Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Burasia chyba zbliża się do rujki i stąd taka przymilna i miziasta się zrobila. No, w sumie nie dziwota, lada moment (;)) wiosna, marzec, to i czas na koty, nie? pzdr.
  2. Cd. Burej. Jeszcze troche namysłu: bawić się czy już dosyc... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0291.jpg[/IMG] Jednak trzeba odpocząć;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0292.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0293.jpg[/IMG] Ale że maluchy dokuczają Burej, jak sobie lezy na podłodze, to trzeba wskoczyc wyżej:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0325.jpg[/IMG] A jak i tu zaczynają sięgać - jeszcze wyzej - na okno:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0327.jpg[/IMG] I to wszystkie foteczki moich 2 kici:) pzdr.
  3. Cd. zdjęć Burej:) A tutaj - sesja z pluszowa myszką... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0290.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0288.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0286.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0287.jpg[/IMG] I Bura "na rozdrożu" - bawić się piłeczka tenisową czy myszka pluszową...? [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0289.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  4. No i Bura vel Buratino;) Bura - zadumana... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0266.jpg[/IMG] Bura - wzięta z zaskoczenia;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0282.jpg[/IMG] Bura - zainteresowana piłeczką... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0283.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0284.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0285.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  5. No to co? Pokazujemy Rudego Bolka i Burą...?:) W tej sesji, wyjątkowo Rudy ma TYLKO 3 zdjęcia.... Jak to się stało - nie mam pojęcia. Za to Bura - aż 15!!!! Tak więc zaczniemy od Rudego, niech chociaz tutaj bedzie na I miejscu;) To, co Rudy lubi i umie robic najlepiej - SPANIE, LEŻENIE... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0267.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0347.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0295.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  6. 6 kg w miesiąc? Nonono... rino nabrał ciut ciałka, ale pewnie nadal wygląda szczupło. To czekamy na foteczki może nie baleronika, ale porzadnej kiełbaski, tak?:) Dobrze, że już nie ma jajeczek:) pzdr.
  7. Dumka wydumała, że ma fajnie i że nadal będzie grzeczna:) pzdr.
  8. Mnie tez pozostaje tylko mocne, bardzo mocne zaciskanie kciuków za jego DS:) Zasługuje na najlepszy z możliwych:) Pzdr.
  9. [QUOTE=M&S;20315493 Tak, było, ale znowu sypie...osobiście mam dosyć:shake::mad: Możesz nie lubić soli, ale bez tego nie ma szans na w miarę normalne funkcjonowane.[/QUOTE] Alez można! Po prostu siedzi się w domu, lodówka pełna po brzegi, otwiera się drzwi do lasu, wypuszcza psy, coby pobiegały i.... funkcjonujesz normalnie:) [quote name='Kaaasia']Spacer o takiej porze :crazyeye:. Nikt by nie zmusił mojego psa na zwleczenie się z łóżka :evil_lol: A u mnie nie sypie. I soli nie ma. Tylko rozjeżdzony śnieg, więc przejście kawałek od klatki do cywilizacji gdzie sprzątają to wyczyn :diabloti:[/QUOTE] U mnie Serek tak ok. 5-ej wali łapami do drzwi sypialni i nie ma przebacz! Budzi tym samym całą resztę stada i trzeba wstac, ubrac sie i wyjść. Plusem takiego wczesnego wychodzenia jest to, że nikogo nie ma na ulicach, żadnych luzem latających psów, ich właścicieli. No, może gdzieś tam ktoś z pieseczkiem spaceruje, ale z daleka sie widzimy i schodzimy sobie z drogi;) pzdr.
  10. Byłoby super:) No to czekamy do wieczora:) pzdr.
  11. A nie można jakos pousuwac te chore zęby, bez narkozy? Może tylko Głupi Jasio by wystarczył? Co o tym myslicie? pzdr.
  12. No to czekamy. To miłe, że na Węgrzech, gdzie jest przecież Wasza rasa charcia, są 2 charty polskie:) pzdr.
  13. Na dniach się wsio wyjasni:) pzdr.
  14. [quote name='Kaaasia']Chodziło mi o to przygniecione :loveu:. Chyba Tessi.[/QUOTE] Na samym spodzie - tak, to Tesinka. Ale i trikolorce nie jest lekko na tym zdjęciu:) pzdr.
  15. [quote name='Don_Vito']Malutki szczególik! :razz: Chociaż trikolorek brzmi duuużo lepiej! :loveu: Mam nadzieję, że wybaczycie mi mój błąd? :p[/QUOTE] Wybaczanie - ludzka rzecz;) pzdr.
  16. Asiaczek

    ......

    Jaki piękny portret:) [url]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/Luka%20i%20Draco/_MG_0008_zps23c5a7fa.jpg[/url] Pzdr.
  17. A niech się gubi, cholera jedna... pzdr.
  18. [quote name='kika_krk']Właśnie przeczytałam na wątku Kasetki, że ona nie żyje.....nie zdążyła do Szarika[/QUOTE] O, masz.... Dla Kasetki ["]... pzdr.
  19. [quote name='Don_Vito']Tak, ja chcę! :eviltong: Jejku! Przeeeeeeeepiękne! :loveu: Rozróżniam je tylko po plamkach na noskach, nie licząc czarnulka! :evil_lol: Piękne![/QUOTE] Bo rzeczywiscie, mają różnie wybielone pyszczki:) Nonono! Tylko nie czarnulka. To piękna Trikolorka:) A to zasadnicza różnica:) pzdr.
  20. [quote name='Nutusia']Od "kontroli" dostałam PW: Może jechać. Bardzo fajni ludzie. To co? Jedziemy! :) Najpierw jeszcze co prawda do Doktora rozszyć zszywki i na wściekłość zaszczepić ;) Mieliśmy jechać dziś, ale dziś p. Ewa przyjeżdża po Lalkę, której się u nas wczasy przedłużyły ze względów różnych. Tak więc, jeśli nie zdążymy dziś - pojedziemy jutro. Na niedzielę zapowiadają -25 stopni (odczuwalna -36!!!!). Wymyśliłam, że założę Żelce kubraczek - będzie siedziała w aucie jak trusia, zapewne śmiertelnie obrażona :)[/QUOTE] Pal licho, niech się obraża; chociaż wtedy nie będzie sie wierciła w samochodzie:) No i nadal zaciskam!!! Pzdr.
  21. [quote name='tulasy']Tulaski witają i do Łodzi zapraszają U nas pogoda zgniła, choć jest -1 - szaro-buro i mglisto Może ktoś podeśle trochę słoneczka Basia[/QUOTE] Ohohoho, ktos tutaj ma wymagania;) A może trochesniegu chcecie, co?;) pzdr.
  22. Melduję się, że na Mokotowie nas jeszcze nie zasypało, choc próbowało... Ale rano o 5.30 było cudnie: cisza, nikogusieńko (chyba wsie zaspali!), dziewicze pola śniegowe. chociaz jak kończylam spacery, to juz na jezdniach pojawiła sie soł, brrrr.... Nie lubimy soli na drogach i na chodnikach... pzdr.
  23. Olcia, pozuje, jak zwykle, super:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_6546.jpg[/url] pzdr.
  24. I tylko masz dla nas? Myslałam o jakichś zasniezonych foteczka Morków:) pzdr.
  25. Czy dzisiaj, dla odmiany, ktoś chce fotki Burej i Rudego bolka? Bo mam i moge wstawic:) pzdr.
×
×
  • Create New...