Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. będziesz wiedziała kiedy nadejdzie ten dzień , Bazylek Ci podpowie
  2. ...przychodzimy .... odchodzimy ...pomalutku , po cichutku ... minął kolejny rok , zaczął się następny ...jakikolwiek będzie , nigdy już nic nie będzie takie samo
  3. Życzę Ci ukojenia , wyciszenia i spokojnego przejścia przez ten smutny czas , do tego dokładam życzenia spokoju , zdrowia i żeby kolejny rok był lepszy od poprzedniego
  4. nostalgiczne w tym roku były te święta :(
  5. pamiętam ....
  6. przychodzimy odchodzimy , pomalutku , pocichutku :( brakuje mi WAS ......
  7. Kasiu , spokojnych Świąt Wam życzę
  8. Maciaszku .... to nie smęcenie .... to jest ,,rozmowa ,, z ludźmi którzy to samo przeżyli i którzy razem z Tobą mogą sie wypłakać , bo tylko w takim gronie potrafimy pewne rzeczy nazwać po imieniu i zrozumieć .
  9. Kasiu , a nie musiałby jeść moczonej karmy dla szczeniaczków ? Chyba najlepiej by było spytać kogoś kto odchował szczeniaki . Harley miał 6 tygodni jak go wzięłam , już miał ząbale więc wcinał ryzyk z mięskiem itp , plus witaminki , a tu takie maleństwo
  10. Oj bidne koty :)
  11. W które góry się wybieracie ? Miałam przez tydzień w domu na DT sunieczkę wyżła , a mieliśmy w tym czasie Maxa -królika , masakra to była , bo chcieliśmy sobie ją zostawić na stałe bo była cudowna ...musieliśmy oddać dalej , bo królik był w niebezpieczeństwie nawet za kratami :(
  12. Najlepiej szary papier na szablon , ale wyborcza też sie sprawdza ;)
  13. odchodzą , pozostawiając smutek , żal i wspomnienia ... 6 grudnia minęły 4 lata od chwili kiedy Klocuś pożegnał się z Rodzinką ... 4 lata a jakby wczoraj . Klocuś jak Bazylek miałby 13 lat :(
  14. Maniula jest rewelacyjna :loveu:
  15. A widzisz u mnie byś miała na początek roku , bo dopiero zapisy zaczęli .... jest to wkurzające z tymi terminami , bo tak jak ci mówiłam , u nas 99% terminów zajmują panie po 60 tce , w ramach relaxu ... a jak jesteś po urazie , operacji to terminów brak .
  16. tak bardzo nam jednak potrzebne są słowa
  17. słuchaj no .... w Bory , na grzyby się jeszcze wybieramy ;)
  18. Ja myślę , ze to Umysłowe Zaćmienie ....jest zaprogramowane z góry :( ....Kasiu , ja takie wątpliwości miałam i po śmierci Harleya i cały czas teraz po śmierci Rodziców :( .... mam cały czas do siebie żal , że na chamca Taty nie zaciągnęłam na dyżur , że dałam się zbyć , ze nie jest tak tragicznie , że mu się poprawia ....i Mama ... , że w piątek kiedy wróciłam z nią z badań , kiedy mówiła , ze musi odpocząć , nie wnikałam bardziej , że może jednak zadzwonię po pogotowie , ze już w szpitalu , nie zwróciłam uwagi pielęgniarkom , że ostatni raz byłam u niej o 11 .... a potem już widziałam ją tylko i żegnałam sie z nią pół godziny przed odejściem ... ale jedno mnie buduje , ze zdążyłam jej powiedzieć , ze ją kocham ... Przepraszam , ze tak tutaj osobiście się wysypałam , ze tu Bazylek tu moim Rodzice , ale dla mnie zwierzęta to taka sama Rodzina , zresztą Moi Rodzice tak samo traktowali zwierzęta jak My
  19. Tylko wiesz , jak będziesz na tej hipo , to już nie spadaj ;)
  20. JUż 4 lata ....a jakby wczoraj :(
×
×
  • Create New...