Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Psiaki są w trudnej sytuacji finansowej, więc może jednak utrzymasz swoją deklarację i im pomożesz?
  2. Dzika_Figa - świetnie prowadzisz finanse chłopaków, nie denerwuj się ;) Od 13 września nie minęło aż tak dużo czasu Emigrantko, żeby się aż tak unosić...
  3. Na razie zapiszę sobie.. Biedny psiak...
  4. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać.. Zobaczymy :)
  5. [quote name='Jagienka']Jak tak zaiwaniają i do tego same miałyby zaiwaniać z piesem [U]na wszystkich płaszczyznach[/U] to ja rozumiem uległość ;)[/QUOTE] W sumie dobrze to ujęłaś [B]Jagienka[/B] ;) No niestety obawiam się, że w tym momencie sama bym wszystkiego nie ogarnęła.. Mam 5-miesięczną córcię, synka 3,5-letniego, wróciłam właśnie do pracy po macierzyńskim, synka wożę do przedszkola, znaczy się zbieramy się rano, Pola musi z nami (bo mąż wychodzi przed 6), choć teraz jest strasznie zakatarzona, no ale co zrobić.. wracam z nią, potem przychodzi do niej babcia, ja jadę do pracy, mąż wraca godzinę przede mną, zwalnia babcię, ja wracam z Piotrusiem i właściwie od razu muszę się zająć Polą, bo ona jeszcze cycusiowa ;) Szczerze - nie wyobrażam sobie z rana spaceru z Piotrusiem, zakatarzoną Polą na rękach no i oczywiście z pieskiem ;) Wiecie zresztą, że psiak ze schroniska potrzebuje czasu, żeby się zaaklimatyzować, nie raz się pewnie zsiusia, zrobi koopę, trzeba go częściej wyprowadzać.. Nie mogę zostawić babci z Polą i nowym psiakiem.. i najprawdopodobniej sprzątaniem po nim. Jeśli się zdecydujemy na psiaka to najlepsze będą na to wakacje :) [B]Ulka[/B] - to nie tak, że mąż decyduje.. Psy były tylko dlatego, że ja chciałam.. Postawiłam na swoim.. On też ma prawo do własnego zdania.. i postawienia na swoim.. Mimo, że bardzo mi się to nie podoba.. Ja sobie nie wyobrażam domu bez psa.. :( Ale jak mam przekonać męża, któremu zwierzęta w domu przeszkadzają? :( Błąka się u nas młody mały psiaczek.. Już męża podpytywałam.. Nie ma szans. Zapewne ktoś w końcu zadzwoni i zabiorą go do azylu.. :(
  6. Czaruś też w sierpniu odszedł.. tyle, że dwa lata wcześniej.. Nigdy nie sądziłam, że Romuś go przeżyje.. [B]Ulka[/B] - nawet nie wiesz jak bym chciała.. Wzięłabym kolejną bidę, być może staruszka, ślepego, kulawego.. Choć Piotruś chciałby młodego psiaka z którym mógłby się bawić ;) Na tą chwilę nie ma szans.. Walczę z mężem, ale mam ręce związane.. Czaruś i Romuś były u mnie tylko dlatego, że zgodę wymusiłam na mężu histerią :oops: Byłam bliska symulowania zawału serca :roll::oops: Musiałam obiecać, że wszystko sama będę przy nich robić.. I robiłam - spacery, wizyty u weta, wyjmowanie kleszczy, podawanie leków, kąpanie, sprzątanie po nich.. A potem ja obsłuchiwałam, jak Czaruś posikiwał i mąż np. wlazł w kałużę, że to moja wina, że dywany [B]mój[/B] Czaruś przesikał, że ja mam coś z tym zrobić, że śmierdzi, potem Romuś zaczął posikiwać i znów to samo, to moja wina, po co brałam takie stare psy, itd. Teraz mąż mówi, że on chce odpocząć od zwierząt tyle lat ile psy były u nas, czyli prawie 6... Jeszcze za wcześnie, ale mam nadzieję, że skróci się ten czas ;) Niech tylko Piotruś jeszcze troszkę podrośnie i Pola i będziemy wszyscy wspólnie tatusia męczyć ;) Muszę urobić te moje dzieci odpowiednio :lol:
  7. I już miesiąc minął... Śnił mi się Romuś ostatnio.. Jak ja się cieszyłam, że on jednak żyje.
  8. No to ok, to ja zmienię nastawienie do bazarków ;)
  9. O widzisz, dzięki ;) To są fajne zasady ;)
  10. A ja się muszę wygadać i zadać pytanie czysto retoryczne... Dlaczego coraz więcej osób na dogo licytuje w ostatnich minutach? :( Przecież to nie allegro i chyba nie chodzi o to, żeby jak najmniej zapłacić, prawda? :( Może się mylę, no trudno. Następnym razem będę pilnować, jeśli na czymś mi będzie zależało, bo zauważyłam na niektórych bazarkach, że wiele osób nie licytuje wogóle przez cały czas trwania bazarku, tylko obserwuje i przebija oferty w ostatniej minucie. Jak na allegro. Wiadomo po co. Żeby zaoszczędzić. Trochę się to mija z celem bazarków moim zdaniem.. No ale nikt nie mówił, że tak nie wolno.
  11. Wie ktoś, co u Perełki?
  12. Super!!!! :) :) :)
  13. Mój psiak chory na serce tak się czasem trząsł.. Ale czy to od serca na pewno? Nie wiem....
  14. [B]Katcherine[/B] - trzymaj się cieplutko..
  15. [B]Katcherine[/B] - i Was to znów spotkało :( Trzymaj się...
  16. Podczytuję ten wątek i podziwiam Cię Justa.. Trzymam kciuki za kotki..
  17. A ocena jest ważna? Najwyższa to 5, tak? :)
  18. Dziękuję Wam.. Anula - pamiętam jak pisałaś o Dżekusiu.. Ja cały czas miałam nadzieję, że Romuś sam odejdzie.. po prostu zaśnie..
  19. To prawda, fajnie.. i dużo łatwiej jest wierząc, że to jeszcze nie koniec..
  20. Dokładnie... Romuś odchodził już od jakiegoś czasu.. Już nas nie witał, nie wiedział, kiedy wychodzimy... Reagował tylko na dotyk ręki.. Strasznie był biedny :( Zdjęcia tego nie oddają.. Kiedy już udało mu się wstać (często z moją pomocą) to albo od razu się przewracał, albo chodził w kółko, uderzał głową o każdą przeszkodę.. Kiedy doszedł do tego podwyższony poziom mocznika, stwierdziłam, że nie ma sensu już go dłużej męczyć.. To była bardzo trudna decyzja i do tej pory nie wiem na 100%, czy była słuszna.. mimo wszystko... A teraz kiedy wchodzę do kuchni, gdzie miał swoje posłanie, pierwsze co robię to sprawdzam jak tam Romuś.. czasem "słyszę" jak mruczy..
  21. Dziękuję Wam za wsparcie.. Bardzo tego potrzebowałam.
  22. Gdzieś tutaj, na dogomanii, znalazłam piękny wiersz.. [B][COLOR=black][FONT=Arial]Święty Piotr u nieba wrót Stoi, trzymając listę cnót. A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu. "Ten wejdzie pierwszy, kto Był lekiem na całe zło; Kto do końca wierny był, Kochał i służył ze wszystkich sił, Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre i na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony". Piotrowa dłoń otwiera drzwi - Lśnią oczy, merdają ogony - Pierwsze do raju wchodzą psy. [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Arial] [Sąd Ostateczny-M.Bobleter][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Dla Czarusia - małego diabełka ;) i Romusia - bidusia (*) (*) (*)[/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...