-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Szukaj też ciuszków na OLX i na FB są grupy co sprzedają ciuszki
-
Spakowani .... jutro wyjazd . Nie wiem , czy zabiorę laptopa czy zrobię sobie wolne ....to się okaże ile będzie bagaży :roll: We wtorek 19 sierpnia mój kochany Ozzulec :loveu: obchodzi swoje 10 urodzinki ...wierzę , ze przed nami jeszcze dobrych kilka lat razem :cool2:
- 78403 replies
-
rewelacyjny jest :cool2: [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10580062_717148148320316_3126691219051063225_n.jpg[/url]
-
[quote name='agutka']Aluś- chciałabym to zobaczyć:-D:-D [/QUOTE] zamordował by mnie jakby się dowiedział ,ze to napisałam :lol:
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']tez do mnie dotarły takie opinie. Dziewczyna którą poznałam w Reptach bardzo ich sobie chwaliła dlatego złożyłam tam prośbę o przyjecie. Kiedy mnie przyjmą nie wiem.[/QUOTE] myślałam , ze teraz we wrześniu idziesz -
Gumiaczki rozpuszczalne ? ciekawie brzmi ;) Ja się nazywa odpowiednik Elicei ?dobrze by było znać
-
Mój wczoraj wyglebił z Ozzym na mokrej trawie :lol: , a to temu , że flexi w jednej ręce , druga w kieszeni a pies sie wrócił , szarpnał i pańcio slizgiem poszedł po zielonym :lol:
-
No Kuba się zachwycił Bieszczadami , chce wrócić , Mariola , jego dziewczyna , póki co ma dosć gór , bo ją obtarły buty :lol:.Wleźli na Małą i Wielką Rawkę , na Połoninie Caryńskiej , na wetlińską zabrakło im czasu . Myśle , ze dam radę kiedyś pojechać ;)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Alicja replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
całe życie uśmiechnięty :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-5AXa6R9rWvg/U-zqN2sUDII/AAAAAAAAFhY/saCQOjdxUH8/w825-h553-no/IMG_7768.jpg[/url]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zaglądam i ja przed wyjazdem :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ale mina :lol: [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz194-1.jpg[/url] Bobiś śmiga jak podlotek ;)
-
Ale Maniulka Ci wyrosła :loveu:
-
jak dobrze , ze nie mogę obcasów mieć w butach :) co do prowadzenia psa , nie wiem czemu ale faceci mają z tym problem ;)
-
[quote name='ania shirley']Moja mama bierze Nasen. Pol tabletki. Mówi, ze nie urywa filmu. Ja nie próbowałam, bo ja to raczej jak Jasza.... Nasen jest na receptę.[/QUOTE] ja także polecam Nasen , nie jest lekiem który musisz brać ciągle , stosujesz doraźnie i budzisz siętrzeźwa i wyspana . Na gorsze noce miałam Xanax ale doraźnie nie polecam , to cieższa artyleria na stany głęboko depresyjne Na dzień brałam Elicea na wyciszenie i powiem szczerze , ze lek cudowny , nie utumaniał , a pozwalał działać bez zbędnych emocji
-
[quote name='maciaszek']Piękne portreciki Ozzulka. Nic tylko wydrukować i w ramki na ścianę![/QUOTE] jak to mawia mój TZ , na śpileckę i do gablotki ;) [quote name='Izabela124.']Świetne fotki![/QUOTE] dzięki Izunia ;)
- 78403 replies
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']to może teraz, bo kiedyś sama zmieniałam kilkakrotnie nazwę wątku.[/QUOTE]do go teraz schodzi na przysłowiowe psy ;) więc nic nie działa jak nalezy -
[quote name='Gioco'][URL]http://images55.fotosik.pl/450/d54c388e66ec3a14.jpg[/URL] - ale radocha :diabloti: [URL]http://images55.fotosik.pl/450/9009f798d8d6e0cd.jpg[/URL] - misio :loveu:[/QUOTE]bo woda to jego żywioł ;) On teraz coraz bardziej misiowaty jest :loveu: [quote name='agutka']ooo foteczki:loveu: co tych paralotniarzy tyle u Was? Ozzulec w swoim żywiole:loveu: minki jego rozbrajają :evil_lol:[/QUOTE] to był lot z Mielna do Lwowa , dla wolnej Ukrainy, leciało ich całe mnóstwo , nawet mi pomachali jak na balkonie fociłam :) [url]http://www.nowiny.pl/rybnik/101175-rybnickie-niebo-dla-wolnej-ukrainy.html[/url] Ozzulec mnie rozbraja jak taki radosny jest :loveu:
- 78403 replies
-
Z tym ZUSem to czysta parodia ...masakryczne to wszystko Będe mentalnie wspierać Cię w czasie pobytu w szpitalu :cool2: Cieszy że chociaż kudłatki mają się dobrze a Smerfa trzyma towarzystwo w ryzach . Co do Bieszczad , siedzi tam teraz mój Kuba , oj kusi mnie wyprawa tam, ale póki nie stanę twardo na stopy to sobie mogę góry narysować ;)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']Taki byl plan ale poki co czekam na odpowiedz, a czemu?[/QUOTE] Kuby dziewczyna , na początku września przez 2 chyba tygodnie , albo 3 , ma tam praktykę na rehabilitacji ;) Bardzo pochlebne opinie z uczelni idą w temacie tego ośrodka . -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/450/c3dc19d992afc593.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/450/9750e4c265385b03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/c1ffc29961aa7dfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/d4ddd14c6ede9e1e.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/450/d8ce1946a20fddaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/450/9009f798d8d6e0cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/967f59282b32440e.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/450/ac41b4b0f2a63462.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/8d73765ef30f70a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/ca049629691a69dc.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/450/03fba48b52d5a38f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/abd806bf87b68cca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/a205483f6d90c0af.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies