Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='ludwa']czekam a właściwie co będę czekac z założonymi rękoma przed kompem. Trza działania;)! Do roboty;)[/QUOTE] No i to jest właściwe podejście :D To ja kciuki trzymam ;) :D :D
  2. [quote name='agaga21']może i mi trochę prześlesz?:cool3:[/QUOTE] A nie ma problemu, ślę ich całą masę dla każdego chętnego :loveu: O proszę: [B][COLOR=red]***************************************[/COLOR][/B] :loveu: [quote name='madcat1981']No dobra, to już bardzej oficjalnie, łapcie, która chce, moich jeszcze niedużo jeszcze ale świeżutkie;) fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i poleciały ;) Aga, ślij, dziewczynom, Twoje maja udowodnione działanie :)[/QUOTE] No jak się moje dziewięciomięsięczne przedporodowe połączą z Twoimi świeżutkimi to nam całe dogo zaciąży :evil_lol:
  3. Jasne, nikomu ani słowa :evil_lol: Na pewno nikt się nie zorientuje z tej naszej konwersacji :evil_lol: Strasznie się cieszę :loveu: I nadal trzymam kciuki! ;)
  4. [B]madcat[/B] - czyżby???? Czyli, że płodne te moje fluidy były????? :loveu:
  5. Nie ma za co, naprawdę :) Mam nadzieję, że coś się przyda/sprzeda :) [quote name='Jagienka']przy pomocy kolegów z mojej pracy :loveu:[/QUOTE] Bardzo sympatycznych :razz: Nie uprzedziłam, że nasz domofon ciągle zalewa i mogli sobie dzwonić.... :roll: Dobrze, że zadzwonili na komórkę, że stoją pod klatką :oops:
  6. Podniosę z rana.. :)
  7. Podniosę chociaż... Biedny psiulek.... :(
  8. [quote name='Tola^^']Więc tak już jest wolontariat lecz trzeba przychodzić z osobą dorosłą i nie możemy wchodzić na wybieg do psiaków, lecz zawsze coś... Było to już ogłone w Telewizji w Gazetach i trochę poskutkowało... A teraźniejszego Kierownika teraz nie ma jest na płatnym urlopie i już z niego nie wróci bo jakieś przekręty robił czy coś (lecz nie wiem czy wróci znowu czy ktoś inny przejmie jego funkcje)....[/QUOTE] Zawsze coś, przynajmniej "jakiś" wolontariat jest... [quote name='Aquifere']bardzo bym chciała:) trzymajmy kciuki[/QUOTE] Oj trzymam, trzymam z całej siły :) :) :)
  9. Dziewczyny, nic nie wywalczyłyście w sprawie wolontariatu? Dlaczego niektórym przeszkadzają wolontariusze? Bo za dużo widzą? :// Czy kierownik chce coś ukryć? Tylko taka przyczyna zlikwidowania wolontariatu przychodzi mi na myśl... :///
  10. I hopsamy z rana :)
  11. Super, że są ogłoszenia :) :) Oby komuś wpadł w oko.....
  12. U nas też płatne i też coś koło tego... Zdrówka życzę Waszym dzieciaczkom :)
  13. Ale smutny pycholek na tym banerku.... :(
  14. [quote name='AMIGA']Apollinku kochany. Trzymaj się i nie daj się wstrętnemu choróbsku. Przecież musisz się porządnie nacieszyć nowym domkiem i nowy domek musi się nacieszyć Tobą[/QUOTE] Dokładnie!! Trzymam kciuki za Apolla!!
  15. U mnie było podobnie, jak Czaruś i Romuś (schroniskowce) zabierały się do jedzenia, nie było szans, żeby wtedy im "przeszkadzać", zabierać jedzenie :shake: A jak upolowały jakiś gnat na spacerze... :shake: Nie mówiąc już o tym jak reagowały na siebie w trakcie jedzenia.. Nie udało mi się tego opanować, zostawiałam psiaki w spokoju w trakcie jedzenia. Nawet jak mi coś porwały (tzn. Czaruś, Romusiowi raczej wystarczało to, co dostawał do miski ;) )...
  16. Perełka - Paróweczka się przypomina :)
  17. Podniosę wątek.. Piękny psiak..
×
×
  • Create New...