Wspominam nie tylko swoje psiaki.. i nie tylko w ten jeden dzień w roku..
Ja teraz nie mam zwierząt.. (nie licząc patyczaków ;) ). I strasznie żałuję.. Chciałabym teraz wziąść Piotrusia i psiaka na spacer, uczyć Piotrusia opieki nad zwierzakiem, że trzeba z nim wyjść, dać mu jeść i pić.. ale też że można się z nim pobawić, pobiegać, pogłaskać..