erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ang, maluchy Nory maja super domki:). Ostatnią Daszeńkę , moją faworytkę,wegielkowa co prawda chciałą wypchnąć do budy, ale po moim trupie:diabloti:. Trochę przebierałam w domach dla niej, aż w końcu zadzwonili "ci"ludzie:). Daszeńka bedzie mieszkała w Dąbrowie G. , dom z ogrodem, oczywiście w domu:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Roszpunka sie zapadła pod ziemię, nie ma fotek suniek , ani wieści o nich. Ewelinka_m, możesz mi wysąłać na maila ogłoszenie o nich, bo dzisiaj jakas kobieta pytała chyba o nie. Ale nie potrafiła opisac , a imion nie było. Ale miejsce i tak złe, tak,że i tak by nie dostała. Ale wczesniej fajna pani pytała o tą mniejszą i czeka na nowe fotki i więcej info o charakterze, jeszcze wczoraj pytała. Skoro Roszpunka nie ma netu, to może podejdziecie do niej zrobić fotki i zobaczyc, jak tam socjalizacja przebiega, bo szkoda by było stracić tego domu. Mag.do, czy mogłabyś na wątku foksiowym wsatwić fotki Foksi i info o niej, bo wszystko wcięło. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225672-Trzy-zaniedbane-foksie-znalezione-w-odstępie-kilku-dni-szukają-domów!!!!-ok-Kielc?p=18958489#post18958489[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wszytkie szczeniory Nory mają domki!:multi: Romi jeszcze nie wie, ale bedzie wiózł 2 misie na Śląsk, a jeden jedzie pod Wa-wę :). Dora pojechała juz do domu! :) Udało się znaleźć dom dla niej błyskawicznie, u znajomych pani, która ją przywiozła do Izy , bardzo dobry dom u małżeństwa lekarzy. Całe szczęście,ze Iza zgodziła sie ją wziąć , mimo tego,ze ma bardzo ciężką sytuację i 9 psów pod opieką, dzięki temu sunia uratowana, bo pewnie źle by skończyła na ulicy. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
erka replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Szukam kogoś do wizyty na ul.Dobrego Pasterza. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wklejam linki naszych wątków, jak komus znikneły. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225540-Psy-wyciągnięte-spod-wagonu-szukają-domów!-7osobowa-psia-rodzina-ze-świętokrzyskiego[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225672-Trzy-zaniedbane-foksie-znalezione-w-odstępie-kilku-dni-szukają-domów!!!!-ok-Kielc[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221914-Nie-jestem-stara-nie-jestem-brzydka-jestem-tylko-chora-Pokochaj-mnie-Aisza[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224679-Śliczna-Frytka-w-typie-skye-terrier-już-w-swoim-kochającym-domku[/URL]-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177257-Czy-cudem-uratowana-Albinka-nie-ma-szans-na-dom-Co-dalej-Eutanazja[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221908-Cztery-psy-zabrane-z-interwencji-ze-skandalicznych-warunków-potrzebujemy-wsparcia[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216247-*-*-MATKA-spod-szpitala-Maleńka-LOLA-prosi-o-wsparcie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190426-Ostatnia-operacja-Oskara!-Bardzo-prosimy-o-wsparcie-finansowe[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217817-Gang-Brunka-czyli-cztery-świętokrzyskie-wyrzutki-w-pilnej-potrzebie[/URL] Nie wiem, czy nie pominełam jakiegos. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Suzi, ładnie ,ale Piorun dla tego delikatnego maluszka , to nie za bardzo pasuje;). Tak, jak Iza nazawała szczeniaka Hultaj i ludzie potem pytali, czy on taki niegrzeczny jest i pewnie ich to zniechęcało do adopcji. Dla fanek Bazylka powiem ,ze u misia wszystko w w najlepszym porządku:). Wczoraj dzwoniła pani, Bazylek pozbył sie wielkiej iości robali, choc u agniesi tez juz to robił. Ma doskonały apetyt teraz , szaleje po domu, juz nauczył się chodzic po schodach, bo wczesniej trzeba go było nosić. Cała rodzina zachwycona, maja być fotki:). U Matiego tez wszystko dobrze:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Pakiet dla wierzących.:p [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/102027/KAJTUs-I-LOLA--szukaja-wspolnego-domuADOPTUJ/[/URL] [/QUOTE] To chyba dla mnie:razz:,pięknie to savahna napisałaś:). A Dora, [COLOR=#FF0000]mix benia z goldenem;)[/COLOR][COLOR=#000000], powinna szybko znaleźć dom, jest piękna i przekochana, cały czas chce byc blisko człowieka, wywala brzunio do głaskania .[/COLOR][COLOR=#FF0000][/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ok Agatko:). Ewelinka_m, czy jakos nazwałaś te nowe szczeniaczki w ogłoszeniach, bo jak ktos dzwoni, to zwykle trudno mu okreslić o jakiego szczeniora chodzi, jak nie ma imion. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Samba jednak jedzie do Sosnowca:). Czyli Daszeńka zostanie tylko z dzieciaków Nory. -
No nie, a przecież było niby dobrze do tej pory.... A chociaz przetrzymają do czasu znalezienia nowego?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
BARDZO PILNE!!! Sunia trochę w typie bernardyna, ale mniejsza pojawiła sie w Sukowie. Została zabrana do dt dosłownie na kilka dni, bo kręciłą sie po szosie i o mało nie przejechał jej samochód. Sunia jest młoda, nie ma jeszcze roku, super łagodna, przemiła. Agatko, może ją ogłoś, ale mam tylko takie fotki. Jeżeli nie znajdzie sie ds wciągu kilku dni, to potrzebny będzie dt dla niej. Dora [IMG]http://i43.tinypic.com/11rtdp0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/348kpcj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/21dl66u.jpg[/IMG] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Dzięki savahnko:), oby sie ktoś szybko zgłosił, bo transport do Krakowa jest 17.04. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Majowa, to dla Ciebie jeszcze kilka drastycznych scen:eviltong:. [IMG]http://i42.tinypic.com/ml1swm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/20hjyv6.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ju72i1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/169rsc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/16jlst4.jpg[/IMG] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i43.tinypic.com/mc53dd.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/1s1pgj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/207ayxi.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/34653f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dcv6t5.jpg[/IMG] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Wcięło wszystko, nie wiem, nawet, kto oferował fanty na ten bazarek. Aisza już jest w hoteliku u mag.dy. Wstawię na nowo parę fotek. [IMG]http://i40.tinypic.com/11tvorm.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/34dqxdh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fenkhj.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2reh6js.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2vlwl1z.jpg[/IMG] -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Dostałam od jaanki fotkę Frytki na kom., na dowód ,że żyje i nie skończyła w sałatce jarzynowej:eviltong:. Ale mam problem z kabelkiem do kompa, równiez cos mi sie porobiło i nie moge wysłać mms . -
Dzięki za nowe sprawozdanko:). Dobrze, że jak wcięło posty z 10 dni, to zachowalo się poprzednie. Jak widać Koni już gospodyni całą gębą i pies obronny , skoro Jarek był w opałach:evil_lol:. Rzepek, ale żeby takie widoki mieć na co dzień, to naprawdę straszna niesprawiedliwość, zazdrość mnie zżera:diabloti:.
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ponieważ wcięło posty z ostatnich 10 dni, jeszcze raz podaję ostatnie wydatki: 100 zł - dt za kwiecień /100 zł zostało u Jaagi z innego psa/ 48 zł - leki 120 zł - karma Wpłyneła deklaracja Radka za kwiecień, 20 zł , dziekujemy:loveu:. Oskar jest na minusie 273,44 zł. -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Plażowe wcięło, tak jak wszystkie posty i zdjęcia z 10 dni.:diabloti: Wstawiam jeszcze raz . [IMG]http://i43.tinypic.com/2nq9jz9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/727v2s.jpg[/IMG] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Wcięło prawie cały ten watek,wszystkie zdjęcia maluszków, rozliczenia:diabloti::diabloti:. Te maluszki , czyli Mati i Bazyl juz w domkach:). [IMG]http://i41.tinypic.com/riwy0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2vue9mo.jpg[/IMG] Karmelek zamówiony, szukamy transportu k.Warszawy:). [IMG]http://i41.tinypic.com/34t1lwy.jpg[/IMG] Jest również pani z Sosnowca chętna na Sambę:). Potrzebny transport. [IMG]http://i44.tinypic.com/xt2s3.jpg[/IMG] Czyli ze szczeniaczków Nory tylko Daszeńka jest bez przydziału. [IMG]http://i44.tinypic.com/34pdo2r.jpg[/IMG] Dużo fajnych fotek, które wcięło, robiła ostatnio węgielkowa, niestety nie zdążyłam sobie zapisać. Ewelinka_m, wymysliłaś jakieś imiona dla tych nowych szczeniorków? Ang muszę odtworzyc rozliczenie.