Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Cudak'] [B]Madcat1981[/B] wiesz, że córka zabiera urodę? ...więc, jeśli ładnie wyglądasz, to będzie chłopak :evil_lol: [/QUOTE] Oj, u mnie się nie sprawdziło ;) W pierwszej ciąży (syn) wyglądałam sto razy gorzej niż w drugiej (córka) ;)
  2. [quote name='madcat1981']To może i ja się nieco pochwalę swoją fasolą ;-) Właściwie to trudno już tak ją nazywać, bo ma rączki i nóżki :loveu: Zajmuje się głównie wierzganiem kończynami, wsadzaniem paluszków do buzi i powodowaniem u swej mamy megamdłości i senności :diabloti: Na tym zdjęciu fasola dumnie weszła w 11 tydzień przed kilkoma dniami :lol:To na dole to pępowina, piszę tak na wszelki wypadek, bo wszyscy dotycyhczasowi oglądacze podziwiali klejnoty.... :roll::oops::lol:a ja wciąż z nadzieją na dziewczynkę:kciuki:[IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/2.jpg?t=1275304511[/IMG][/QUOTE] [B]madcat[/B] - gratuluję!! :D Ja nie byłam ani w pierwszej ani w drugiej ciąży na usg 3d... Dzidziuś cudowny oczywiście :loveu: Nie mów, że przeczucie Ci się zmieniło? :lol: Ja obstawiam chłopaka :razz:
  3. A który to tydzień ciąży? :) Moje dzieciaczki miały przy urodzeniu wagę 3 kg ;)
  4. Oj, mnie skurcze macicy bolały bardziej niż rana :/ Zwłaszcza, kiedy dziecię się przyssało do piersi ;)
  5. [quote name='kaja555'] niewiele mówi się o ratowaniu zwierząt w telewizji, nie wiadomo, czy zwierzęta ze zdjęć są ratowane czy tak zostawiane na dachach...[/QUOTE] Też się nad tym zastanawiałam.. Mam nadzieję, że nie są zostawiane..
  6. [quote name='gameta']to ci nie pozwolili jeść na wyrost - u nas po takim od razu było można :) Widać co szpital to obyczaj[/QUOTE] Na pewno :) W tym samym szpitalu 3 lata wcześniej rygor był jeszcze większy ;)
  7. Miałam znieczulenie zewnątrzoponowe ;)
  8. [B]Cudak[/B] - po cesarce nie wolno jeść i pić dobę. A potem to różnie, zależy pewnie od szpitala i zaleceń lekarzy. Ja po pierwszej cesarce całą dobę nic nie jadłam i nie piłam, w kolejnej dobie suchary, kleiki itp. i dopiero w trzeciej dobie mogłam normalnie jeść. Po drugiej cesarce - prawie miesiąc temu ;) - już w drugiej dobie mogłam normalnie jeść i pić :)
  9. Dobrze, że choć kilka znalazło domy.. Żal mi tych, które musiały wrócić.. :( Jakie to musiało być dla nich straszne przeżycie.. :(
  10. Trzymam z całej siły!!!
  11. [quote name='Katcherine']Ale warto. [/QUOTE] Warto!! :loveu: Co do kolek - współczuję, wiem, co przeżywacie.. Mam nadzieję, że nas to ominie tym razem, ale coś mi się zdaje, że nie mam na co liczyć :shake: [quote name='madcat1981']Dwa skarby prześliczne :loveu:[/QUOTE] :loveu:
  12. [URL="http://img169.imageshack.us/i/dsc04893a.jpg/"]:loveu:[/URL] ;) ;) ;)
  13. Dziękujemy za gratulacje :loveu: [quote name='Jagienka'] A jak Piotruś zareagował na nowego członka rodziny?[/QUOTE] Cieszy się bardzo, wciąż powtarza, że kocha Polę, a Pola jego, ale nie przeszkadza mu to w dokuczaniu jej :eviltong: Tzn. wg niego to pewnie nie dokuczanie ;) Ciągle chce ją tulić i całować, najchętniej wtedy kiedy uśnie ;) No i nie zdaje sobie sprawy z własnej siły i delikatności małej, więc trzeba go pilnować, upominać, żeby nie ściskał tak mocno, a wtedy oczywiście Piotruś zaczyna się denerwować, "obrażać" i jest bunt :mad: Ale jakoś sobie radzimy ;) [quote name='madcat1981']Ale super babeczka :-) Po tej mince od razu widać, ze owinie sobie rodzinkę wokół paluszka ;-) [/QUOTE] No cóż, już to zrobiła :loveu: [quote name='Katcherine'][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=954d82b96349c15b"][IMG]http://images44.fotosik.pl/294/954d82b96349c15bm.jpg[/IMG][/URL] Piec tygodni :) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a2fe6cfeb6b7e0df"][IMG]http://images36.fotosik.pl/181/a2fe6cfeb6b7e0dfm.jpg[/IMG][/URL]niecaly tydzien Oto Bobis. Cora Sliczna. jak sie czujecie?[/QUOTE] [B]Katcherine[/B] - gratuluję już oficjalnie :loveu: Synuś śliczny :loveu: Jak sobie radzicie?? To pierwszy Potomek? :p Zmienia się wszystko prawda?? Całe życie :loveu:
  14. [quote name='ewa36']Zaglądam i ja do Malwinki kochanej dziewczynki :loveu:[/QUOTE] I ja ;) Hop hop na pierwszą :)
  15. I Doga na pierwszą stronę podniosę :) Do domku już czas.. :)
  16. Czekamy na zjęcia :) :) :) Też trzymam kciuki za domek ;)
  17. Podnoszę z rana.. :)
  18. Ja już po ;) Mogę już przedstawić małą dogomaniaczkę, moją córeczkę :loveu: :loveu: [B]Katcherine[/B] - pochwal się i Ty Nowym Członkiem Rodziny :loveu:
  19. Uff ;) No to się cieszę :) Kożuszek rewelacyjny :D
  20. [B]karusiap[/B] - mam nadzieję, że doszły pieniążki ode mnie za kożuszek?
  21. O jakie cudne wieści :D :D Super!!!!
  22. basiagk - ale do jakiego schroniska? W Krakowie? Bo w Tarnowie z tego co wiem nie przyjmą.. Chyba, że z interwencji... że się właściciel nie zajmuje - to wtedy pewnie wezmą...
×
×
  • Create New...