-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
No to może jak Gospodyni wejdzie, to zerknie na mój bazarek...? Zapraszam!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TINĘ-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/URL] pzdr.
-
Serio...?:) Pzdr.
-
A to zdjęcie to zrobiła [B]Ajlu[/B]:) Jej należą się brawa:) pzdr.
-
Oby tylko "wojny" nie bylo pomiędzy sunia a kotami:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='ania z poznania']O, Asiaczku, to też masz przepis z wodą, a moja znajoma się dziwiła jak jej powiedziałam jak ja robię :roll:[/QUOTE] Też się kiedys zdziwiłam. ale jak kazali dodac wody, to dodawałam:) pzdr. -
Zapraszam na mój bazarek: [COLOR=#0000ff][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59/page2[/url][/B][/SIZE][/COLOR] Zerknijcie, może jakis fant przyciagnie Wasza uwagę?:) pzdr.
-
Zapraszam na mój bazarek: [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59/page2[/url][/B][/SIZE][/COLOR] Może ktoś cos wypatrzy dla siebie?:) pzdr.
-
Zapraszam na mój bazarek: [COLOR=#800080][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59/page2[/url][/B][/SIZE][/COLOR] Zebrane finanse przeznaczone sa dla Urgo i Tiny, po połowie dla każdego:) [COLOR=#ff0000][B]ZAPRASZAM!!![/B][/COLOR] PZDR.
-
Oli wybrał sobie najcieńszy i najmniejszy "patyczek":) Pzdr.
-
Zapraszam na mój bazarek: [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59/pag[/url][/B][/COLOR][/SIZE]e2 Prosze wchodzić bez pukania, oglądac, licytowac i.... kupować:) Może wśród wystawionych tam rzeczy znajdzie się ta, konkretna do kupienia?:) [COLOR=#ff0000][B]ZAPRASZAM!!![/B][/COLOR] Pzdr.
-
Pierwszy raz o czyms takim słysze.... Pozwalam sobie na wstawienie linku do mojego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59/page2[/url] Może ktoś wypatrzy link, wejdzie i cos zalicytuje...? Zapraszam! pzdr.
-
To i tutaj wkleję link do mojego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306718#post20306718[/url] Zapraszam ciepło, może coś ktoś dla siebie znajdzie?:) Pzdr.
-
Alez tutaj ruch!!!! To ja sobie pozwolę wkleic link do mojego bazarku. Może sie Wam cos spodoba? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306718#post20306718[/url] Pzdr.
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Chciałabym zaprosic Was na mój bazarek dla 2 bidulków: Urgo i Tinkę:)[/B][/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306718#post20306718[/url] Pzdr.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Może ktoś będzie miał chwilke czasu i wpadnie na mój bazarek? Zapraszam! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306718#post20306718[/url] Pzdr. -
Iza - zerknij - bardzo prosze - na mój bazarek. Może sobie coś wypatrzysz? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306718#post20306718[/url] Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Napisałam 2 posty u Vectry i mi je zjadło... jakis Error... Edit - nie, nie zjadło. posty sa. jakies cuda-dziwy... pzdr. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Ja teraz szukam dobry przepis na metrowiec ... są różne nazwy tego. Chodzi o takie ciasto sklejane z kropek ciasta ciemnego + krem kromka jasna , krem , ciemne , krem i jasne etc ... i na to polewa czekoladowa. Kroi się to w poprzek i wyłazi takie ładne dwu kolorowe .. jest genialne w smaku. Moja była teściowa robiła rewelacyjne , ale nie mam przepisu. I nie dostanę , bo z jędzą nie rozmawiam :diabloti: Ona jak słyszy moje imie , to dostaje wysypki :diabloti: Na pewno przepisu nie udostępni mi HA [/QUOTE] Ja mam bardzo dobry, wielokrotnie sprawdzony przepis na metrowca. I rzeczywiscie smakuje - wybornie!!! Metrowiec Ciasto nr I (jasne) 1,5 szkl. mąki 1 szkl.cukru 4 zółtka 4 białka ubite na pianę 8 łyzek ciepłej wody 8 łyzek oleju 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia ciasto II - ciemne 1,5 szkl. mąki 1 szk. cukru 4 żółtka 4 białke ubite na pianę 11 łyżek ciepłej wody 8 łyżek oleju 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia 1 łyzka kakao Ciasto I i II: żółtka z cukrem utrzec na pulchna masę, dolac ciepłą wodę, wsypać mąkę, olej, prosze i pianę z białek. Piec w długich blaszkach! (to uniwersalny przepis na ciasto nr I i ciasto nr II; w tym drugim dodajesz jeszcze kakao) Krem: 2 masła roślinne 2 szkl. cukru pudru 2 czubate łyżki mąki 3 cukry waniliowe (można i 4) 1,5 szkl. mleka Mąkę rozmieszać z niewielka ilością mleka. Reszte mleka zagotować z cukrem waniliowym i wlać do rozrobionej mąki. Gotować, miesząć aż powstanie budyń. Połączyć z kremem. zimne ciasto kroimy na 1-centymetrowe kromki i smarujemy kremem. Ciasto układamy na przemian: jasne, ciemne. Polewa: 2 łyżki kwasnej smietany\2 łyżki cukru pudru 2 łyżki kakao 1 łyżka masła - wszystkie składniki rozgrzać, nie gotowac! Ja ten przepis i jadłam i robiłam, więc jest sprawdzony :) pzdr. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']jakie ?? ze szpinakiem ??[/QUOTE] Nie, z eksperymentalnym nadzieniem: kasza gryczana, cebulka i pieczarki:) Pasi? [quote name='Vectra']Póki co jest zimna, śniegu po pachy , nigdzie się nie wybieram :grins: [/QUOTE] Czyli jak nie bedzie śniegu, to się do mnie wybierzesz, tak?:) No to ja w Ciebie linkiem do mojego bazarku:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url] Jezeli znajdziesz czas, to chociaż podbic, może cos zalicytowac.... bardzo proszę. Dwie bidulki czekają:) pzdr. -
[B]M&S[/B] - poniżej link do bazarku, o którym rozmawiałysmy:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url] Jezeli znajdziesz czas, to chociaż podbic, może cos zalicytowac.... bardzo proszę. Dwie bidulki czekają:) pzdr.
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Asiaczek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Poniżej link do [COLOR=#ff0000][B]bazarku dla Tiny:[/B][/COLOR]) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url] Bardzo proszę o podbijanie, licytowanie, reklamowanie. Dla Tiny będzie 1/2 z wylicytowanej kwoty:) Oby bylo jak najwięcej!!!! pzdr. -
Poniżej link do [COLOR=#ff0000][B]bazarku dla Urgo:[/B][/COLOR]) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url] Bardzo prosze o podbijanie, licytowanie, reklamowanie. Dla urgo będzie 1/2 z wylicytowanej kwoty:) Oby bylo jak najwięcej!!!! pzdr.
-
[quote name='C&B']Jeeeeeeeest! :)[/QUOTE] Teś się cieszę:) [quote name='C&B'] Hello :diabloti: jedyna pp w miocie i akurat suka - ah, te moje zacne szczęście :loveu:[/QUOTE] Podwójna dawka szczęścia:) pzdr.
-
[quote name='Foxowa']I są na świecie 4 kluchy :loveu: 2 suki hl 1 suka pp 1 pies hl więcej zdjęć później :)[/QUOTE] doczytałam na FB:) Gratulacje!!!!! [quote name='C&B']bo jest moja :evil_lol:[/QUOTE] No i teraz już wsio jasne:) Pzdr.