Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. ale fantastyczne 2 ogoniaczki /mordulce też rewelka/ :lol:
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    no przeca podstawowy posiłek musi być , a potem owocki do oporu....mniam :P , ale serniczkiem tysz nie pogardzę :wink:
  3. [quote name='daga10011']a dbst pewnie na impreze sie ulotnila :lol:[/quote]tej to się darzy :evil: :wink:
  4. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'][quote name='Alicjarydzewska']a ja mam arbuza :D[/quote] A ja też wcinałam dziś na kolację arbuza..... i kalarepkę :P .[/quote]nie no ja tak skromnie to nie , na kolację była pizza i kiełbaski , a arbuz to tak z nudów ,ale lubię :wink:
  5. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    a ja mam arbuza :D
  6. ale się cudnie Szpila ufafluniła w tym piaseczku :calus:
  7. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    koniec jedzenia na dzisiaj :o :o :lol:
  8. Olcia ale tym mafijnym psom to oczu nie widać :o
  9. Co jakiś czas pieski mają taki problemik ,dotychczas wet.mówił zeby przemyać ,a nawet wypłukiwac rivanolem.Pomaga ,ale wraca .Mój poprzedni psiak miał prawie non stop ten problem . :-?
  10. [quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']:evilbat: nie kokietuj :evilbat:[/quote] hehehe waszeczka widze ze masz wejscie smoka ;) bez szantazy ja sie w blocie nie taplam :evilbat:[/quote]a podobno kąpiele błotne oczień zdrowe :lol:
  11. narazie jest cały czas mowa o starej liście z 11 rasami
  12. Tak w tej ustawie są ,,psy w typie ", i wogóla cała durna ta ustawa :evil:
  13. Olcia ,fajna sesja wanienna .Grecia oaza spokoju .Mój małpiszon jak jest kąpany to my oboje w bieliżnie bo potem opływamy wodą ,tak jak całe łazienkowe kąpielisko :evil: :lol: Pseudo ślazak chwilowo nieuchwytny :wink: Ola ja używam dla psiaków /dla siebie tysz :oops: /na rany ALU SPRAY,ma działanie ochraniające,antybakteryjne,przyspiesza procesy gojenia.Jedyne minusy to takie ze to spray ,ale radzę sobie tak ze psiukam na gazik a potem przykładam na chore miejsce ,no i jest srebrzysty ,z czasem jednak się zmywa :wink:
  14. [quote name='dbsst']N I G D Y w zyciu 8)[/quote]uparta jestes :-?
  15. [quote name='coco'][b][i]Co prawda to prawda. Trzeba będzie to teraz naprawiać.[/i][/b][/quote] :chainsaw:
  16. Siostra ja sobie teraz wyoglądałam te twoje C U D O :buzi: /teżbym chciała :( / Jesteś kochana :calus:
  17. :wallbash: :pissed: :snipersm:
  18. Cały czas trzymałam za was kciuki , tak bardzo mi przykro tym bardziej ze sama straciłam bokserka ....nie wiem co pisac :cry: [*] [*] [*]
  19. [quote name='dbsst']hihi moze mi sie marzy a poki co spuszczam wode w wc zamykam oczy i sobie wyobrazam czesto tez w strone swiatelek wystawiam twarz coby tak realnie bylo ;) :D[/quote]tylko nie idż w strone światła.... :lol: ja se namiastke morza to robie w wannie ,leże sobie ,wentylator robi szum a stopemi plumskam i robie fale :oops: :lol:a o piasek na podłodze to Ozzy dba :wink:
  20. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']całować, całować i to dobrze i sprawiedliwie :lol: a ja se ide dziś na piwelko i kiełbaskę , a to z okazji spotkania po wygranym korowodzie dzielnic /no to juz nie będe teraz jeśc purskawek ,bo mi się bałagan w brzuszku porobi/,no i mam fajny początek weekendu :wink:[/quote] a i ja dzis ide na browarka ale truskawy wciagne trudno weme moj brzuchola na dwa ognie a jutro...............................moza szum lililoilil ;) :lol:[/quote]oj z tym szumem :evil: ...............no chyba ze ty faftycznie nad morze :o kurcze ja byłam 8 godz. w pracy i ciężko myślę :-?
  21. [quote name='Siostra']Ala, nie przejmuj się, królika ja też bym nie mogła :wink: Dobra, lecę - do zobaczyska w poniedziałek, kofane :-)))[/quote]o innym zwierzaczku nie wspomne :cry:
  22. całować, całować i to dobrze i sprawiedliwie :lol: a ja se ide dziś na piwelko i kiełbaskę , a to z okazji spotkania po wygranym korowodzie dzielnic /no to juz nie będe teraz jeśc purskawek ,bo mi się bałagan w brzuszku porobi/,no i mam fajny początek weekendu :wink:
  23. a ja to nawet nowego królika nie mogę sobie kupić :cry:
  24. SIOSTRA wspaniałe wieści :calus: to na konto twojej nowej ,,córeczki'' :wink:
×
×
  • Create New...