erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Rudziu, bardzo dziękujemy za wpłatę dla Albinki:). Dzisiaj przelałam do Jaagi na Albinkę 330 zł, w tym 200 zł dt na maj i 130 zł na szczepienie i zabezpieczenie przed kleszczami. Tak, że Albinka bardzo do przodu juz nie jest i kasa się przyda, tak zresztą jak na Oskarka. [IMG]http://i50.tinypic.com/2rdgegj.jpg[/IMG]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnko, wydaje mi się,że pisałam na wątku, ze kaczyńskie dalej bez domu. Jakbys mogła, to bardzo proszę ogłoś na razie Fugę i Hultaja, bo Bajka ma jakieś problemy ze skórą i jest leczona. Jutro sterylizujemy kicię młodą od mag.dy, a w środę Norę. Niestety na razie nie ma kto pojechac po tego psa do Mostów, biedak moknie tam na łące. Jutro jedzie pod Kraków Nero, szczeniorek od agniesi , jest też właściwie chętny na drugiego , Maksia. Tak,że juz mozna ich nie ogłaszać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']a myślałam, że tylko ja się na tymczas nie nadaję:p[/QUOTE] Ang, Ty to juz się szykuj do pożegnania, bo dzisiaj pytano o Bońka;). Niuńki ratlerkowate mają sie świetnie:). Ta wczorajsza pod Krakowem spała ze swoja panią, czyli nastoletnią córką i nie odstępuje jej na krok, biega juz po ogródku i sama przylatuje do domu, nawet juz kogos obszczekała. Ta, ktora pojechała dzisiaj do Otwocka, też nieźle sobie poczyna:). Pani pytała kiedy ją zaszczepić, mówię niech poczeka z dwa dni, aż minie stres, a ona na to , jaki stres??? Suńka lata jak szalona po mieszkaniu, goni dwa koty, które pierzchają przed nią, wtrąbiła trzy miski z kurczakiem, a w przerwach się przytula . Myslałam,ze po kolejnej zmianie miejsca w krótkim czasie, podróży pociagiem, potem samochodem, bedzie przestraszona, a ona w świetnej formie:). Savahna, węgielkowa, wielka buźka za pomoc z niuńkami:buzi:. Chciałysmy zabrać z Mostów tego dużego , koczującego tam psiaka, ale pewnie bez sedalinu się nie obędzie. Psiak jest bardzo wystraszony, rzucano w niego kamieniami, ma ranę nad okiem od uderzenia, szczególnie boi sie mężczyzn. Znajoma, która go karmiła przez ten tydzień mówi,ze do niej podchodzi, daje sie pogłaskać, liże po ręce, ale na jakiś gwałtownieszy ruch odskakuje i ucieka. Znajoma juz stamtąd wyjechała i biedak został na pastwę losu:(. [IMG]http://i47.tinypic.com/qqyc9d.jpg[/IMG] Ewelinka_m, gdzie foty psów wsiowych??? Chciałam komus wysłać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, bardzo dziękuje jeszcze raz za pomoc w przechowaniu i podwiezieniu małych niuniek:loveu:. No właśnie, gdzie te fotki biedaków łańcuchowych, ewelinka_m jeszcze nie wstawiłaś? -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia ma, ale bez odzewu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, na temat Wojtyszek najwęcej ci powie Potter, bo ona walczyła z nimi. Bardzo dziękuję savahnie, która dzisiaj zabrała ratlerkowate szczylki do siebie:loveu:. A jutro jedna , a może i dwie pojadą do Krakowa. Matka sunieczek nie wróciła, podejrzewamy,że oni cos z nia zrobili, albo zostawili na ulicy, bo ostatnio wyjeżdżali na trzy dni i pewnie szczeniaki zamknęli w mieszkaniu, a sunię na ulicę. -
Pliszka, tylko jak pojedziecie do teściów wieczorem, to niech nie zostawiają na noc Stasi samej na podwórku. Chyba ,że w kojcu, ale to i tak może kombinować, bo będzie przestraszona. Najlepiej by było wziąc ja do domu , chociaz na korytarz, żeby przez pierwsze dni sie do nich przyzwyczaiła , potem juz będzie z górki.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To co sie dzieje jest nie do opanowania. Miałyśmy dzisiaj z węgielkową i ewelinką _m owocną wycieczke na wieś kielecką. Po prostu makabra:angryy:. Gdyby zajrzeć na każde podwórko , to podejrzewam było by podobnie. Zawiozysmy dłuższe łańcuchy i obróżki tym dwóm braciom, których zdjęcia juz tu były wstawiane. Psy 4 -letnie przywiązane w stodole na krótkich łańcuchach, nigdy nie spuszczane:diabloti:. Oczywiście ciężkie łańcuchy na szyjach porobiły rany straszne. Załóżyłyśmy obroże, przedłużyły łańcuchy,odpchliłyśmy i odrobaczyły, zawiozłysmy jedzenie. Ewelinka_m wstawi fotki, trzeba będzie je ogłaszać, bo na razie zabrać nie ma gdzie. Ale trochę już mają lepsze warunki, zamówiłyśmy też karmę, to agniesia będzie nosić. W tym samym domu jest też ponad 10 kotów, też wszystko w kiepskim stanie. Zdjęcia 3 maluchów były już wstawiane, moze chociaż im znajdziemy domy. Ale na razie pojechałysmy do sasiedniej wsi do weta kupic leki na świerzbowca i odrobaczenie kociego towarzystwa. Agniesia będzie im czyścic uszy . Zamówiłysmy również wizytę weta dla tego kudłacza ze zmianami na skórze. Pies jest młody,przepiękny, zdjęcia tego nie oddaja. Ale niestety nużyca, ma straszne zmiany na pysku , łapach i jeszcze kilku miejscach. W dodatku wdało sie zakażenie bakteryjne, bo on trze łapami ten pysk, ropa leje się z oka. Wet dał mu leki, ma jeszcze przyjechać podac następne dawki. Ludzie na których podwórku, nieogrodzonym zreszta , pies czasami leży, mają suczke niewielką z guzem nowotworowym wielkości pomarańczy. Wszystko to szalenie przygnębiające. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Agniesia, a nie da rady jakichs ładniejszych fotek na trawie cyknąć, co by się nadawały do ogłoszeń. Bo nie ma czasu, one szybko muszą znaleźć domy. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agniesiu , już Ci napisałam , nie kupuj takiej badziewiastej karmy, bo szkoda do reszty rujnowac im przewody pokarmowe, zamówimy coś. Będziemy mysleć , co z nimi robic. Za dużo tego wszystkiego, gdyby chociaż szybciej się te domy znajdowały. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cudowne jest, bo Nora co kilka dni nowy miot na świat wydaje . I jaka różnorodność w szczylach, pewnie ojców było wielu:diabloti:. -
[quote name='Karrrolina']Nikt nie napisał, że osłony w ogóle nie będą zdjęte. Może jestem w błędzie, ale wydaje mi się, że można się z tym jeszcze wstrzymać. Do lata jeszcze kawałek, pogoda ma się zmienić. Gdy przyjdą zapowiadane deszcze buda dzięki osłonie będzie jedynym suchym miejscem w boksie. Kołchoz i niektóre części kwarantanny w porach deszczowych dosłownie stoją w wodzie.[/QUOTE] Oczywiście, a najlepiej sie wstrzymać do przyszłej zimy, to wtedy nie bedzie trzeba na nowo przybijać, bo po co sie zmęczyć:cool3:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W Mostach , tam , gdzie koczowała Roza, jest wywalony duży pies, chyba już od dłuższego czasu, bo bardzo wychudzony. Ludzie walą w niego kamieniami, bardzo przestraszony. Znajoma, która tam pojechała do domku letniskowego dała mu jesć, początkowo bardzo sie bał, kuli sie przy wyciąganiu ręki, ale ja zaczęło do niego przemawiać, to podszedł i lizał ja po rękach i twarzy. Chyba troche podobny do Nory, ma mi przysłać fotki. A Nocka II zupełnie ładna jest:).