Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Wspominam nie tylko swoje psiaki.. i nie tylko w ten jeden dzień w roku.. Ja teraz nie mam zwierząt.. (nie licząc patyczaków ;) ). I strasznie żałuję.. Chciałabym teraz wziąść Piotrusia i psiaka na spacer, uczyć Piotrusia opieki nad zwierzakiem, że trzeba z nim wyjść, dać mu jeść i pić.. ale też że można się z nim pobawić, pobiegać, pogłaskać..
  2. Dzięki Kasiu..
  3. A co u Was Katcherine? Jak Maluszek?
  4. (') (') (') (') Dla Dropka i Grysia...
  5. (') (') (') (')
  6. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194275-Ciuszki-0-100-lat-)-Ozdoby-do-paznokci-książki-)-Do-31.10"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1942...�ki-)-Do-31.10[/COLOR][/URL]. W końcu udało mi się sklecić bazarek.. Mam nadzieję, że uda się coś sprzedać... [/INDENT]
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194275-Ciuszki-0-100-lat-)-Ozdoby-do-paznokci-książki-)-Do-31.10[/URL]. Zapraszam na bazarek ;)
  8. Zapraszam mamusie na bazarek ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194275-Ciuszki-0-100-lat-)-Ozdoby-do-paznokci-książki-)-Do-31.10[/URL].
  9. Oj, ja też zaciskam kciuki!!!
  10. _Aga_

    Metamorfozy

    [quote name='Agucha'] [IMG]http://i52.tinypic.com/2ptbigh.jpg[/IMG][/QUOTE] Agucha, ale masz cudo w domu :) :)
  11. Podniosę.. Ja swoją deklarację utrzymuję.. Ale od listopada.. W miarę możliwości postaram się wyrównać "pominięte" miesiące..
  12. O jak dobrze, że coś się sprzedało :) :) :)
  13. Przykre :( (')
  14. Dobrze, że odszedł otoczony opieką.. A jednak smutno, że nie w swoim domu :( :( (')
  15. Już wiem... (')
  16. [quote name='Ss']Żegnaj Maleńka [*] Bądź szczęśliwa [COLOR=blue][B]GIGA[/B][/COLOR] - Kraków, schronisko [COLOR=red][B][COLOR=darkorange]OGŁOSZONA[/COLOR][/B] [/COLOR][URL]http://drlucy.pl/index.php?topic=283.0[/URL] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_2wj4tQcUPRY/S-xOtn_0EoI/AAAAAAAAEoc/RUmFMdwcvAw/schr4%20083.jpg[/IMG][/QUOTE] A co się stało z Gigą? :(
  17. Justa trzymaj się! Postaram się zrobić jakiś bazarek w najbliższym czasie..
  18. Pewnie dodatkowe ogłoszenia nie zaszkodzą... Im więcej tym lepiej..
  19. Wejdź na wątek Doga, Dzika_Figa wszystko wyjaśniła...
  20. Wejdź na wątek Doga, Dzika_Figa wszystko wyjaśniła...
×
×
  • Create New...