Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Dla Was wszystkich Kasiu - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)
  2. A może jakiś plakacik dla Rudusia? Przydałoby się coś takiego? http://www.dogomania.pl/threads/198649-Rozreklamuj-psa-w-potrzebie!Zobacz-co-proponuj%C4%99!Dla-Dina-Pati-i-Cypiska!Do-02.01 Mogę kupić, tylko czy potrzeba?
  3. a tego staruszka ze złamaną szczęką ktoś widział ostatnio?
  4. [quote name='MyszkaMiki']Za poradą Moniki :) umieściłam info o Fokusie na facebooku. Monika również to zrobi. Jakby ktoś z Was miał ochotę być w znajomych to można mnie znaleźć pod nazwą wirtualny opiekun :)[/QUOTE] Chyba pora się zarejestrować.. hmmm... :lol: [quote name='MyszkaMiki']Ważne, że jeszcze są Ci, którzy zaglądają ...[/QUOTE] Też prawda :)
  5. Tyle było tutaj ciotek, a teraz mało kto zagląda do Fokuska... Życzę Fokuskowi i Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku :)
  6. Popieram to co pisze Iljova.. Szczęśliwego Nowego Roku :)
  7. [quote name='Asior']_Aga_, widzę, ze jesteś z Tarnowa. Czy zgodziła byś się za jakiś miesiąc udać na wizytę po adopcyjną do szczeniaka wyadoptowanego od nas do Tarnowa??[/QUOTE] Podaj mi dane na pw :)
  8. Mogę pomóc ;) Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] matamata - przyślij zdjęcia z opisami i cenami :)
  9. Ja mam w pracy tylko dwa patyczaki, w domu dwa i tyle ;) Więc lepiej, żeby żaden nie padł ;) :lol: W sumie wykluło mi się tylko 6 patyczaków, dwa padły, 4 jajka zgubiła moja koleżanka...
  10. No właśnie moje zostały u mnie w pracy, byłam w poniedziałek, dałam im rozmrożonych liści i zrosiłam :) I dopiero w poniedziałek będę, nie mam się jak wyrwać, bo dzieci chore, mąż w pracy... I się martwiłam.. Dzięki :)
  11. Paulina - dobrze, że jesteś, bo mam pytanie o patyczaki ;) Czy może im się coś stać, jeśli przez tydzień nie będą mieć zraszanego terrarium? Zdrowia dużo życzę i szczęśliwego Nowego Roku :)
  12. No właśnie, tego staruszka też... Ja też mogę coś podesłać na bazarek, tylko dajcie znać, do kogo..
  13. A ten staruszek ze złamaną szczęką? :( Też się tam błąka? :( Już nie mogę wchodzić na wątki kolejnych psio/kocich bied, bo nic tylko załamać się można...
  14. hop hop Rudusiu :) Może przyszły Rok przyniesie szczęście dla Rudusia w postaci własnego domku... Trzymam kciuki za niego i jego kolegów :)
  15. Trzymam kciuki, żeby udało się znaleźć domek dla psinki..
  16. Trzymam kciuki Justa za Was :)
  17. Dziękujemy :)
  18. :tree1: [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]Świąt białych,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]pachnących choinką,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]skrzypiących śniegiem pod butami,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]pełnych niespodziewanych prezentów.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]Świąt dających radość i odpoczynek,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][B]oraz nadzieję na Nowy Rok[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] życzy Agnieszka z rodziną :)
×
×
  • Create New...