Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska']najlepszego ,,mafijnym psiakom'' życzy ciocia Alicja :D :BIG:[/quote] to niech ciocia Ala pamieta ze nadi 1 lipca kończy roczek :D[/quote]jużse ciocia Alicja zapisała w kalendarzu :wink:
  2. Figula super :D ate skoki do badylka :o :D
  3. A poproszę dac Szpilci duże BUZI :calus: z okazji święta :D
  4. Amirkowi też całusy z okazji Dnia Dziecka :BIG: Fotencje super ,nareszcie są nowości :D
  5. Bercik :kciuki:
  6. Te skoki do wody :o Super :wink:
  7. najlepszego ,,mafijnym psiakom'' życzy ciocia Alicja :D :BIG:
  8. Alicja

    Mejk

    [quote name='Siostra']A ja Wam mówię, że z twarzy wyrazu Mejk jest nandowy. Albo Nanda mejkowa :o :D[/quote]one oba jak mój śp.Harley :-?
  9. [quote name='Poświata']:P Poszedł w las...... :roll: .[/quote]pewno na imprezkę z okazji Dnia Dziecka :lol: najlepszego :BIG:
  10. Alicja

    Mejk

    Mejkusiowi duże :calus: z okazji Dnia Dziecka :lol:
  11. najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla AGATA :BIG:
  12. [quote name='Justi0022']Syskiego dobrego dla Maryni z okazji Dnia Dziecka :D[/quote]teraz to ja sie dołączam do życzeń :BIG: ciumki dla Nandy :D
  13. Wszystkim psiaczkom :BIG: :laola: :BIG: dogomaniaczkom dogomaniakom i Tz-tom/ :D / wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka
  14. [quote name='Olcia'][quote name='asher'][b]Olcia[/b], czyli w Polsce rasa również jest zarejestrowana pod nazwą "czarny terier", tak? A nie "czarny terier rosyjski", tak?[/quote] teraz to ja już sama nie wiem, ale greta ma w metryce czarny terier rosyjski, a nadi ma czarny terier a w FCI jest zarejstrowany czarny terier[/quote]to może masz przynajmniej jednego niegrożnego :lol:
  15. [quote name='Alka'][b]Alicja[/b], dobrze powiedziane - pokazałam Dogo.Ale Ty mnie na świadka nie bierz jak cię Twój TZ wypisze z rodziny. :wink: :D :wink: :D Foty Szpili -niesamowite.Figurka suni jak się patrzy! :thumbs:[/quote]do ciebie się z kompem wprowadze :lol:
  16. dobranoc :angel: :calus:
  17. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']A ja mam 2 przeciw sobie :cry:[/quote] no to fakt masz gorzej :( ale swietnie dajesz sobie rade :D[/quote]czasami ,ale w wakacje się odkuję , jak Kubę wyslę do siostry do Opola ,to od kompa mnie wieczorem TZ nie oderwie :lol: .Teraz to jeszcze trzeba rano wstac do pracy :evil:
  18. A ja mam 2 przeciw sobie :cry:
  19. [quote name='dbsst'][quote name='daga10011']nie przejmuj sie-moj tez :lol:[/quote] ufffffff to mi ulzylo ;)[/quote]dopiszmnie na listę świrów :( ,mój to już czasem nie chce ze mną gadać , bo stwierdza ze jestem w domu wirtualnie /a wszystko przez Alkę ,bo ona mi pokazała Dogo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: /
  20. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dziewczyny to Wasza zasluga :wink: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]nie ma jej teraz pewnie świętuje w realu :wink:[/quote] TZ mnie wywalil w takim momencie ;) no to dziewczynki :popcorn:[/quote]no to nalej TZ niech wypije za pomyślność :lol: :drinka:
  21. [quote name='KaRa_TC']już jest 201 strona :lol:[/quote]sylwestra tysz zaczynasz w jednym roku a kończysz w drugim :lol:
  22. No to mamy imprezkę :drinking: :beerchug: :drink1: :HUT012: :tort: :pepsi: :drinking: :BIG:
  23. No wreszcie Nandusia :angel: i z małą Niespodzianką :P
  24. [quote name='dbsst']dziewczyny to Wasza zasluga :wink: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]nie ma jej teraz pewnie świętuje w realu :wink:
  25. Hurra Sharon Nam pomachała łapką :D
×
×
  • Create New...