Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Pani od Daszeńki również już dzwoniła, bardzo dziękowała za suńkę:). Mała chodzi za nimi i popiskuje, domagając sie uwagi, ale już bawi sie zabawkami, cała rodzina zaabsorbowana:).
  2. Agniesiu, wklejam linki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221908-Cztery-psy-zabrane-z-interwencji-ze-skandalicznych-warunków-potrzebujemy-wsparcia[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-psów-aktualizacja-i-info-str-1[/URL]
  3. Ależ to piękniocha:), ja trzeba ogłaszać? [IMG]http://i43.tinypic.com/sxipfb.jpg[/IMG]
  4. [B]Plagi foksiowej ciąg dalszy!!! Na parkingu w Ameliówce, tam , gdzie koczowały Albinki , wywalona foksterierka! To już czwarty foksterier w ciągu ostatnich dni. Nie ma kompletnie gdzie jej zabrać![/B]
  5. Pojechała:multi:! Do świetnego domku w Radomiu:). Bardzo fajni ludzie przyjechali po nią, dom z ogrodem, będzie miała towarzystwo psie, dużego kolegę , bardzo łagodnego i towarzyskiego, mam nadzieję,że sie zaprzyjaźnią:smile:. Czyli wszystkie psiaki z tego wątku już w domkach i to bardzo dobrych, mają wynagrodzone, to , co przeżyły u tego typa. Ogromnie się cieszę, że udało sie je uratować, bo to fantastyczne psiaki:).
  6. Szczeniorki już dojechały, dziękujemy Romiemu za dowozienie:smile:. Miałam juz tel z domu Samby,ze suńka nic nie zestresowana biega po mieszkaniu, macha ogonkiem, apetycik ma:smile:.
  7. [B]Plagi foksiowej ciąg dalszy!!! Na parkingu w Ameliówce, tam , gdzie koczowały Albinki , wywalona foksterierka! To już czwarty foksterier w ciągu ostatnich dni. Nie ma kompletnie gdzie jej zabrać! [/B]Szczeniorki już dojechały, dziękujemy Romiemu za dowozienie:). Miałam juz tel z domu Samby,ze suńka nic nie zestresowana biega po mieszkaniu, macha ogonkiem, apetycik ma:). Salma już pojechała do świetnego domku w Radomiu:multi:. Bardzo fajni ludzie przyjechali po nią, dom z ogrodem, będzie miała towarzystwo psie, dużego kolegę , bardzo łagodnego i towarzyskiego.:)
  8. To chyba dlatego zzieleniała,że szkaluje moja Daszeńkę:diabloti:. Najspokojniejszą sunieczkę, aniołeczka cudnego:). Niech tez wstawi te lepsze ujęcia od wegielkowej:razz:.
  9. Nie, ta osoba juz się nie odezwała. Albinka będzie teraz miała pakiet ogłoszeń wykupiony przez emilię2280, dziękujemy:).
  10. Super fotka:) [URL="http://img716.imageshack.us/i/21992132.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7518/21992132.jpg[/IMG][/URL] Przed chwilą dzwonił następny pan zainteresowany sunieczka z Bartoszowin. Po Salmę maja jutro przyjechac ludzie z Radomia:). Dzięki ogłoszeniu savahny jest też domek dla Prochu:), czyli mojego faworyta ze schroniska, tylko na razie nie ma transportu do Słomnik.
  11. Ale to nie chodzi o więcej starych fotek, tylko jakies nowe by sie przydały i info, czy sunia już sie nadaje do adopcji, czy zrobiła jakies postępy w socjalizacji. Może Incia ma jakis kontakt z Roszpunką. Może jakos do niej podjechac:roll:.
  12. Jaanka, oszukiwałaś trochę pisząc, że nie robisz tak ładnych zdjęć, jak mag.da:razz:. Twoje są równie piękne:lol:.
  13. [quote name='erka']Ale wczesniej fajna pani pytała o tą mniejszą i czeka na nowe fotki i więcej info o charakterze, jeszcze wczoraj pytała. Skoro Roszpunka nie ma netu, to może podejdziecie do niej zrobić fotki i zobaczyc, jak tam socjalizacja przebiega, bo szkoda by było stracić tego domu.[/QUOTE] Linssi, ewelinka_m, pewnie wam umknęło, ta pani zainteresowana sunią z Bartoszowin cały czas czeka, ale nie wiem, jak długo jeszcze. Salmunia jutro jedzie do domku:).
  14. Mag.do, to był chyba ostatni dzwonek na fotki Salmuni u nas;).
  15. No właśnie, Nora nie ma ładnych zdjęć. Może węgielkowa z savahną, jak były dzisiaj , to cos zrobiły. A jak nie, to agniesia cos zrobi, jak lepsza pogoda będzie. Nora jest super łagodna, nawet obce szczeniaki przyjęła, zgadza sie z suczkami agniesi, bardzo proludzka, kontaktowa, mądra, zrównoważona, posłuszna, psi ideał:).
  16. Cudne biszkopciki:). Savahna proszę się zająć Daszeńką,żeby smutna nie była:). Nie będziemy przyjeżdżać i pozbawiać cię takiej przyjemności:evil_lol:.
  17. Jest pani chętna na Procha, domek z ogródkiem, kudłacz ze schroniska krakowskiego do towarzystwa. [B]Potrzebny transport do Słomnik k.Krakowa! [/B]
  18. Lola, jakby troche linii nabrała, a Kajtul najwyraźniej druga młodość przeżywa:).
  19. Ooo, cały zwierzyniec jaanki:). Piękne fotki:).
  20. Mag.do, a czy możesz jakis opis Foksi wstawić do ogłoszeń? A czy Boniek jest juz ogłaszany , z takimi fotami, jakie są? Bo on już mógłby isć do adopcji, a Milę też by można już ogłaszać, bo zanim sie ktos znajdzie, to wydobrzeje całkiem.
  21. Ale ślicznotka się zrobiła, zupełnie inny pies:). Ang, a jak ona jeszcze źle się czuje, to nie można jej dać do Twojej mamy , a Bońka do taty?
  22. Doszło 20 zł dla Oskarka od Kam, bardzo serdecznie dziękujemy:).
  23. Agniesiu, wegielkowa jeszcze nie może sie dodzwonić do osoby, która by miała wieźc Karmelka pod Warszawę, daletego jeszcze nie dzwonimy do Ciebie. Ale prawdopodobnie jutro zabierzemy wszystkie trzy Norkowe dzieci, a jak nie, to rano we wtorek . Wydaje mi się ,że Czika bardziej pasuje do tej rudej szczoty niż Suzi:). A chłopczyk ?
  24. [quote name='Lili8522']A czytałaś cały wątek? Czytałaś to że dla dobra drugiego psa zwyczajnie nie możemy tutaj pisać o tym co DALEJ. Wszyscy którzy do mnie pisali na PW dostali odpowiedzi co dalej, co teraz i co zostało zrobione. I to nie byli tylko moi ZNAJOMI Czasami zwyczajnie nie można o wszystkim pisać na wątku i to nie jest moje widzi misie tylko wszystko dla psa. Było o tym trąbione na prawo i lewo gdzieś w środku wątku.[/QUOTE] No nie przesadzajmy z tym utajnianiem. Akurat ktos niepowołany śledzi ten watek, szczerze wątpię. Pewnie nic w tej sprawie nie wskórano i dlatego nie ma wiadomości. Szkoda suni:(.
×
×
  • Create New...