-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
buziacek tochany , daj Szpilci buziaka w centralkę /od ciotki Alicji/ :calus:
-
[quote name='dbsst'][url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17817&postdays=0&postorder=asc&start=0]tuj est czesc linkow z tej galerii wieksza czesc ;)[/url] qrde tyle truskawek bedzie na nas czekac :D :D :D :D :D Maga100 szaraduszka dziekuje :D a Wy ,i tu o truskawkach nie mowcie bo resztki wlasnie wyjadam :D[/quote]a ja wróciłam z pracy i truskawek nie ma w domku :evil: Kubek mówi że się wyprowadziły :( ale mu nie wierzę :evilbat:
-
jest jeszcze wyjście raz jedna jedzie a druga bieży obok :lol: ,potem zamiana :lol: idę robić galaretkę z kurczaczka dla mamci :wink: PA
-
prędzej do rowu jak cię sayma zle pokieruje :lol:
-
[quote name='dbsst']jak bedzie damka to Inia bedzie szurac kolanami po ziemi ;) daga jak nie jak tak ;)[/quote]ale jest jeszcze sposób że można usiąść na kierownicy :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale na serio mogłabym wam rower pożyczyć 8) Z Lusowa jest 8km więc z Lusówka dodać jakiś jeszcze 1-2km :wink: [url]http://mapa.wlkp.com.pl/[/url] tu jest mapa wy jesteście w Lusówku a ja w Skórzewie. Sami obliczcie odległość :lol:[/quote] normalnie jestes kochana :D sayma powozic Cie na ramie :D[/quote]a jak to będzie rower ,,damka'' :o
-
[quote name='sayma'][img]http://img136.echo.cx/img136/9440/84141862mq.jpg[/img] oojjjjj chyba sie normalnie steskniłam za śpiącą szpilakówną :cry: :cry: [quote]sayma jeszcze jedna truskawka i pekne [/quote] weź już mi nic nie mów mój brzuch wygląda juz jak truskawka :lol: ale niedługo lece na pifffko to sie przepłucze brzucho (hihihh tylko ciekawe co będzie jutro :-? )[/quote]nie bojasz się ze możesz jutro mieć problem z dobiegiem do WC /kurcze następna na olimpiade :lol: /
-
[quote name='dbsst'][quote name='agabass']No piękna ta Szpilka fajna sunia nawet Gom przeglądał ze mną zdjęcia. Cudo Pozdrawiam[/quote] hihih mowisz :D sayma jeszcze jedna truskawka i pekne :D[/quote]tyle czasu mnie nie było a tu dopiero kilka fotek :o to wszytko przez te truskawencje :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Siostra'][quote name='aga1215']a Nanda jest śliczna :iloveyou:[/quote] Kurczę, ja też tak uważam 8) , ale spotkałam się i z taką opinią: ona jest tak brzydka, że aż ładna :o[/quote] hihihi moja rodzona mama tak mowi i wiekszosc znajomych mowia "ona jest tak paskudna ze az sliczna " hahahahhahaha nawt moj TZ tak mowi :evilbat:[/quote]no to trzeba mu powiedzieć ze to tak jak z nim , i po zawodach :lol:
-
sama musisz nie pomożemy :(
-
[quote name='dbsst']nie na innych fotach tez bedzie wdac ze miala ladniejszy kolor zobaczysz jaka miala klatecke ;)[/quote]to może podfarbój :roll:
-
kolor rzeczywiście czy na fotce inny :o Klata więksiejsiejsza teraz :wink: :D piwelo tysz widziałam :lol:
-
[quote name='dbsst']hihiha le komu czy mnie pomoc czy Dadze wrzucenie mnie do transportu :D :lol:[/quote]no o wrzucaniu cię do transportu publicznego mówiem :roll:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Daga poczekaj z tym gruzem do 10 bodajże , jak dbsst przyjedzie :wink:[/quote] hehehe wlasnie ja Ci pomoge a Ty pozniej jak worek cementu wrzucisz mnie do busa albo pociagu :D[/quote]pewno dobrze jej to pójdzie , bo juz ma wprawę :wink:
-
Daga poczekaj z tym gruzem do 10 bodajże , jak dbsst przyjedzie :wink:
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']obawiam sie ze 2 tony gruzu :lol: ..ale truskaweczki czekaja w lodowce :P[/quote] w lodowce :o to Ty z moim TZ sobie piatke przybij ja lubie takie "pokojowe" mniam slinotoku dostalam wlasnie patrze ale sie skubana zmienila klate ma mniejsza a wieksza glowe :evil:[/quote]to o dadze czy szpili bo nie łapie :evil: :lol:
-
aha , no to rozumię , najważniejsze w tym wszystkim jest to że już są truskawki :angel: :lol: :lol:
-
[quote name='daga10011']ja rozpoczelam wczoraj sezon truskawkowy :lol: ...wyrzucilam juz tone gruzu dzisiaj..jeszcze 2 mi zostaly :roll: to wieczorkiem czekam na foteczki szpilciowe :P[/quote] :o 2 tony gruzu czy 2 truskawki :o
-
No to wreszcie wspólny spacer :wink: no i nowe fotki .Świetne :D
-
znów o żarciu :o to już zaczynacie układać menu na szpilkową imprezkę :roll:
-
Wyglądają jakby im ciepło było :o :o :lol:
-
Tufi w końcu w myśl starego porzekadła po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój/tak też spiewała stara Budka Suflera/więc i u ciebie musi się wreszcie to sprawdzić :)
-
Staff-ka :tort: :BIG:
-
Trzymam kciuki za wszystkie bullaski :kciuki: Ozzy też w ubiegłym tygodniu miał jakieś zaburzenia żołądkowo -jelitowe /początkowo myśleliśmy że coś capnął niestrawnego,ale okazuje się ze sporo psiaków miało podobne problemy/.Był na diecie 0 przez 3 dni , potem ryżyk i kilka dni był spokój /oczywiście dostawał zastrzyki/, a wczoraj znów zaczęły się problemy :( ,tyle że jest wesolutki , skory do zabawy. Wracajcie do zdrowia psiaczki :wink:
-
[quote name='dbsst']dobra moje ostatnie zdjecie na dgm (nie wiem czy ktos bedzie kcial juz po nim na mnie patrzec :D ) [img]http://img97.echo.cx/img97/7436/obraz0889kq.jpg[/img] zdjecie autorstwa Marcina :D[/quote]ale ty zabucała jezdeś :o :lol: