-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
dbsst :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='malawaszka']niee no co Ty??? do Rybola ich nie będę targać - zwłaszcza że na wystawę mnie z kundlami nie wpuszczą :lol:[/quote]na teren Ośrodka MOSiR tam gdzie wystawa mozna wejść z psami ,wprawdzie ja tego nie praktykowałam ,bo Harley zostawał z babcią/ :lol: /a ja szwendałam się po wystawie przez kilka godzin
-
[quote name='daga10011']no to Rybnik masz pewny jak w banku :lol: ...Z Gala na 100% przyjade i Kaja...a moze i z Dalim nawet :lol:[/quote]no to sie cieszym /dopiero przeczytałam/i bardzo ,bardzo liczymy na spotkanko/chyba Ozzy nie zje leonków :roll: :lol: / Mamcie pozdrowiłam ,idzie ku lepszemu ,czuje się dobrze po operacji/tak jak można się czuć :wink: jak cie rozetna na pół/.Jeszcze trochę a potem znów buszowanie po Dogo
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='Alicjarydzewska']nikt mnie nie lubi , nikt na Śląsk nie chce przyjeżdżać :cry: :cry: :cry: dlaczego :o[/quote] Ja będę na Śląsku 7 czerwca :lol:[/quote]a konkretnie :-? gdzie
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zaniemówilim ze zachwyta :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='daga10011']Ala-przyjedziemy..a patrz-bylam na slasku po Kajke :lol: ale Ciebie nie znalam...ja zastanawiam sie nad rybnikiem 8) no i mam przyjaciol w Bytomiu :wink: to tyz slask :lol:[/quote]w Rybniku wystawka będzie w pażdzierniku :wink: ,a Bytom to nie tak daleko ,jak jeżdziłam na kontrole do kliniki to byłam tam co 2 dzien przez3 miesiące :-?
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']lo matko-alezescie mi trase wytyczyly :lol: ..Ala-a ten slask to moze innym razem?????????moze przy okazji wystawki jakowejs :lol: ...A dla mamuni duuzo zdrowia :buzi:[/quote] hehehe damy rade tylko recznego nie zaciagaj ;) hahhahahhaa[/quote]no właśnie przecież to na mapie z górki jest to szybko bedzie :wink: :lol:
-
nikt mnie nie lubi , nikt na Śląsk nie chce przyjeżdżać :cry: :cry: :cry: dlaczego :o
-
Ty mi tu do Poznania przyjedzaj do Rybnika bardziej po drodze :lol:
-
[quote name='daga10011']To Ala-Trzymam kciuki za mame :( ..Dbst-ja ta Twaja meliniare musze wysciskac :lol: ..a Galencja chuda wiec zastanawiam sie nad jakims extra wetem w Wawce :roll: ..moze on wymysle jakies extra badania??????????????a tak czy siak chcialabym na dysplazje je zbadac-Tak na wszelki wypadek,bo doopskami kolysza-na pewno niedlugo odwiedze stolice :D[/quote]to po drodze wpadniecie na Śląsk na tą kawę :D dzięki za kciuki za mamę ,jeszcze się trochę przydaja :roll:
-
ale troche z wami pobęde :)
-
[quote name='dbsst']no wlasnie Alu nie bylo Cie dluzej niz chwila :D[/quote]dobra 2 chwile :wink: .Teraz będzie mnie trochę mniej , bo mama w szpitalu :( ,ale idzie ku lepszemu :roll:
-
Tufi ja myslę ze to z nałykania się krwi.Ale rozumię że spanikowałaś/zrobiłabym to samo/.Tufi musi być OK. :wink:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']ma wierne oczatka..takie sliczne :P ..Kara-a o mnie to juz zapomnialas :evilbat: ..dla mnie tez fotecki musza byc :evilbat:[/quote] Nigdy bym nie zapomniała, jutro postaram się zrobić śliczną fotkę Sharon tylko i wyłacznie dla Ciebie :D[/quote]to niesprawiedliwe ja tesz chcialam Sharon :cry:
-
[quote name='daga10011']chwile to mnie nie bylo :evilbat: a ciebie to juz pare chwil :lol:[/quote]no dobra parę stron :oops:
-
no chwile mnie tu nie byłu a tu stron naczaskanych :o a Szpili na fotach brak :(
-
tufi :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Ariadna'][quote name='dbsst']a to dla wszystkich ktorzey mmieli taki wredny dzien jak ja [/quote] hej [b]dbsst[/b] nie krec nosem..... dzien sie jeszcze nie skonczyl :lol: :evilbat: pozdrawiam :wink:[/quote] hehehe to fatk teraz sie zaczyna jestem z dala od wredoty ;) zmieniam [b]to dla wszystkiech ktorzy zle zaczeli dzien [/b];) ale zamierzaja go skonczyc elegancko ;)[/quote]o wielkie dzięki to i dla mnie :wink:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Alicja replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']hmmmm - kapiele blotne zaleca sie dla zdrowia! Tylko, zeby Agat na ten pomysl nie wpadl...[/quote]niech no tylko siądzie do kompa :lol: :lol: :lol: -
[quote name='dbsst'][quote name='Agga']nie gadac kurna dawac zdjecia dbsst obijasz sie:P[/quote] :P :lol: Koma a nawte mu pol nosa myknelam tak jakos mi sie reka obsunela :roll:[/quote]no niebezpieczna kobita :evilbat:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Alicja replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Sota zdjęcia cudne ,znaczy model na zdjęciach. :lol: Basen fajna sprawa ,żeby tylko było go gdzie rozłożyć :evilbat: Ozzy dopomina się o basen ,wczoraj na szkoleniu kładł sie na misce i czochrał ,a potem wylał wode i wykulał się w tym błotku :roll: -
Panna Migotka jest słodka :lol: :calus:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Dbsst Mejk jest tak bardzo HARLEYOWY :iloveyou:[/quote] hehehe Mejk jest poprostu ideal bo kazdy w nim widzi co chce :D[/quote]on podobny jest.....
-
Dbsst Mejk jest tak bardzo HARLEYOWY :iloveyou:
-
Tysz bym se pochuchała parą :-?