-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[FONT=Tahoma][SIZE=2]I jeszcze jeden wiersz - jak dobrze, że ktoś to tak pięknie opisał...[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [I][B]Zapłacz[/B] [B]Kiedy odejdzie,[/B] [B]Jeśli cię serce zaboli,[/B] [B]Że to o wiele za wcześnie[/B] [B]Choć może i z Bożej woli.[/B] [B]Zapłacz[/B] [B]Bo dla płaczących[/B] [B]Niebo bywa łaskawsze[/B] [B]Lecz niech uwierzą wierzący,[/B] [B]Że on nie odszedł na zawsze.[/B] [B]Zapłacz[/B] [B]Kiedy odejdzie,[/B] [B]Uroń łzę jedną i drugą,[/B] [B]I.. przestań[/B] [B]Nim słońce wzejdzie,[/B] [B]Bo on nie odszedł na długo.[/B] [B]Potem[/B] [B]Rozglądnij się w koło[/B] [B]Ale nie w górę[/B] [B]Patrz nisko[/B] [B]I.. może wystarczy zawołać,[/B] [B]On może być już tu blisko...[/B] [B]A jeśli ktoś mi zarzuci,[/B] [B]Że świat widzę w krzywym lusterku,[/B] [B]To ja powtórzę:[/B] [B]On wróci[/B] [B]Choć może i w innym futerku..[/B][/I][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Wspominam wciąż moje psiaki ze łzami w oczach... i ciągle mam nadzieję, że będzie jak w wierszu, że "wrócą, choć może i w innym futerku".... :([/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=navy][FONT=Tahoma][B][I]"Bo żaden pies na świecie nie odchodzi całkiem. Gdy z człowiekiem wymienią się duszy kawałkiem, to jej przybywa... Z duszą jak ze szczęściem jest: więcej duszy ma człowiek i więcej ma pies."[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Tahoma][B][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Tahoma][COLOR=black]Pierwsze święta bez Romusia..[/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Trzecie bez Czarusia...[/COLOR][/FONT][/COLOR]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Podrzucę...... -
Ja kupuję takie, które są akurat w promocji ;) Bobovita, Gerber, Hipp.. Gotować będę, ale tylko z produktów z pewnego źródła...
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymam kciuki.. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Czyli miałam rację..? Znasz psiak, który wabi się przepięknie Dzikus..? Jesli tak, to nieobecności wszystkie masz usprawiedliwione, ale odpracować społecznie trzeba będzie..:shake::shake: Dwupak potrzebuje allegra...:shake: :shake:zdjęcia piekne mamy, tylko mocy przerobowych brak...ale juz z gory dziękujemy:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Miałaś rację co do os. Zielonego i lecznicy ;) Mieszkam niedaleko tej lecznicy i tam chodziłam z moimi psiakami.. Ale nie znam psiaka Dzikusa, i niestety nigdy nie robiłam allegra dla psiaków :( Nie umiem :( -
Dziękuję Julica.. No i witaj ponownie :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To ja się dzisiaj melduję, coby nie podpaść totalnie ;) :lol: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Nowa cioteczka ??? Witamy, witamy i do dwupaczka naszego- jak najczęsciej, zapraszamy. Chyba spotykam po raz pierwszy cioteczkę z Tarnowa...Mam tam rodzinę, a nick- jesli pochodzi od imienia, kojarzy mi się z lecznicą na osiedlu Zielonym...mam rację?[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak mnie rozpracowałaś? :roll: :evil_lol: :lol: A tu na wątku już byłam ;) Czytam, ale rzadko się odzywam... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1'][URL="http://img23.imageshack.us/i/72388225.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4786/72388225.jpg[/IMG][/URL] [B]To my. Dwa wierne psiaki. [SIZE=3]Mamy tylko Was[/SIZE]. Patrzymy na Was i czekamy....pomózcie[/B][/QUOTE] Super zdjęcie.. Jakie zapatrzone.. Żeby tak w swoją pańcię mogły się wpatrywać... -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Ale masz menażerię Justa :) Zdrówka Wam życzę :) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co dziewczyny :) Tylko tak mogę choć trochę pomóc. -
Rewelacyjne fotki :lol:
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Jagienko - przelałam w końcu na Twoje konto pieniążki z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194275-w-przygotowaniu?p=15520330#post15520330[/URL] Pozdrawiam :) -
Też kocham liśćce choć ich jeszcze nie mam :lol: A póki co kocham baaaardzo moje patyczaki :lol: Zresztą potomstwo patyczaków Pauliny - dla niewtajemniczonych :lol: :lol: Dziś się wykluł kolejny ;) To już szósty :)
-
[quote name='3 x']aaaaaaaaa to musi byc gorsze niz rozpełzające się patyczaki :evil_lol:[/QUOTE] :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Straszyk diabelski cudny :D Zresztą wszystkie fajne :lol: A ja się pochwalę, że mam dziś rano kolejnego patyczaka :D Czyli już 5-ty :) Ciekawa jestem, czy coś się u mnie w pracy wykluło...
-
Ja tam myślę, że nie ma nic złego w tym, że chcesz kupić dla psiaków taką matę i zrobić na ten cel bazarek... Nie wiem, czy faktycznie można na prowadzeniu hotelu zbić wielką kasę.. Jednak jakby na to nie patrzeć utrzymanie psów kosztuje... A jeśli ktoś nie jest nigdzie zatrudniony tylko prowadzi hotel poświęcając czas psiakom - to i zarobić musi.. Chyba, że jest multimilionerem i może robić to z dobroci serca tylko, a żyć z tych milionów na koncie ;)
-
Olu - chyba im za dobrze w tym Twoim inkubatorku w jajkach :lol: Mnie się 4 wykluły, dwa bez problemu, dwa nie mogły się z jajka wydostać i wnioskuję, że za sucho chyba miały.. Muszę zwilżać ścianki na noc, bo one się w nocy klują, żeby miały optymalne warunki i mogły się z jajca wydostać :) I ciągle myślę co z tymi czterema zagubionymi na sali w przedszkolu... Mam nadzieję, że w poniedziałek je znajdę na gałęzi malinki ;) :lol:
-
Ale masz cudny zwierzyniec Paulina :loveu: Zazdroszczę :cool3: Do tego patyczaki, straszyki, liśce... :loveu: Ja się ograniczam na razie tylko do patyczaków ;) Nie z własnej woli.. :shake: I właśnie.. ;) [INDENT]Wykluł mi się w nocy następny patyczak - i ten miał nogi uwięzione w jajku, dwie, ale chodził, radził sobie dużo lepiej niż ten poprzedni. Delikatnie skruszyłam jajko i tym razem udało się bez straty nogi, ale i tak nie wyprostował ich tak jak mają być.. Ale radzi sobie świetnie, więc jest ok :smile: I od razu pomyślałam o tych biednych patyczakach, które się mogą wykluć u mnie w pracy... Ech... [/INDENT]