-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Super! Świetna wiadomość:) To kiedy planujesz do nas wpaść? Jeszcze w tym tygodniu czy w nastepnym? pzdr.
-
Ja tam jestem optymistką. Zawsze jest szansa na zgranie i dogranie transportu, hotelu, terminu wystaw itp.:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Proszę, proszę jakie elegantki:)[/QUOTE] Prawda? [quote name='Kaaasia']Eleganckie panienki :smile: Nie próbują się wzajemnie porozbierać z tych obróżek?[/QUOTE] Czasami jedna drugiej skubie lekko obróżkę. Ale generalnie, to nie maja takich zapędów;) [quote name='Angi']wesoło musisz teraz mieć :)[/QUOTE] Mam wesoło, mam. ale przede wszystkim mam zupelnie inaczej ustawiony dzięń... Pzdr.
-
[quote name='Korenia']Dopyszcznie im w obróżkach! :)[/QUOTE] Tak, jak napisałam - mnie tez podobają się w obróżkach:) [quote name='jamnicze']To ja sobie tu pociumkam .... tylko mnie nie wydajcie ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0330a.jpg[/URL] cudne :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0324.jpg[/URL] Mały przekładaniec :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0322.jpg[/URL][/QUOTE] Tak, to zdjęcie TESKEY, gdy sobie cos tam ciumka - tez mi się podoba:) pzdr.
-
Zdjęcia pojedynczych panienek - po spacerach:) pzdr.
-
Cd. 23.01.2013 TORNEY Asiaczek FCI & TAMEJ Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0386.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0406.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0411.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0405a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 23.01.2013 TESKEY Asiaczek FCI & TAMEY Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0376.jpg[/IMG] TESKEY Asiaczek FCI & TORNEY Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0400.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0377.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0383.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Na początek wstawię zdjęcia "zbiorowe", czyli z takich sytuacji, gdy udało mi się je uchwycić we dwie, trzy a czasami nawet cztery. Ale w tej ostatniej sytuacji, to musiałam zastosowac podstęp:) Lecimy: Tyly... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0372.jpg[/IMG] ...i przody:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0373.jpg[/IMG] TRICKEY Asiaczek FCI & TORNEY Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0358.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0357.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0356.jpg[/IMG] Cdn. {zdr.
-
[quote name='bachar']Ciekawe te wystawy, i kuszące miejsce :lol: ...[/QUOTE] Niestety, aby podjąć decyzję na "tak" lub "nie", musimy znac ceny i nazwiska sędziów...Ja wolałabym to wiedzieć juz teraz, bo musze troche pozbierać kasy na taki wyjazd:) Pzdr.
-
... a po powrocie - sterylka, tak?:) pzdr.
-
A poza tym, że ciągnie, to coś dla nas jeszcze będzie?:) pzdr.
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
Asiaczek replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Oj, komus dupcia z lekka spada z fotela:) [url]http://imageshack.us/a/img844/4520/dsc04916tl.jpg[/url] pzdr. -
No to przy najbliższej Twojej bytności u mnie - bierzemy się za to zgrywanie, OK?:) pzdr.
-
Mnie ni echodzi o rase, mnie chodzi o tę całą otoczke dot. przygotowania przed wystawą... Bo to, co na wystawie tuz przed - koszmarek lekki;) pzdr.
-
Juz nie pamiętałam, że Awa taka troche długawa jest:) [url]http://img718.imageshack.us/img718/3955/dscn6599q.jpg[/url] pzdr.
-
No to pokaż tę swoją Paróweczkę;) Pzdr.
-
...albo staniesz się taka ciotka-klotka... popatrz, na panie od jorków;) pzdr.
-
No niby tak, ale i tak bym chciała odzyskac kamerę i porobic jakieś zimowe filmy z baskami... Musze "się rozwijać" komórkowo-komputerowo-internetowo itp.;) pzdr.
-
Ależ spojrzenie... [url]http://farm9.staticflickr.com/8471/8395129272_e39fac0208.jpg[/url] Pzdr.
-
Ja się napracowałam przy moich sznaucerach i persach. Teraz "na starość" mam taką rasę, gdzie wyjmuję z kontenerka i hop-siup na ring:) pzdr.
-
Rudego od 3 dni wyczesuję - lekki koszmarek, bo tyle włosów, ile z niego wychodzi....No, ale może w nast. sezonie zimowym, juz nie bedzie potrzeby posiadania takiej ilości, co? A kamerę ma Lansik. Trzeba zadzwonic do niego i poprosić o film.... Pzdr.
-
... i dlatego lubię baski. tu niczego nie trzeba kleić, ciąć, pudrowac, czesac...:) Pzdr.
-
Ciekawe, ile jeszcze zostało tych... olbrzymów:) pzdr.
-
A nas tam znowu nie bedzie... pzdr.
-
[quote name='Vectra']Nie miałam na myśli obróżek przeciwpchelnych :) tylko efektu założenia szczeniakowi pierwszy raz obróżki. Że drapią się jakby napdało je stado pcheł ;) bo obrózka im przeszkadza :)[/QUOTE] A to tak. Najbardziej drapała sie Tamisia. Pozostałe - od czasu do czasu. A Tikusia - wogóle:):loveu: A chodza w nich od rana:evil_lol:. Ale ja im zapewniam inne wrażenia, więc może nie mają za bardzo czasu na myslenie o obróżkach;) Śmiesznoty sa:) pzdr.