Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Poproszę może ewelinke_m, bo ona ma dobry aparat i robi fajne zdjęcia. Jak sunia już dojdzie do siebie po sterylce, to jakoś podjedziemy do Ciebie, Mira:). Dobrze ,że sunieczka już bezpieczna, a jak jest taka fajna i bezproblemowa, to może uda się w miarę szybko znaleźć domek:).
  2. Oooo, to nie chodziło o teren, tylko ciemność:roll:.
  3. I jeszcze Prochu, piekny kudłacz, niemłody, ale pełen energii jeszcze:). Jakby go tak wykąpać i wyczesać byłby śliczny:). Niestety nie chciał pozować, bo jak opuścił na chwileczkę boks, to tylko trzymał nos w trawie. [IMG]http://i42.tinypic.com/169rxpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ip03du.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/5typ7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ly4h1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/316qhyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/33mqsd2.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Viris']Ja niestety tak jak pisałam mogłam tylko przejechać 70 km i zrobić zdjęcia. Z resztą trochę ciężko jest ogłaszać psy, które widziało się raz w życiu przez kilka minut.[/QUOTE] Viris, Ty i tak dużo pomogłaś,przyjeżdżając specjalnie i robiąc piękne fotki:). Ale jest przeciez sporo wolontariuszy , czy osób ze schroniska, gdyby każdy ogłosił po kilka psiaków, to problemu by nie było. Wstawiam benia,nie znam imienia, który chyba nie ma fotek, niestety tylko takie przez kraty.. Andziu69, może daj go z jakims info na wątek beniowy. [IMG]http://i42.tinypic.com/zmjiah.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ogkoir.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/23rrhaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2coif40.jpg[/IMG]
  5. Mag.do, to zupełnie dobre wieści o Loli:). Zobaczymy, czy zadzwoni ta pani z "ranczem". Trzeba by ją dokładnie przepytać.
  6. Ang, spróbuj zrobić zdjecie tej suni, może ktos się zlituje:(.
  7. Idzie lato, pewnie opuści wyrko i trochę pobuszuje w ogrodzie, to może troszkę schudnie:).
  8. Ang, napisałm Ci pw. Cudnie Azja trafiła, teraz juz wiadomo, dlaczego tak długo czekała na dom:). A uśmieszek wampirzy nic sie nie zmienił , myślałam,ze to tylko taki przejściowy, ale widocznie już tak ma:evil_lol:. Foksterierka juz poz operacji, czuje sie dobrze, ale jeszcze do jutra zostanie w lecznicy. Jutro też ciachana bedzie Fryteczka.
  9. Na szczęście znaleźli sie właściciele tej suni. Andzia69, czy poznajesz ją? [IMG]http://i44.tinypic.com/34e2kxf.jpg[/IMG]
  10. Wklejam kilka nowych fotek szczeniaków kaczyńskich i opis charakterów z dt. Agatko, poniewaz ewelinka_m wczesniej juz je ogłaszała, to teraz powtórzy. A jakbys mogła ogłosić Mariankę i Salmę, dobrze. Tylko nie wiem, czy gdzieś są teksty do ogłoszen. A teraz szczeniory: Hultaj jest towarzyskm, lgnącym do ludzi, delikatnym, zabawowym i zabawnym pieskiem, ciekawskim i podskakującym, żeby być nabliżej człowieka. Fuga jest równie żywa jak hultaj, ale bardziej nieśmiała. Kocha szzcekać na inne psy, jest małą zadziorą, strasznie sympatyczną - ogonem nie przestaje się ruszać, a żywe oczka się śmiać. Bajka jest spokojna, najbardziej z nich wszytskich zrównoważona (chociaz wszystkie są dość spokojne i niewymagające). Najbardziej też jest nieśmiała - ma charakter raczej większego psa: jest troszkę flegmatyczna. Nie wiadomo dokłądnie, jaka będzie, jak się już rozkręci. Psiaki maja teraz ok. 5 mies., sa takie troche w typie jamniorów, odrobaczone , zaszczepione. Fuga [IMG]http://i42.tinypic.com/52figh.jpg[/IMG] Niestety tinypic odmówił wspólpracy i nie moge wstawic więcej fotek, ewelinka_m, wysle Ci mailem.
  11. No to sorry, nie wiedziałam, że kotów Frytka nie zjada. W takim razie odpiszę.
  12. Agatko, na razie nie mam co odpowiedzieć, bo nic nie wiemy na temat relacji z kotami. Nie ma też, jak tego sprawdzić, chyba że w lecznicy, jak będzie zawieziona na sterylkę, będzie jakiś kot.
  13. No rzeczywiście, Frajda w takim tłumie i widać, że nie jakaś bardzo wystraszona:).
  14. Jaanka, musisz się spieszyć, bo Agata P, dopiero co "zrobiła " Fytkę, a już był tel. z Krakowa, na razie pani wstępnie pytała.
  15. Mira, właśnie zaczęłam przeszukiwać wątek , aby znaleźć zdjęcia spanielki, ale widzę,że byłaś szybsza:). Super ,że suńka już bezpieczna u Ciebie:). Czarna przełamie trochę wąską specjalizację w złotych spanielach:evil_lol:. Węgielkowa, Ty to sie chyba kiedyś doigrasz:diabloti:.
  16. Trzymam kciuki za tą cudna sunieczkę, oby tym razem sie udało:). Dzięki Ziutka:).
  17. [quote name='natalau99']Na os wichrowe wzgórze koczuje grupa 4 psów... W tym sunia z cieczką reszta psy wszyskie super przytulaśne, koczują od kilku tygodni zrobię zdj..[/QUOTE] Natalau99, jak zrobisz fotki, to od razu je ogłoś, bo tak , to nie ma sensu, bo i po co.
  18. Zostanie dwa dni w lecznicy po zabiegu,żeby była pod kontrolą, no i trzeba ją trochę wzmocnić kroplówkami. A potem do SPA:).
  19. Lola śmieszne ma to jedno uszko klapnięte:). Jak nie lubi smyczy, to chyba następna, kórej trzeba szukac domu z ogródkiem.
  20. Jaanka, jak ktos zgubi psa , to go szuka. Frytki nikt nie szukał, nie było takiego zgłoszenia w jedynym w woj. schronisku, nie był ogłoszeń w necie, ani prasie. Sunia nie ma tatuażu, ani nie jest zaczipowana, nie miała tez obroży z adresem.
  21. Można ją juz ogłaszać, savahna chyba nie zdążyłą tego zrobić. Sterylka przesunięta, bo miejsce Frytki zajęła dzisiaj terierka z ulicy z brzuchem do ziemi, bedzie miała aborcyjną.
  22. [B]Psiakom schroniskowym bardzo potrzebne sa ogłoszenia, nie tylko wstawianie zdjęć tutaj.[/B] [B]Savahna, która pomagała to robic, jest bez netu przez 2 najlbliższe tyg.[/B] [B]Kto może pomóc ogłaszać psiaki???[/B] [B]Jest tam mnóstwo pięknych psów, z pewnością mają szanse na znalezienie domów, ale bez ogłaszania nic z tego nie będzie.[/B]
  23. [IMG]http://i42.tinypic.com/1eq9oy.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/13ym2cp.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/34yqm52.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/10cqbgh.jpg[/IMG]
  24. Ang, na temat kota ja wiem tyle , ile przeczytałam na CZK. A co robią osoby , które kota tam wydały, niech cisną KTOZ. Dzisiaj zabrałyśmy z węgielkową z gm Sitkówka-Nowiny suczynę w zaawansowanej ciąży . Sunia młoda, ok roku,w typie teriera, makabrycznie zaniedbana, wychudzona, brudna , cała w dredach, brzuch do ziemi, tuż przed oszczenieniem. O jakielkowiek pomocy choć w sfinasowaniu sterylki ze strony urzędasów gminnych nawet nie ma mowy. Urzędasy maja program, który pozwala im na finansowanie sterrylizacji tylko wtedy, kiedy mieszkaniec gminy przygarnie psa i go zaczipuje na siebie:diabloti:. A mieszkańcy Nowin tak się kwapią do pomocy bezdomniakom,że tej suczynie z brzuchem do ziemi nikt nie pomógł, a koczuje tam juz od długiego czasu:cool3::diabloti:. Argument,ze wyręczamy ich w ich obowiązkach, bo za chwilę zamiast tej jednej suni, by mieli 10 , nie trafia do zakutych pał. Gmina chyba najbogatsza w woj. , szkoda gadac:angryy:. Sunię zawiozłysmy do lecznicy, bedzie miała aborcyjną. [IMG]http://i42.tinypic.com/xn6nfk.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ka2s05.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1183xab.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/25iludc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/16kxrvc.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...