłusta i później jest mega ciężko to zmyć. No chociaż się starałam pocieszyć. ;)[/QUOTE] ojjjjj ryba :evil_lol: koleżanki nev york się wypachnił w takiej :)
-
no to :kciuki:
-
Rodzinka wielodzietna się szykuje :)
-
cza psa wytresować do szukania grzybów ;)
- 1417 replies
-
Fajna , zresztą jak zawsze , fotorelacja . A cóż to za nowości u ciebie ?
-
:loveu: miód na oki , 2 boxie w zabawie [url]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1378033_223867027779443_1973632652_n.jpg[/url] nie mówcie , ze żadne nie wpadło do kanałku :hmmmm: a Milo wcale nie wytarzał się w padlinie tylko chciał parfimą zaimponować siostrze :grins:
-
Po psie widać , ze szczęśliwy i ładnie już wygląda więc to najważniejsze , ze jemu się podoba .
-
Mała jest rewelacyjna .:loveu: Kurcze z tą myszą to niefajnie , oby zdechła z przyczyn naturalnych , a nie z pomocą jakies trutki ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']bo mnie się nie budzi :grins: Grześ na sznurku :evil_lol: [URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378571_750062611686786_2061272174_n.jpg[/URL][/QUOTE] powiesiłaś biedaka .... przecie ja Cię nie budziłam , to te łajdaki ryjoki rozdarły :obrazic: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale tu nie jest centrum dużego miasta :) tu nie ma się czego bać :cool3: mieszkałam kilka dni tu bez psów , zresztą staffiki psami obronnymi ? :evil_lol:[/QUOTE] jak nie jak tak ...a kto cię bronił jak z góry schodziłam po schodach :lol: -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Znajomych leonberger zimą wolał zakopać się w śnieg niż spać w swoim apartamencie :lol: CAO to psiaki nie wymagające cudów więc same wiedzą co im potrzebne :) Ozzy niby łysol , ale dla niego najlepsze temp. poniżej 13 więc lato u nas jest be ... a teraz pies wie że zyje ,Harley(bokser)uwielbiał spać na podwórku w górach jak u znajomych bywaliśmy , sciągałam go do domu o 3 nad ranem