Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ang, to musisz sie pospieszyć, bo ją ciachamy w poniedziałek, a wtedy juz nie bedzie fascynowala "suczą kobiecością" i pewnie 4 tysiaków nie wyciągniesz:cool3:.
  2. Jutro jedzie do domu w Krakowie Tinka od Agaty P, zawiezie ją iwoniam, której bardzo dziękujemy za pomoc:loveu:. Również jutro jedzie do domku w Poznaniu Frajda:). Niezmordowana węgielkowa podwozi ją do Łodzi :buzi:. A w sobotę wielki dzień Taszy:multi:. Dzisiaj dzwoniła pani Azji-Figi, same ochy i achy, jaka mądra , grzeczna:lol:. Sunia dzisiaj została pierwszy raz sama dłużej w domu, nic nie nasiuśkała nawet, nic nie narozrabiała, podobno psi ideał:).
  3. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/528/s5005468.jpg/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9158/s5005468.jpg[/IMG][/URL] Mam tylko nadzieję,że ten "trochę nieżywy" kot , to nie dzieło Salmuni:cool3:. Zanim wyślemy Salmę do stolicy, na razie ekspediujemy Frajdę do Poznania:lol:. Jedzie jutro z naszym "latającym holendrem", czyli wegielkową ;).
  4. Niestety dołączę do tego negatywnego bilansu. Młodziutka suńka labkowata wywalona wczoraj z samochodu w Nowinach. Biegała zdezorientowana między samochodami, zlitował sie nad nią chłopak i zabrał do domu. Jego mama dzwoniła do mnie z prośbą o pomoc, bo niesyety nie mogą jej zostawić. Divia_gg, to dzięki Twoim ogłoszeniom w sprawie adopcji w Głosie Nowin:cool3:. Suńka bardzo miła, przyjazna, została wczoraj wykąpana, jutro pani pójdzie z nia do weta, bo sunia ma jakis szew na brzuszku, nie wiem, czy to przypadkiem nie po sterylce. [IMG]http://i44.tinypic.com/28se3r.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2d1o8sj.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2d95ldl.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/34e2kxf.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/5v4ocj.jpg[/IMG]
  5. :multi::multi::multi::multi::multi: A to się węgielkowa ucieszy, jak to zobaczy:lol:. Super, to sie doczekała malutka:). Ostatnio jakoś psiaki kieleckie mają sporo szczęścia,żeby nie zapeszyć:lol:.
  6. Jest pani z Warszawy zainteresowana Salmą, ale kamienica, co prawda podobno w spokojnej okolicy, ale czy Salmunia się odnajdzie w stolicy???
  7. Malagosku, co tu kropkujesz, zamiast jasno pisać:mad:. Namyślili się?:roll:
  8. Eliza_sk, my nic nie mamy do Warszawy, ale szukają transportu mmd i iwoniam, nie wiem, czy kontaktowały się z Toba? Ang, fatalnie z tą kotką, ala skoro KTOZ jest zawiadomiony, to oni tam mają prawników, może coś zdzialają. Niestety psychopaci są często inteligentni i potrafią wyprowadzic w pole. Linssi, mag.da wysłała Ci chyba juz pw. Owszem troche się u mag.dy rozluźnia, zobaczymy jeszcze co z Taszą, ale już czeka kolejka. W niedzielę węgielkowa przywozi od Jaagi Lolę, pod koniec marca musimy zabrać Salmę od agniesi, niedługo wyjeżdża mama Roszpunki i trzeba bedzie zabrać Aiszę. Nie wiadomo tez , co z ta wilkowatą sunią, o której pisała Baghera. Wczoraj uciekła od tej kobiety, co najpierw ja przygarneła, a potem chciała oddac. Nie wiadomo, czy jak się znajdzie, to będzie tam mogła wrócić.
  9. Jakoś też nie widzę Nocki z tym 6-latkiem:roll:.
  10. Bez problemu, to bardzo spokojna, zrównoważona sunia:).
  11. Wybacz,że Cię nie zauważyłam, ale pisałyśmy jednocześnie:).
  12. Widzę ,że tylko ang zainteresowana :razz:. Do domu dzisiaj zupełnie niespodziewanie pojechała Irga:). Przyjechała po nią pani z Katowic. Pani dzwoniła chyba 2 tyg. temu , pytała o Irgę, bo odeszła jej bardzo podobna sunia, ale potem się już nie odezwała, więc myślałam,że zrezygnowała. Zadzwoniła dzisiaj i powiedziała, że jest zdecydowana i chce przyjechać po sunię. Irga będzie mieszkała w bloku, w domu jest cały czas mama na emeryturze, będzie miała jeszcze towarzystwo dwóch papug. Tak, że trzymajmy kciuki, żeby papug nie zjadła:diabloti:.
  13. Mam wiadomość dnia!!! :multi:Ale zaraz musze wyjść z psami, więc prosze o trochę cierpliwości;).
  14. Doszło już Inciu 290 zł od Ciebie, bardzo serdecznie dziękujemy:iloveyou:.
  15. Nareszcie jakis ruch w adopcjach, oby jakis dobry domek udało się dla Nocki wybrac :).
  16. Azja- Figa, świetnie trafiła, opłacało się czekać:). Ale , jak to zwykle bywa, jak pojechała do domu, to odezwali się inni chętni. Wczoraj były dwa tel. ,m.in. dzwonił o nią pan ze Szwecji, bardzo mu sie podobała, mówił,że takiego psa właśnie szukał. Ang, dzięki za bazarki:). Zbankrutuje człowiek przez Was;). A wogóle to proszę teraz o mocne zaciskanie kciuków, bo pewna sprawa się rozstrzyga;).
  17. Czy taka bida ma wogóle jakies szanse na dom?:( [IMG]http://i42.tinypic.com/99qk4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/5ezk1y.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fbamgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/r2wd2v.jpg[/IMG]
  18. Wklejam następnego biedaka, bezradny niedowidzący, głuchy chyba staruszek. Znajoma, która ma domek letniskowy koło Łopuszna, widziała go koło swojego domu juz miesiąc temu, dała mu wtedy jeść, miała nadzieję, że może ma gdzies dom . Ale niestety leżał tam , jak pojechała następny raz i następny. Tylko wtedy pewnie bidulek miał okazję cos zjeść. Prosiła mnie o pomoc, ale co tu zrobic z takim staruszkiem :(. Ona nie moze go wziąc , bo ma 2 psy, które nie toleruja obcych. Z wielkim trudem znalazłysmy dla niego tymczasowe miejsce u znajomej pod Kielcami, dzisiaj pojechał tam razem z budą. Ale wcześniej byłam z nim u weta. Bardzo zaniedbany, w dredach, wychudzony , w uszach stan zapalny, dostał kropelki, chyba nie słyszy, oczy z zaćmą, ale jeszcze cos tam widzi, zębów z przodu nie ma, wybite albo starte, jedno jądro powiększone ,stwardniałe. Został odpchlony, odrobaczony, uszy troche wyczyszczone, pazury pozawijane obcięte. Straszna sierota, sympatyczny starowinek z pewnością ponad 10-letni. Jak założyłam mu obrożę i smycz, bardzo ładnie szedł . Niestety foty kiepskie, bo pozować nie chciał wcale. [IMG]http://i42.tinypic.com/rqvyc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/29267fm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/14y337t.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/vnknj7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/zxl4ly.jpg[/IMG]
  19. Rudziu, wielkie dzięki za pomoc dla Albinki:). Już się skusiłam na te piękności:). Jest pani ze wsi Łęki pod Myślenicami zainteresowana Marianką. Mówi,że do domu, bo na razie mają dom nieogrodzony, ale nie wiadomo, jak by to było, gdyby ogrodzili. Dwoje dzieci, w tym 3,5 letni synek. Nie wiem, czy byłby to dobry dom dla Marianki. Jakoś nie wyobrażam sobie,żeby z nią wychodzili na smyczy, jeszcze przy małych dzieciach. Może cos lepszego się dla niej znajdzie. Rudzia, czy Ty juz jesteś na chodzie? Może by jednak sprawdzic ten dom, może dla jakiegos szczeniaka mógłby byc, on by sie bardziej trzymał domu pewnie.
  20. Linssi, trzeba było jeszcze do soboty wstrzymac się z wpisywaniem do rozliczenia tych 65 zł od Rudzi. Bo tak, jak pisałam , gdyby Tasza pojechała, to bedzie przeznaczone na Albinkę.
  21. Szkoda, szukamy dalej. Roszpunko, chyba trzeba powtórzyc ogłoszenia. Czy córcia już zdrowa i dasz rade jakies nowe fotki cyknąć, czy ogłaszac ze starymi? Jeszcze jej nie szczepiłaś? Bardzo też prosimy o wsparcie finansowe, sunia już zadłużona na ponad 300 zł , a teraz trzeba ją zaszczepić.
  22. Albinka dostała 65 zł z bazarku od Rudzi-Bianci, bardzo serdecznie dziękujemy:buzi::iloveyou:. Jak tam dziewczyny z ogłoszeniami Albinki?:razz:
  23. Taszka dostała od Rudzi-Bianci 65 zł z bazarku , bardzo serdecznie dziękujemy:iloveyou:. Gdyby jednak okazało się,że Tasza pojedzie do domu w sobotę i coś zostanie po opłaceniu hotelu, to będzie przeznaczone na Albinkę:).
  24. Rudziu, tak napisałam do Evelki. Byc może to nie był ten dom, bo jakby mi sie podobał od poczatku, to nie robiłabym wizyty. Ale niestety o te szczeniaczki kaczyńskie nikt nawet nie zapytał ani raz. Ta kobieta tez dzwoniła o inne psiaki , a zaproponowałam te. A sprawa jest bardzo pilna, nie wiem, czy Iza dłużej będzie mogłą sie nimi opiekowac.
×
×
  • Create New...