Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Savahnko, bardzo proszę ogłoś te sunieczki ratlerkowate, bo one są strasznie biedne u tych ludzi. Foty kiepskie, ale innych nie będzie. Suńki mają ok 3,5 mies. chyba.
  2. Ale szczęśliwe suczydło:). I pięknie wygląda, a przecież parę latek już ma :).
  3. Pliszka, a czy w piewszych dniach, dopóki sie Stasia nie przyzwyczai, nie mozna jej bedzie gdzieś zamykac na czas nieobecności tesciów w domu? Pierwsze dni zawsze najgorsze , ja bym jej samej w ogrodzie nie zostawiła, skoro potrafi kombinowac. Jak juz sie zadomowi, to bedzie mogła zostawać. A ona ma spać tez na zewnatrz?
  4. Jaaga , to zamów mu Hepatica. Jakos uzbieramy dla Oskarka.
  5. Roszpunko, czy ewelinka_m ogłosiła te szczeniorki, bo nikt nie dzwoni teraz o nie. Jak myslisz, jakiej wielkości będa docelowo?
  6. Jaanka, ale nie przyjedziemy z pustymi rękami;). Mamy jeszcze kilka takich darmozjadów, którym tylko zabawy i wylegiwanie sie na słoneczku w głowie. Myślę,ze wyprowadzisz je na prostą , a przy okazji troche remont przyspieszysz. Niestety nasz obecny dt bardzo rozpuszcza gadzinę i potem żadnego pożytku ludzie z nich nie mają:cool3:.
  7. Czyli wszystkie szczeniorki z tego wątku, zarówno Nory, jak i doczepione w domkach:). Nie wiem agniesiu , czy tego szczeniora od menela też umiescimy goscinnie na wątku Nory:roll:.
  8. Ja bym była ciekawa jak się powodzi malutkiej jamnisiowatej , delikatnej, szarej sunieczce w tym "rewelacyjnym" domu , czyli kojcu i budzie. Eli44, a ten kotek popielaty ma dom stały , czy jest w dt?
  9. Ale one do innych psów nie za bardzo. Facet właśnie dzwonił o Milke, ale przedyskutowałysmy z ang, że jednak nie.
  10. Najdalej to wrzucimy Czikę, bo jutro przyjeżdzaja po nią z Wrocławia:). Jest też miejsce w Krakowie dla suczki niewielkiej otwartej, odważnej, do towarzystwa dla psiaka wziętego ze schroniska,który jest bardzo bojaźliwy. Nie mamy takiej suni u nas , co prawda jest Roza, ale ona bardzo spokojniutka, taka przepraszam,że żyję. Agniesia, chyba na razie weź szczeniorka i zrób fotkę suni. Nie ma w tej chwili miejsca na nią, jak sie cos zwolni, to o niej pomyślimy. A ta suczka co jest bezdomna, nie da sie złapać, ona jest dzika, czy tylko wystraszona, podchodzi do kogoś?
  11. A to córeczka. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/120427kotkacrka.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7456/120427kotkacrka.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/120427kotkacrka1.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5024/120427kotkacrka1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Incia, oczywiście, sunieczki trzeba stamtąd zabrać jak najszybciej. Będą malutkie, teraz ważą ok 1.7 -1,8 kg, a mają juz chyba ponad 3 mies, skoro ich mama ma juz cieczkę.
  12. Kocica , która pojechała dzisiaj do mag.dy po sterylce, nie poznała chyba swojej córeczki, która była wczesniej w hoteliku, bo ją ofukała, a może to tylko tak w pierwszym momencie. Starsza kicia jest oswojona, da sie głaskać, młodsza jeszcze dzikuskowata trochę. Mama [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/120427kotkamama6.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1198/120427kotkamama6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/120427kotkamama.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/858/120427kotkamama.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/120427kotkamama4.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3503/120427kotkamama4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/259/120427kotkamama7.jpg/"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4889/120427kotkamama7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/120427kotkamama1.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1783/120427kotkamama1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  13. [quote name='savahna']No niestety na naszej wsi to trzeba mieć żelazna psychikę,żeby zdzierżyć.:angryy: [/QUOTE] Savahna, niestety nie tylko na wsi. W mieście głupich , nieodpowiedzialnych ludzi również nie brakuje. Dzisiaj byłam właśnie u takich, właścicieli tych szczeniorek ratlerkowatych. Pytam, gdzie ich matka, okazuje sie ,że uciekła w cieczce i w kagańcu!:diabloti: Już niemłoda ratlerkowata sunia, poprzednio miała 7 szczeniaków, z czego zostały te dwie sunie i teraz będa kolejne. Właściciele nic sobie z tego nie robią. Te dwie biedniutkie maleńkie szczeniorki jedzą byle co, powiedziała,że gotuje im kaszę z batonem:angryy:. Odrobaczyłam je , a potem dałam saszetekę Pedegree, to chciały sie podławić. Najlepiej by było je stamtąd zabrać Trudno było zrobic fotki , bo cały czas w ruchu. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/135/p4260119.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8391/p4260119.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/p4260120a.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9319/p4260120a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p4260121.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7543/p4260121.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/207/p4260122.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4713/p4260122.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/p4260123.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2999/p4260123.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Emilio , jutro wyśle metryczkę Rozy, bo nie znam ceny zabiegu, musze zapytać. Wszystkie sunie, których sterylke pokrywał Kastor już w domach, oprócz Rozy, która jest nowym nabytkiem. Agniesiu, to wykup tego drugiego szczeniora od tego typa. Kupimy karme i tabl. na odrobaczanie. Dobrze by było tez znaleź dom tej suni seterowatej , dasz radę jakąś fotę cyknąć? A ten szczeniorek rzeczywiście ma miesiąc dopiero? I aż tyle by ważył? Zamów może karmę, to oddamy kasę.
  14. [quote name='eli44'], ale moje maleństwo szare pojechało do domu ( kojec + buda )[/QUOTE] Taka maleńka jamnisiowata sunia do kojca i budy???!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  15. Czy to znaczy,że Gutek zostaje u tych ludzi, czy dalej szuka domu?
  16. Mam wieści z domu Mariankowego:). Marianka juz zadomowiona, zaprzyjaźniona z dwójką rezydentów , starszą pekinką i dużym psiakiem na podwórku. Wczorajszą noc spędziła już z państwem w łóżku:).
  17. [quote name='ewelinka_m']Erko nie będziemy jechać w ciemno, bo nie wiemy w którym miejscu są te psiaki o których pisała Basia i nie wiadomo też czy już nie zostały złapane.[/QUOTE] Ewelinko_m, ale Linssi kiedys mówiła,ze może pojedziecie do Belna zrobic fotki tamtym suniom, czy to jest blisko N.Słupii? Czy na wątku są nowe foty szczylków Roszpunkowych?
  18. Camara dzięki za dobre wieści o Milenku:). Podobno z tych siedmiu szczeniaków w Nowej Słupii, zostały tylko dwie sunieczki. Może by ja zabrać do agniesi, ale kto pojedzie? Matki na razie nie można sterylizowac, ona musi dojśc do siebie po szczylach. Prosiłam ,żeby zrobili jej fotki, może ona nie taka stara , jak mówiła ta pani. Nie wiem co robic, chyba ją trzeba zostawic na miejscu, porobic zdjęcia i ogłaszać. Nie możemy brać do hotelu kolejnego nie adopcyjnego psa, bo zajmiemy wszystkie miejsca i juz nic więcej nie uratujemy. Dzisiaj złapałam kotkę, matkę tej kici, która juz jest u mag.dy . Zawiozłam ja na sterylkę aborcyjną. Całe szczęście, bo gdyby w tym bunkrze urodziła, to tam nie ma wejścia i małe by wyszły dopiero wtedy, kiedy by mogły wskoczyc na takie małe okienko, czyli pewnie w wieku 3 mies.
  19. Divia_gg, na poprzedniej stronie sa takie ładne foty Nory siedzącej, czy z nich tez mogłabys powycinać te cycory, jak juz tak ciachasz:).
  20. Koszt dzisiejszej sterylki aborcyjnej Rozy pokryje Fundacja Kastor, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:.
  21. Teraz dowiedziałam sie ,że raczej nie ma szans na lepsze zdjęcia tych szczeniaków. Ta kobieta ogranicza sie tylko do dokarmiania , bo podobno suka juz staruszka, nie chce karmic szczeniorów. A one nie odrobaczone, nawet na tym zdjęciu widać rozdete brzuszki. Jak tam zostaną , to mają małe szanse na przeżycie, a jak przeżyją , to zdziczeją tam same. Agniesiu dla 7 szczeniaków nie znajdzie sie tak szybko domu, chyba żeby zabrac część, a częśc zostawic z matką. Ewelinko_m, a nie jedziecie z Linssi do Bartoszowin? Bo może wtedy mogłybyście porobic fotki.
  22. Nikt tu nie doniósł,że Foksia od dzisiaj krakowianka:lol:. Fajny dom, z doświadczeniem z foksterierami. Foksia juz okupuje kanapę:). Oby jeszcze z tą dwójka sie udało:). Uśmiechamy sie do savahny o ogłoszonka:).
  23. Romi, już Ci dziękowałam na kieleckim wątku, ale jeszcze raz wielkie dzięki:loveu:. Jest też chętna kobieta na koleżankę Timiego, rudą nutrię:), w Piasecznie, szukamy tranportu:).
×
×
  • Create New...