Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ciszę sie ze wszystkich psiaków w nowych domach, ale szczególnie cieszy mnie Prochu, bo to juz nie młodzieniaszek, a jednak mu się poszczęściło. Dzięki savahna :loveu:.
  2. W Mostach wywalona czarna mała kudłata sunia. Przerażona, przemoknięta, leży przy drodze:(.
  3. Ang, napisz może w pierwszym poście jakimś tłustym drukiem, ze oprócz tych trzech foksiów na wątku, jeszcze dwa błakają się, są w bardzo kiepskim stanie, a my już zupełnie nie mamy ich gdzie zabrać i szukamy pilnie dt.
  4. Dzięki Milenkowi udało sie w błyskawicznym tempie znaleźć dom cudnej małej sunieczce. Złapana przez hycla na wsi pod Kielcami, gdzie ją kopano, rzucano kamieniami, trafiła do weta na sterylke, a potem nie było co z nia zrobić. Na szczęście zadzwoniłą pani chętna na Milenka i zaproponowałam ta sunieczkę. Sunię przechowała trochę pani Ania, a dzisiaj pojechałą do Skarżyska. [IMG]http://i40.tinypic.com/2a0jhnn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/8z1hn9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/30m1nhc.jpg[/IMG] Domu szuka jeszcze ok.8 mies.sunieczka , zabrana z lasu w Sielpii, gdzie zresztą koczuje całe stado psów. Psy w lecie żebrzą przy ośrodku wypoczynkowym, w zimie częśc nie przeżywa, podobno zjadają sie nawzajem. Zawiadomiony o sprawie TOZ oraz rzecznik do spraw zwierząt przy woj. , na której terenie to ma miejsce, nic nie robią , aby rozwiązać ten problem. Ta ta sunia. [IMG]http://i40.tinypic.com/25s625l.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fxt9ig.jpg[/IMG] I znowu N.Słupia , suka z 7 szczeniakami w opuszczonej stodole dokarmiana prze kobietę. Stodoła blisko ruchliwej drogi, a szczeniaki juz sie rozchodzą , suka nie chce ich karmić , mają ok. 6 tyg. Kobieta podobno nie mogła uśpić ślepego miotu, bo do tej stodoły nie dało sie wejść. [IMG]http://i43.tinypic.com/5d6uf8.jpg[/IMG] I jeszcze szukają domu dwie szczeniorki po ratlerkowatej suczce.
  5. No jeszcze nie poszła, na razie nie ma transportu.
  6. Ang, popraw w tytule,że już 5 foksi, doszedł ten u ciebie i sunia z parkingu w Ameliówce. Chyba naprawdę jakaś pseudo likwidowana, bo to przecież niemożliwe,żeby nagle pojawiło się 5 wywalonych foksterierów, skoro przez 10 ostatnich lat u nas nie było ani jednego:diabloti:.
  7. Co tu tak cicho? Czyżby jaankę rozłożyło zupełnie:roll:.
  8. Foksia od mag.dy ma domek w Krakowie:), teraz tylko transport. Ang, to takie powdzenie ma ta psia fryzjerka,ze tak odlege terminy? A gdzie ona, w Małogoszczu? Może sama maszynką obgolisz Bońka? Mag.da powie ci jak, bo strzygła Foksię. A swoją drogą, to może byś jakis biznes fryzjerski otworzyła, skoro takie zapotrzebowanie:razz:?
  9. [quote name='divia_gg']Erka przelalam juz kasiorke. Lola na swoim koncie po oplaceni hoteliku za kwiecien [COLOR=#FF0000]na [/COLOR]150 zł.[/QUOTE] Divia_gg, popraw to , [COLOR=#FF0000]ma[/COLOR] 150 zł, a nie opłacenie hoteliku [COLOR=#FF0000]na[/COLOR] 150.
  10. Agniesia, a moze porozmawiac z tymi ludźmi, czy nie wysterylizowali by tej mix seterki. A co ze szczylami, może je poogłaszać? Tą druga tez można ciachnąc, tylko co potem. Foksia, ta od mag.dy ma dom w Krakowie:). Teraz tylko transport dla niej i Milenka.
  11. Aisza dostała w spadku po Irdze, która juz w domu, [B]311 zł[/B]. Za zgodą Eruane, która zbierała fundusze dla Irgi na fb. Roszpunko wpisz to w rozliczenie, a w wydatkach [B]360 zł[/B], które przelałam na hotelik/ 4.04-3.05/.
  12. Przelałam 270 zł na hotelik Loli /24.03-22.04/. Divia_gg, proszę uzupełnij w rozliczeniu.
  13. Ale gdzie miały dotrzeć, do mnie na maila? Nie mam, tylko te na wątku. Sorry, są:). Przegapiłam , bo mam móstwo wiadomosci z linkami do aktywacji.
  14. Savahno, ja żyję teraźniejszością;). Pusio owszem ukochany, ale to już dawno było:). Ang, ponieważ i tak nie ma wpłat konkretnie na te psiaki, rozliczam je na ogólnym wątku kieleckim.
  15. Emilio, oczywiście karma się przyda, mnóstwo psów wszędzie. Jeszcze nowe psiaki w Ameliówce, foksia i mały chudzinek. Roszpunko, czy jakoś nazwałaś sunieczki? Mają wątek?
  16. Doszło Radku od Ciebie 10 zł, dziekujemy bardzo:).
  17. Dobrze,ze pojechał, bo węgielkowa chciała go chyba ukrzyżować:diabloti:. Widać,że ledwo żywy biedaczek:(. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/30230569.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/940/30230569.jpg[/IMG][/URL] Savahnna, coś bardzo niestała w uczuciach jesteś:cool3:, dopiero co Bazylek był najukochańszy i genialny, a teraz juz następny na tapecie:cool1:. Ja to przynajmniej Dasza i Dasza:).
  18. Agniesia, a mogłabys chociaż zrobic jej fotki i zostawić jedzenie. Makabra, to co sie dzieje teraz na wsiach. Dla równowagi mam dobrą wiadomość, Milenek będzie miał dobry domek u znajomych Camary, której bardzo dziękujemy:loveu::loveu:. Potrzebny transport do Krakowa! Dzisiaj mag.da przyjechała do Kielc z trzema psiakami na szczepienie, Milenkiem, Marinką i Lolą.
  19. Dzięki Linssi za te wieści, czekam na fotki i diagnozę weta, co do tej małej, bo juz trzy osoby pytały o te sunie.
  20. [URL="http://img9.imageshack.us/i/17703917.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5250/17703917.jpg[/IMG][/URL] No właśnie , divia_gg o kogo pytał ten facet? Co prawda Kajtul bardziej zainteresowany kością niż panienką obok, ale to i tak lepiej, bo na tej fotce niżej wyglądają , jak po rozwodzie:). [URL="http://img825.imageshack.us/i/71306245.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8039/71306245.jpg[/IMG][/URL]
  21. Czyli najlepiej by było jakis domek z ogródkiem znaleźć dla niego, musi sie udać:).
  22. Lizunia ma pakiet ogłoszeń wykupiony przez emilię 2280, bardzo dziękujemy:).
  23. Podnoszę, bardzo pilnie potrzebny dt dla foksi wywalonej na parkingu!
×
×
  • Create New...