erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Pani od Daszeńki również już dzwoniła, bardzo dziękowała za suńkę:). Mała chodzi za nimi i popiskuje, domagając sie uwagi, ale już bawi sie zabawkami, cała rodzina zaabsorbowana:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Agniesiu, wklejam linki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221908-Cztery-psy-zabrane-z-interwencji-ze-skandalicznych-warunków-potrzebujemy-wsparcia[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-psów-aktualizacja-i-info-str-1[/URL] -
Pojechała:multi:! Do świetnego domku w Radomiu:). Bardzo fajni ludzie przyjechali po nią, dom z ogrodem, będzie miała towarzystwo psie, dużego kolegę , bardzo łagodnego i towarzyskiego, mam nadzieję,że sie zaprzyjaźnią:smile:. Czyli wszystkie psiaki z tego wątku już w domkach i to bardzo dobrych, mają wynagrodzone, to , co przeżyły u tego typa. Ogromnie się cieszę, że udało sie je uratować, bo to fantastyczne psiaki:).
-
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Szczeniorki już dojechały, dziękujemy Romiemu za dowozienie:smile:. Miałam juz tel z domu Samby,ze suńka nic nie zestresowana biega po mieszkaniu, macha ogonkiem, apetycik ma:smile:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Plagi foksiowej ciąg dalszy!!! Na parkingu w Ameliówce, tam , gdzie koczowały Albinki , wywalona foksterierka! To już czwarty foksterier w ciągu ostatnich dni. Nie ma kompletnie gdzie jej zabrać! [/B]Szczeniorki już dojechały, dziękujemy Romiemu za dowozienie:). Miałam juz tel z domu Samby,ze suńka nic nie zestresowana biega po mieszkaniu, macha ogonkiem, apetycik ma:). Salma już pojechała do świetnego domku w Radomiu:multi:. Bardzo fajni ludzie przyjechali po nią, dom z ogrodem, będzie miała towarzystwo psie, dużego kolegę , bardzo łagodnego i towarzyskiego.:) -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
To chyba dlatego zzieleniała,że szkaluje moja Daszeńkę:diabloti:. Najspokojniejszą sunieczkę, aniołeczka cudnego:). Niech tez wstawi te lepsze ujęcia od wegielkowej:razz:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Super fotka:) [URL="http://img716.imageshack.us/i/21992132.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7518/21992132.jpg[/IMG][/URL] Przed chwilą dzwonił następny pan zainteresowany sunieczka z Bartoszowin. Po Salmę maja jutro przyjechac ludzie z Radomia:). Dzięki ogłoszeniu savahny jest też domek dla Prochu:), czyli mojego faworyta ze schroniska, tylko na razie nie ma transportu do Słomnik. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale to nie chodzi o więcej starych fotek, tylko jakies nowe by sie przydały i info, czy sunia już sie nadaje do adopcji, czy zrobiła jakies postępy w socjalizacji. Może Incia ma jakis kontakt z Roszpunką. Może jakos do niej podjechac:roll:. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jaanka, oszukiwałaś trochę pisząc, że nie robisz tak ładnych zdjęć, jak mag.da:razz:. Twoje są równie piękne:lol:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Ale wczesniej fajna pani pytała o tą mniejszą i czeka na nowe fotki i więcej info o charakterze, jeszcze wczoraj pytała. Skoro Roszpunka nie ma netu, to może podejdziecie do niej zrobić fotki i zobaczyc, jak tam socjalizacja przebiega, bo szkoda by było stracić tego domu.[/QUOTE] Linssi, ewelinka_m, pewnie wam umknęło, ta pani zainteresowana sunią z Bartoszowin cały czas czeka, ale nie wiem, jak długo jeszcze. Salmunia jutro jedzie do domku:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
No właśnie, Nora nie ma ładnych zdjęć. Może węgielkowa z savahną, jak były dzisiaj , to cos zrobiły. A jak nie, to agniesia cos zrobi, jak lepsza pogoda będzie. Nora jest super łagodna, nawet obce szczeniaki przyjęła, zgadza sie z suczkami agniesi, bardzo proludzka, kontaktowa, mądra, zrównoważona, posłuszna, psi ideał:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Cudne biszkopciki:). Savahna proszę się zająć Daszeńką,żeby smutna nie była:). Nie będziemy przyjeżdżać i pozbawiać cię takiej przyjemności:evil_lol:. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ooo, cały zwierzyniec jaanki:). Piękne fotki:). -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Doszło 20 zł dla Oskarka od Kam, bardzo serdecznie dziękujemy:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Agniesiu, wegielkowa jeszcze nie może sie dodzwonić do osoby, która by miała wieźc Karmelka pod Warszawę, daletego jeszcze nie dzwonimy do Ciebie. Ale prawdopodobnie jutro zabierzemy wszystkie trzy Norkowe dzieci, a jak nie, to rano we wtorek . Wydaje mi się ,że Czika bardziej pasuje do tej rudej szczoty niż Suzi:). A chłopczyk ? -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
erka replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']A czytałaś cały wątek? Czytałaś to że dla dobra drugiego psa zwyczajnie nie możemy tutaj pisać o tym co DALEJ. Wszyscy którzy do mnie pisali na PW dostali odpowiedzi co dalej, co teraz i co zostało zrobione. I to nie byli tylko moi ZNAJOMI Czasami zwyczajnie nie można o wszystkim pisać na wątku i to nie jest moje widzi misie tylko wszystko dla psa. Było o tym trąbione na prawo i lewo gdzieś w środku wątku.[/QUOTE] No nie przesadzajmy z tym utajnianiem. Akurat ktos niepowołany śledzi ten watek, szczerze wątpię. Pewnie nic w tej sprawie nie wskórano i dlatego nie ma wiadomości. Szkoda suni:(.