erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To jest skandal! Trzeba odtworzyć ważne info, potwierdzenia wpłat na bazarkach. Dobrze,ze jeszczce nie zrobiłam rozliczenia finansowego. Linssi, moje pytanie co do szczeniorek z Bartoszowin zniknęło . A pytałam, czy mają już założony wątek, jakieś fotki. Bo dzwoniła o nie pani, chciała więcej info, a ja przeceiz nic o nich nie wiem. Bardzo proszę, jezeli na mnie sa ogłaszane psiaki, to podajcie mi jakieś info o ich. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jaanka, Ty się nie przejmuj, one tak zawsze:) -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Mój wybór:) dziewczynka najmniejsza - Samba, większa - Dasza chłopczyk czarny- Mati, największy - Bazyl, beżowy - Karmel Moze być, czy wegielkowa veto:razz:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, wysłałam Ci maila od Tinki, teraz Zuzi:). Wstawię tu później jakąś fotkę:). Foksia napędziła nam trochę strachu. Po sterylce nie miała zbytniego apetytu, ale wczoraj juz nie chciała nic kompletnie jeść . Magda przywiozła ją dzisiaj do Kielce do weta. Stwierdził,że prawdopodobnie jest to ciąża urojona i początki stanu zapalnego sutek. Badania krwi wskazują tez na anemię, na szczęście nerki i wątroba ok. Foksia miała powiekszone sutki, konsultowałysmy to wcześniej z wetem, który robił sterylkę, ale powiedział,żeby wstrzymac sie z przeciwlaktacyjnymi, okazało się jednak ,że się bez nich nie obędzie. Dostała kroplówkę, przepisany antybiotyk i żelazo. Koszt wizyty i badania 120 zł, leki wykupimy jutro. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, bonusik , jak najbardziej się należy;). -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Węgielkowo , ja zgodna jestem, niech Fryteczka warszawianką zostanie, podrzucaj ;). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
No nie , największy maluch dopiero co ważył 4,3 , a juz 5,3 kg:crazyeye:. Agniesia, Ty jakies wielkopsy z nich zrobisz:). Dawaj szybko nowe fotki, trzeba ruszyć z ogłaszaniem. Całe szczęście,że Nora juz dogaduje sie z Twoimi suńkami:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jeżeli mogę sie wypowiedzieć, to bazarki chrzcielne juz sie na dogo przejadły, ale jak macie ochotę, to przecież można zrobic:p. Ang, najlepiej podaj jakies propozycje imion i je nazwiemy:lol:. Trzeba jak najszybciej to zrobić i już ogłaszać szczyle, im młodsze, tym większa szansa na dom. A zanim sie ktos znajdzie chętny, to bedzie już można je od mamusi oddzielić, tym bardziej,ze już teraz ich nie chce karmić. Może jak szczeniory pójda ,to Nora bedzie łaskawsza dla suczek agniesi, bo teraz niestety je atakuje i agniesia ma problem , bo musi pilnowc i osobno wypuszczać na podwórko. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ło matko, po prostu zalew szczyli. Ale są śliczne, szczególnie ten brązowy i kierowniczka:). Divia_gg zakładacie wątek rodzince? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, trzeba zapytać węgielkowej, bo to ona zabierała psiaka, ale z tego co wiem, to jakieś dwa czarne psy go molestowały. To on ma na imię Milenek? Ang, może zrób jeden wątek tej rodzince, bo później tyle wątków jest nie do opanowania. A tatuś przecież do rodziny należy. Andzia69, wyślę sunie tej kobiecie, wysłałam już psa,ale ona mi odpisała,że dostała dużo ofert z bliższych rejonów. Wiadomo, czy ci ludzie zawieźliby suke koło Katowic do Mikołowa, gdyby coś? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4198/20120328154255.jpg[/IMG] Psiaczek juz mag.dy, węgielkowa go zawiozła przed chwilą. Dzięki mag.do,że go gdzieś upchałaś:):). Liczymy na to,że Jola weźmie Kajtusia na dt, dlatego ta psina mogła przyjechać. Podobno przemiły , młody psiak, mamy nadzieję,że szybko pójdzie do domu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczny zostawcie tą dyskusję nad imionami na wątek rodzinki, jak już będzie, bo tu sie wszystko rozmywa, a to wątek wielu psiaków i głównie informacyjny. Taki cudny psiak wywalony z samochodu na Podkarczówce, przerażony, podbiega do ludzi szukając pomocy. A teraz jeszczce takie zimno się zrobiło, on cały czas drży z zimna i przerażenia pewnie. Nie macie pomysłu na jakiś dlt dla niego? [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4198/20120328154255.jpg[/IMG] -
Anett, Albinka u mamy Jaagi nie chodzi na smyczy, bo nie ma takiej potrzeby, wychodzi do ogrodu. Ona ma też specyficzny sposób chodzenia, pewnie bez smyczy jest lepiej, bo nic jej nie ogranicza. Ale , jakby jakiś dom był na parterze w bloku, to mozna by było spróbować , przecież długa luźna smycz też by jej nie ograniczała. Jeszcze zapytam Jaagi. Albinka dostała w spadku po Taszy 83,50 zł:). Ewelinka_m uzupełnij to proszę w rozliczeniu.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To było do przewidzenia,że będzie bronić dzieci. Oby tylko kotu sie nic nie stało, bo on też przyzwyczajony do łagodnej Salmy. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Może córeczka agniesi wymyśli jakies imionka dla maluchów:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak szczeniorka może być Mocznica, to i Pimpuś do staruszka pasuje:). To super, że z Bońka taki fajny psiak:). Wydawał się starszy na pierwszy rzut, ale to te biedaki bezdomniaki zawsze wygladają poważnie i smutno, dopiero , jak się je weźmie , to odżywają. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Staruszek ma robocze imię Pimpuś:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, jakbys mogła tego staruszka, fotki wczoraj wstawiłam, można napisać,ze ma 9 lat, choc pewnie ma więcej:p. I dwie kocice, wyślę Ci fotki, bo pewnie nie znajdziesz. Agniesiu, Urina , to jakiś kiepski żart węgielkowej:eviltong:. Zrobimy jakais casting na imiona dla szczeniorów, niech tylko ang założy psiakom wątek:). A Nora, jak najbardziej może być:). Zapomniałam zapytać, jak tam relacje Twoich suń z Norą? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z łapką Nory było coraz gorzej, spuchła, pojawił sie wyciek ropny i agniesia musiała z nią jechać do weta. Okazało się,ze to juz stara rana , skaleczona opuszka pewnie przez szkło, ale wdała się infekcja. Rana oczyszczona, łapa zabandażowana i sunia dostała antybiotyk. Całe szczęście, że zostala zabrana, bo nie wiadomo , jak by się to dla niej i maluchów skończyło, jakby została na ulicy. Dzięki agniesiu,że pojechalaś z nią do weta:):). Divia_gg, a szczeniorki tej ON-ki juz widzą na oczka? Dzisiaj dzwoniła kobieta o Taszę, szuka ON-ki, ale z pewnością nie z dziećmi:(. -
Czyli Bartuś bez ogłoszeń:(. Czy ktos mógłby zrobic mu pakiecik, ale może jeszcze nie teraz, bo ludzie nie maja czasu szukac psa. Ale tuż przed świętami, może w święta ktoś zajrzy do netu.