-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Romuś na działeczce w piątek.. Chyba mu dobrze było, spał sobie przez większość czasu.. [URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc06432a.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7592/dsc06432a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/i/dsc06433a.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6828/dsc06433a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/dsc06448a.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7404/dsc06448a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/dsc06460a.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/536/dsc06460a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/dsc06465af.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3148/dsc06465af.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Dziękuję. Nie mogę się przyzwyczaić do myśli, że już go nie ma.. Taki był niespokojny, kiedy jechaliśmy do lecznicy.. Jeszcze się lekarki pytałam, czy na pewno tak trzeba.. Ciężko podjąć taką decyzję.
-
Pani Haniu, może Pani zmienić temat wątku? Romuś dziś sobie zasnął spokojnie, szybciutko...
-
[URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc06409a.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5974/dsc06409a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/dsc06419a.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1909/dsc06419a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
A dzisiaj Romek od rana, tzn. od 4.30 szczeka ;) I jest taki ożywiony, że mnie wątpliwości naszły... No nic, jedziemy niedługo na działeczkę :)
-
Staram się myśleć o nim, nie o sobie.. Zmieniłam Romusiowi rano pampersa, dałam pić i od tamtej pory śpi biedny, przez sen skuczy cichutko co jakiś czas..
-
Dziękuję Wam za wsparcie.
-
Byłam z Romusiem u weterynarza.. Porozmawialiśmy i razem doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie skrócić cierpienia Romusia.. Tzn. dziś jeszcze Romeo dostał dwa zastrzyki i jakąś tabletkę na dziś i na jutro.. W piątek jedziemy na działeczkę, Romuś z nami, poleży sobie na trawce, połazi trochę, bo dawno nie miał okazji.. A wieczorkiem pojedziemy do lecznicy.. myślę, że po raz ostatni.. Wiem, że to dobra decyzja. Trzymajcie kciuki, żebym nie stchórzyła.
-
Powiedziałabym wręcz, że dużo więcej sika niż pije...
-
Na pewno dużo sika.. B. dużo bo pampersa b. często ostatnio zmieniam.. I zapach specyficzny.. Po zapachu wet rozpoznał mocznicę i zalecił badania..
-
Romuś dużo śpi w dzień, w nocy częściej się budzi, szczeka, chodzi, kręci się w kółko.. Trzeba mu podsuwać pod nos miskę z wodą, czy jedzeniem, bo rzadko udaje mu się znaleźć.. Węchu już raczej nie ma.. Czy cierpi?? Nie wiem... Nie wyje, nie piszczy... Nie wiem..
-
Weterynarz powiedział, że jeśli kreatynina jest w normie (a jest) to trzeba spróbować leczyć.. i powtórzyć badania.. Mówił, że to zwykle idzie w parze.. To była telefoniczna rozmowa. Mam się pojawić z Romusiem.. Nie wiem co robić.. Zdać się na weta? Skąd będę wiedziała, co robić, jaką decyzję podjąć?
-
Dziękuję Jagienko.. Mam wyniki badań krwi.. Mocznik 27,00 mmol/l.... Norma 2,50-7,50 mmol/l.....
-
Wiem, weterynarz mi już mówił, że być może trzeba będzie pomyśleć o uśpieniu.. Jutro badanie krwi i mam nadzieję, że będzie wiadomo, co się dzieje.. Wet mówił, że w moczu jest bardzo dużo białka, erytrocytów, mocz silnie zasadowy, ale brak leukocytów i nic nie wskazuje na infekcję...
-
A u nas znów gorzej.. Romuś chudziutki.. Badaliśmy dziś mocz i wszystko wskazuje na to, że nerki wysiadają... Jutro zrobimy jeszcze badanie krwi.. i zobaczymy..
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justa - to z tego bazarku pieniążki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187769-w-przygotowaniu?p=14903026#post14903026[/URL] :) Z tego drugiego będą niedługo, jak będę mieć wszystkie wpłaty :) -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justa - dziś przelałam Ci 45 zł z pierwszego bazarku ciuszkowego.. Jak dojdą pieniążki to daj proszę znać na wątku :) Pozdrawiam :) -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
_Aga_ replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Ale super wieści :D -
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189207-UBRANIA-dla-każdego-DUŻEGO-i-MAŁEGO-))-do-24.-07[/URL] Zapraszam :)
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
_Aga_ replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/189207-UBRANIA-dla-każdego-DUŻEGO-i-MAŁEGO-))-do-24.-07 Zapraszam :) -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189207-UBRANIA-dla-każdego-DUŻEGO-i-MAŁEGO-))-do-24.-07[/URL] Zapraszam :) -
[quote name='Vectra']gdyby tak było , to nie było by potraw uczulających , wzdymających etc :) [/QUOTE] A dlaczego? Nie rozumiem ;) Nie napisałam, że to co jemy wogóle nie ma wpływu na dziecko, tylko że z organizmu matki do mleczka przenika wszystko co najlepsze dla dziecka, jeśli nie z jedzenia, to z zapasów w organizmie :) Ja jadłam bardzo mało po pierwszej ciąży, bardzo jednolicie, a moje dziecię miało super morfologię, pięknie przybierało na wadze ;) Zresztą sobie też robiłam badania i też miałam rewelacyjne wyniki :)
-
[quote name='Maga100']bardzo wartościowy pokarm dziecku przekazywała.... :roll: już naprawdę lepiej podać mleko modyfikowane niż być na gotowanej marchewce, jakie wartości odżywcze ma wówczas mleko matki?[/QUOTE] Hmm, z tego co wyczytałam, mleko matki jest zawsze wartościowe, nieważne co by matka jadła ;) To ponoć działa tak, że kosztem matki dziecko i tak dostaje wszystko co najlepsze :) Także odżywiając się w ten sposób matka szkodzi tylko sobie, doprowadzając w jakimś stopniu do wyniszczenia organizmu..