Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='Olcia']wim wim juz wim :D[/quote]no to bystra z ciebie dziewczynka :D
  2. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'] oszperuje w gardłe :lol:[/quote] przepraszam że co?????? :o[/quote]no co ty cytać nie umis :o no tak po prostu stanie mu w gardle i nie przejdzie ani w te ani we wte :lol: jusz wisz :o
  3. Super zdjęcia i jakie doborowe towarzystwo :wink:
  4. [quote name='Olcia']za późno moje takie psiaki to na kolację połykają :D[/quote]nie wierze , mój na pewno im się oszperuje w gardłe :lol:
  5. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Prosto mówiąc ,śliczna dziewczyna.
  6. No rozkocha moja :calus: :loveu: A twój rumak to panu nauczycielowju w słowo wchodzil , bo na koniec juz mu sie nudziło i jak pan robił wykład o zębach , żarciu i etc to horsik robił tak : ołłłuuuuuuuuuuuuu , mniiiiiiam , ałłłłłłłłu, no i takie tam wow wow wow . A zajęcia nam się przedlużyły bo była burza i oberwanie chmury ,a potem ćwiczenia w wodzie po kostki /jak wróciłam robiłam pranie :evil: /jak było waruj to Ozzy walił się prosto tam gdzie było więcej wody a nie tam gdzie stał :evilbat: .No i państwo n-le przywiezli nam z Czech kagańczyk dla chłopczyka /teraz w nim dopiero wygląda jak zbój Madej. Jak Kuba wróci z Ozzym i TZ tem ze spaceru to go nakuszę żeby machnął fotkę w namordniku Rumakowi :wink:
  7. [quote name='_dingo_'][quote name='Alicjarydzewska']A moje bydełko ,ucieka jak widzi narzędz do czyszczenia uchalców / to tak mamy od czasu jak mu wet wsadził rękę w gardziel ,aż po łokieć :evilbat: /[/quote] Hehehehehehe....... :lol: A Feliks się sam nastawia i stuka tylną łapką po podłodze jak mu czyszczę uszy ... :wink:[/quote]dingo , nie śmiej się bo małpiszon se ucholców nie do wyczyścić , tabletkę jak mu daję to nie może widziec jak jawyciągam z opakowania itp , normalnie horror. A w naszej apteczce mamy jeszcze Smecte lub Taninal na historie trawienne , Alu Spray na rany.Nifuroksazyt też mamy ale w tabletkach, a po głodówie dawałam Lakcit :wink:
  8. Super psiaki - dokładniutko wszystkie Feliks :tort: :BIG:
  9. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska']no i strach się bać :o[/quote] tak tak Ala Ty powinnaś w szczególności dobrze wiesz z co :x[/quote] :o :o :o :o :roll: N I E wiem :o ,a teraz se jade ze s psem na szkolenie i mnie nie bedzie 2 godziny :lol: :lol: :lol:
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']oj Adda to ty chyba młodsza ode mnie bo córcia mi wygląda na 14-16 latek :roll:[/quote] Cichaj... :evilbat: :lol:[/quote]no przeca one nie wiedzą ile mi zimek stuknęło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  11. [quote name='dbsst']Tanczonca z tolami ;) [img]http://img299.echo.cx/img299/1184/obraz0393az.jpg[/img] a fafelki jak patelnie [img]http://img299.echo.cx/img299/4584/obraz0414uo.jpg[/img][/quote]no cudo moje ,pomiziańce tochane :calus:
  12. [quote name='adda'][quote name='Olcia']Ala a co za różnica mafii kogo napadły ważne by krew się polała :D[/quote] E no, jakaś różnica jest, mafia sprawiedliwą jest :lol:[/quote]no i strach się bać :o
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='malawaszka']ale i tak nie wiem ile może mieć lat :roll: :lol:[/quote] To nie widzisz, że z pieluch już raczej wyrosła :lol:[/quote]oj Adda to ty chyba młodsza ode mnie bo córcia mi wygląda na 14-16 latek :roll:
  14. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska']Olcia ale tym mafijnym psom to oczu nie widać :o[/quote] wiesz bo one tak z zaskoczenia napadają na ludzi i zagryzają, i to tak specjalnie żeby mafijnym psom ofiara w oczy nie patrzyła :lol:[/quote]ale czy one widzą kogo napadły :roll: :lol: :lol: :lol:
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']o kurcze dostaniemy z Olcią po d...e :o[/quote] Sie nie martw, nie dostaniecie :D[/quote]no to aż mi ulżyło :lol: .A tak na marginesie ,to rzeczywiście obiecałaś ujawnić swa latorośl :wink:
  16. [quote name='KaRa_TC']Znajomi chcieli mnie w połowie drogi porzucić :( bo niby marudziłam :wink:[/quote]eeeeeeeeeeee to jak cię chcieli porzucić to oni marudni.... :roll: :lol:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']rany Olcia o co ty mnie posądzasz :o ja napisałam mogą a nie mogę[/quote] No, tutaj raczej trzeba uważać, co się pisze :evilbat:[/quote]o kurcze dostaniemy z Olcią po d...e :o
  18. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']pewno jeszcze za robote dyplomy dostaną :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] To to się nazywa dyplomy? :evilbat:[/quote]jak zwał tak zwał , za inną nazwę to was do TOZu mogą podać :lol:[/quote] no no Ty nas tu nigdzie nie podawaj :evil:[/quote]rany Olcia o co ty mnie posądzasz :o ja napisałam mogą a nie mogę /czyżby szpinak szkodził na oczy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: /
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']pewno jeszcze za robote dyplomy dostaną :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] To to się nazywa dyplomy? :evilbat:[/quote]jak zwał tak zwał , za inną nazwę to was do TOZu mogą podać :lol:
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    pewno jeszcze za robote dyplomy dostaną :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. [quote name='dbsst'][img]http://img160.echo.cx/img160/6168/obraz0107hd.jpg[/img] a to ostatnie z serii slizgawkowej ;)[/quote]zjechała :o
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='malawaszka']a ja bym kciała fotki caej trójcy razem - ciekawam strasznie jak Iron wyrósł już :angel:[/quote] Malawaszka, Ironek przy swojej rodzinie z Finlandii to kurdupel :D Nawet jego brat cioteczny starszy tylko 2,5 miesiąca (jest tam na zdjęciach) jest wzrostu ich starszego 6-letniego psa. A to śpiący Irydzio dla PIKI :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03243.jpg[/img][/quote]Olbrzymek nie śpi :lol: , on podgląda :wink:
  23. Staff-ka , przyjmij i od Nas serdeczne G R A T U L A C J E i życzenia kolejnych , tak wspaniałych wyników :terazpol: :laola: :calus:
  24. A moje bydełko ,ucieka jak widzi narzędz do czyszczenia uchalców / to tak mamy od czasu jak mu wet wsadził rękę w gardziel ,aż po łokieć :evilbat: /
  25. fajne fotki Stefka :D i coraz fajniejsze uszka :wink: rewelka :P
×
×
  • Create New...