[quote name='TERESA BORCZ']
prawdopodobnie będę miziać LAPSIA i kompanów choć na krótko, może jakieś fotki damy radę uchwycić na szybciutko.[/QUOTE]
Super :) :) Mam nadzieję, że uda się zrobić zdjęcia :) :) Proszę wymiziać psiaki od nas :D
[quote name='Dzika_Figa']Lapsikowe rozliczenie uaktualnione. Proszę o sprawdzenie.
Jutro zrobię przelew za hotelik chłopaków.
Zastanawiam się, czy i jak mam wpisać w rozliczenie ten transport Stricza - 100 złotych wpłaciła Malibo57, a 130 pożyczyłam od chłopaków... Jakieś sugestie, co z tym fantem zrobić?[/QUOTE]
Nie mam pojęcia...