-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[quote name='dbsst']tu juz bylo chlodno [img]http://img188.echo.cx/img188/6311/obraz1069tu.jpg[/img] [img]http://img188.echo.cx/img188/5904/obraz1096ev.jpg[/img][/quote]ale pary z ust nie widze :o
-
rozumię że tam chlodno bylo..... :roll:
-
[quote name='Koma']No to Ty spróbuj... :D Mi jakoś te fałdki i fafelki kiepsko wychodzą, tak nienaturalnie i dziwnie więc zrezygnowałam z ich rysowania. Ale to są moje- no dość stare prace, może jeszcze kiedyś usiądę i zobacze czy nie zapomniałam jak to się robi ;)[/quote]jak się zapatrzysz w Szpile to ci wyjdą :wink:
-
Ale sielana........ :wink:
-
fajnie się psiurki bawią :D bardzo lubię gryzonie ,a koszatniczki to takie wszendobylskie pysia :lol:
-
[quote name='dbsst']cholender wrocilam z Cytadeli Warszawskiej padam a co gorsze nie widze zdjecia dagi :evilbat:[/quote]a cóś ty tam robiła :o
-
[quote name='Koma']Jeszcze jedno zaległe zdjęcie, nie wiem czy już wklejałam Komka w promieniach słońca [img]http://foto.onet.pl/upload/21/89/_476156_n.jpg[/img][/quote]plazowiczka :D
-
może to brodawczak
-
[quote name='KaRa_TC']była czapeczka ale spadała z główki gdy pychol się ruszał :lol:[/quote]to cza był troszke kleju siknąć :roll:
-
[quote name='KaRa_TC']Wprawdzie nie strój lalki barbie, ale w szaliczku :roll: [img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/niunia-sfd/karolina/a1.jpg[/img][/quote]przydała by sie jeszcze jakas czapeczka :D
-
No co z ta nocną imprezką :o Daga gdzie fotki :roll: A moje będa jutro ,bo Alka /ta od lodowców/jedzie w gości ,a to ona ma aparat /u nas tolko w telefonie :roll: /
-
Mecka :cry: dla zwierzaczków[']
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']dbst-biale kruki wyciagasz zeby tylko Ali nie dac sie wyspac :lol: ..sliczne :P[/quote] qrcze robie co w mojej mocy a Ala ciagle o jednym :evilbat:[/quote]to już mnie sie na oczka rzuciło bo u mnie to widać Szpinkolede a nie ptaszki i do tego białe/myszki to rozumiem :roll: /
-
[quote name='LAZY']Hahah...Olcia 5 razy TAK! :lol:[/quote]Olcia na prezydenta
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']widzisz masz tu protest na miare Solidarnosci :D[/quote]tożto jak Samoobrona/tylko bez tych w oczach :wink: /- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ide spać a jak się wyśpię to pójdę z Alką robić fotecki naszym psiurom ,a po pifku dobrze sie śpi a ciężko pisze ,fakt :wink: /mi tysz :lol: :lol: :lol: /Szpilcia :calus: dobranoc
-
Dbsst dzięki dardzo za foteckę ,lepiej zasnę :angel:
-
[quote name='daga10011']dobry chwyt dbst :lol: ...a spodziewaj sie w kazdej chwili :evilbat: ale nie dzis,bo z tego goraca piffko ziimne otworzylam :lol:[/quote]a psy dalej cierpią z upału :evil:
-
[quote name='dbsst']qrde jak zostaniesz to wlepie Szpile :D[/quote]o której? :o
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']a ja bede kierowac a ty mnie na pokuszenie zwodzic??????????? :evilbat:[/quote] no dokladnie tak to widze :D[/quote]no bo ja przed snem tu wpadłam coby zapytać o której się was spodziewac ,no i TE kawe mrozić :D
-
[quote name='dbsst']daga to wpadnij po drodze do mnie zabierzesz mnie i ja odwiedze Ale jak ona takie pysznosci proponuje :D[/quote]zapraszam :D
-
kawa mrozona , lody moze być tysz pifko lebo cóś inszego :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
widziałam wczoraj :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LAZY'][quote name='dbsst']Saint widzisz zdrazniles Lazy 8)[/quote] Jaka pewna, ze to Saint oszukuje..a Ty to niby co kolezanko??? :lol: :wink:[/quote]och jak dbsst się o ciebie troszczy :lol:
-
[quote name='daga10011']wezme je do auta i klime zalacze :lol: ..i bede jezdzic cala dobe-moze wtedy zjedza cos??????????? :roll:[/quote]to jak juz będziesz jeżdzić to wpadnij na kawę :wink: