Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Paulina, bardzo się cieszymy ,że Frajda trafiła do Was:). Dobrze też, że ma towarzystwo psie, z pewnością przy Kropeczce o wiele pewniej się czuje:). Czyli jeszcze tylko Salmunia z tego towarzystwa jest bez domku.
  2. DONnka, Tasza ma wszystko uregulowane, więc przeznacz bazarek na inną bidę :). Te ok. 85 zł, które zostały z Taszki przeznaczamy na Albinkę.
  3. A gdzie to wszystkie fanki Brunka:roll:??? Nikt nie podziwia piekniocha:shake:.
  4. Agatko, tak, ale miałam dostać jeszcze nowe fotki, jak dojdą, zaraz wyślę. Tej mix labki na razie nie ogłaszaj. Na osiedlu w Nowinach koczuje suka , chyba foksterier, bardzo zaniedbana, w zaawansowanej ciąży. Jak ją znajdziemy, bo nie zawsze tam jest, to może jeszcze uda sie ja ciachnąć. Niestety od gminy nie da się wyciągną kasy choć na sterylkę, bo dadzą kasę tylko wtedy, kiedy mieszkaniec gminy przygarnie sunie i zaczipuje na siebie. Lato09 , dzieki za pamięć i wsparcie dla naszych psiaków, ucałuj pycholek Lato od nas :).
  5. Roszpunko, czy mogłabys poprosić Ziutkę o ogłoszenia dla Taszki z tymi nowymi fotkami? Ja zaraz musze wyjśc i nie będzie mnie do wieczora, a nasz nadworny ogłaszacz, czyli savahna bez dostepu do netu jeszcze 2 tyg.
  6. Kciukasy zaciśnięte, musi byc dobrze:).
  7. Na zdjęcia łóżkowe jeszcze musimy poczekać, na razie te z "przerzutu o świcie" :). [IMG]http://i42.tinypic.com/293g10p.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/50ipu9.jpg[/IMG]
  8. Węgielkowa , która ostatnio szaleje transportowo, nie tylko zawiozła wczoraj Frajdę do Łodzi, ale dzisiaj przywiozła z Katowic od Jaagi, Lolę :). Ciekawe, jak tam Lola , czy zaprzyjaźni sie z innymi psiakami:roll:.
  9. Dzisiaj do fajnego domku pojechała Tasza, sunia , która przeszła podobną operację, jak Aisza. Życzę Aiszy , aby ona również znalazła ludzi, którzy ją pokochają:).
  10. Koni przeżyła traumę na wsi świętokrzyskiej, gdzie to miejscowi ganiali ją z widłami, a ona jeszczce musiała bronić szczeniaków. Tak,że nie ma się co dziwić ,że czasami cos z tych strasznych przezyc jej sie przypomni.
  11. Noculek już pewnie zbiera się do wyjazdu. Pewnie bidulka wystraszona na maxa, juz to sobie wyobrażam.
  12. Agatko, dostałam pw od iwoniam, kóra wiozła Tinkę, napisała ,że bardzo fajny domek, tak,że nie masz co sie martwić:). Frajda, Irga i Taszka też bardzo dobrze trafiły:). Jakaś szczęśliwa passa dla naszych psiaków ostatnio , oby trwała jak najdłużej:). Irga na razie bardzo wystraszona w nowym domu, podobno udaje,że jej nie ma . Ona juz tak była zadomowiona u mag.dy, tak dobrze się tam czuła, że musi miec czas na oswojenie sie z nowym miejscem. Frajda tez w podróży była wystraszona, ale ma bardzo fajnych właścicieli, pewnie szybko się zaaklimatyzuje. Domów szukają jeszcze: Albinka, Lola, Aisza, Kajtuń, Salma, Marianka, Frytka, Hultaj, Fuga, Bajka, mix labka, 2 kotki. Ponieważ savahna ma problem z netem i prawdopodobnie nie będzie go miała do 8 kwietnia, bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu zwierzaków. Bardzo pilne są szczeniaki kaczyńskie, mix labka.
  13. Mag.da dzisiaj przejęta, bo wyprawiała Taszkę do nowego domku, pewnie dlatego nic nie pisze.:)
  14. Jesteśmy szczęśliwe,że taki fajny dom trafił się Taszy:). Pani ma znajomą wetkę, do której bedzie chodzic z sunią, ona stosuje równiez homeopatię,może by tą amygdalinę tez mogła podac:roll:.
  15. Oskarek przesyła wiosenne pozdrowienia :). [IMG]http://i43.tinypic.com/jhbmzp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jhuflh.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/96j9c6.jpg[/IMG]
  16. Jutro wielki dzień Taszki:):):).
  17. Jeżeli by to były problemy z wątrobą, to bardzo dobry jest do regeneracji wątroby ostropest plamisty, najlepiej sproszkowany kupic i dosypywac do jedzenia.
  18. Psiaki kieleckie dostały 200 zł od mariusza pp i 20 zł od Lato09, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:.
  19. Roszpunko, czy jesteś już w formie? Bo znowu ładny weekend sie zapowiada, może by jakaś sesyjka z Aiszą :razz:.
  20. W jakim wieku sunia? A nie wiadomo, czy czegos nieodpowiedniego nie złapała do jedzenia?
  21. Savanko, ale to musiałby byc rzeczywiście ekspres, bo do Łodzi wegielkowa jedzie już dzisiaj:). Co do Warzszawy, nie wiem, pytałam agniesi o Salmę, podobno sunia juz bardzo sie zmieniła, to nie ten sam pies, ale trudno mi podjąc taka decyzję. Jeszcze będe rozmawiać z ta kobietą . Jak sądzicie? Nie chciałabym zrobić suni krzywdy. Troche czekam, bo może jeszcze ktos iny się odezwie,zeby jakis wybór był.
  22. Savahno, tak bardzo proszę o ogłaszanie kotek i tej suni labkowatej też, jakbys mogła:). Ang, trudno tak powiedziec, bo objawy nie jakies specyficzne. Ale skoro jest takim niejadkiem, to może to jakas poważniejsza sprawa niż jakaś niestrawnośc. Nic nie wyszło na usg?
  23. Proponuję jeszcze dołożyc im kota, bedzie robił za kozę:cool3:. Bo podobno przeprowadzili sie do teściowej z dwoma psami, no i spanielka teściowej won :diabloti:. Kotki do wydania mam dwie. Wywalone w zimie , jakos przeżyły . Teraz wysterylizowane, dochodzą do siebie w piwnicy u jednej pani, ale potem z powrotem na ulicę :-(. Kicie sa młode, ok. 10 mies., ta biało- ruda bardzo przymilna, czarno-ruda bardziej zdystansowana. [IMG]http://i40.tinypic.com/98eckh.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/5p4z06.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/axf85y.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2rmbfx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1el8jn.jpg[/IMG]
  24. Pani jutro wyjeżdża z Gdyni, zatrzyma sie u rodziny w świętokrzyskim, a w sobotę po Taszeńkę :multi:.
×
×
  • Create New...