Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Laps się pokazuje z rana :)
  2. Fokus chyba już jest w hotelu.. Czy mi się pomyrdało??
  3. Podnoszę psiulka, śliczny jest.. :)
  4. Śliczne psiule :) Mam nadzieję, że wywalczycie ten wolontariat...
  5. I marzę, że rzeczywiście zostaną adoptowane razem....
  6. Czekam na fotki :) Sunie zapadły mi w serce.. Są słodkie, obie... :)
  7. Zaglądam i czekam na jakieś wieści od Was ;)
  8. Podnosimy z rana Paróweczkę :) :)
  9. Przypominam o mojej kwietniowej wpłacie na Rudusia ;) 10 zł stałej deklaracji, którą przelałam razem z kaską za bazarek ;)
  10. [quote name='TERESA BORCZ'] prawdopodobnie będę miziać LAPSIA i kompanów choć na krótko, może jakieś fotki damy radę uchwycić na szybciutko.[/QUOTE] Super :) :) Mam nadzieję, że uda się zrobić zdjęcia :) :) Proszę wymiziać psiaki od nas :D [quote name='Dzika_Figa']Lapsikowe rozliczenie uaktualnione. Proszę o sprawdzenie. Jutro zrobię przelew za hotelik chłopaków. Zastanawiam się, czy i jak mam wpisać w rozliczenie ten transport Stricza - 100 złotych wpłaciła Malibo57, a 130 pożyczyłam od chłopaków... Jakieś sugestie, co z tym fantem zrobić?[/QUOTE] Nie mam pojęcia...
  11. Super, że tyle psiaczków znajduje domki :) :)
  12. [quote name='Jagienka']No i pięknie![/QUOTE] :loveu: I oby w poniedziałek ten wynik się powtórzył ;)
  13. I hop z rana na pierwszą stronę :)
  14. Biedny Lapsio.. Trzymam kciuki za zabieg.
  15. Ruduś-Casanova :loveu: Oby ktoś go wypatrzył..
  16. Super :) Śliczne imię :) Zresztą oba do niej pasują :)
  17. [quote name='ick']:loveu:Dzika Figa wszystko jest o.k. i wszystko mozna przecież wyjaśnić..:lol: Kto nic nie robi ten błedów nie popełnia..[/QUOTE] Dokładnie tak :) :) :)
  18. No to hopaj siup na pierwszą stronę :)
×
×
  • Create New...