Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Tylko kilka zdjęć:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/4ea25aca-a14f-4351-802c-d16dfaabbd15_zps7da8bdbb.jpg?t=1369589949[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/2f79e5a2-9aca-42f7-8639-f9fa059418fb_zpsc359968e.jpg?t=1369589766[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/4ff2d0a4-de63-4a6a-87a0-b618df459674_zps892aa991.jpg?t=1369589681[/IMG] Pzdr.
  2. Cd. Radom, 19-05-2013 No i...... pudło dla Serka!!!!! Heya, super! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2670_zps20bb433a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2667_zps89ade8cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2668_zps9668d379.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2666_zps647a6148.jpg[/IMG] Pzdr.
  3. Cd. Radom, 19-05-2013 Pora na BOG, czyli Serek się lansuje;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2658_zps0142ac9e.jpg[/IMG] Wszyscy patrza, jak porusza się konkurencja:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2660_zps5184937e.jpg[/IMG] My tez sobie pobiegamy, a co! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2662_zpsfd2ea9a5.jpg[/IMG] Uffff, pan sędzia nas zostawił w pierwszej czwórce;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2664_zps28461093.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  4. ...i stoimy na pudle! Jupi!!!!!!! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2644_zps37893278.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2643_zps7edcb9ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruP1011825_zps63d241f8.jpg[/IMG] To było pierwsze pudło i pierwszy pucharek Torki:) Cdn. Pzdr.
  5. Cd. Radom, 19-05-2013: BIS BABY Torinka z konkurencją:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2632_zps889cc335.jpg[/IMG] Biegamy "tam"... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2639_zps872166e2.jpg[/IMG] Biegamy "z powrotem"... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2640_zpsa868a50d.jpg[/IMG] I pierwsza czwórka juz wybrana:) (na zdjęciu sa tylko 3 psiaki...) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2641_zpsabaa7850.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  6. Cd. Radom, 19-05-2013 Felka (FELMARIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) - Naj.Weteran:) Felusię zaprezentowała Ula J. (w ramach ćwiczeń) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2612_zpsab00929f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru537249_626701634024559_405281514_n_zps0898a317.jpg[/IMG] Ula - jak widać, poradziła sobie świetnie! A tutaj - Felka juz ze mną - BIS Weteranów:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2651_zps551b4689.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  7. Kilka zdjęć z wystawy w Radomiu (19.05.2013): Torinka (Torney Asiaczek FCI) + jej konkurentka: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2596_zpsd4efaaa2.jpg[/IMG] Sama Torinka (TORNEY Asiaczek FCI): [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2600_zps5a9fc1cd.jpg[/IMG] Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) & Romka (ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI) - porównanie o Najlepszą Sukę: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2606_zps4aeae2ca.jpg[/IMG] Sue z Alicją:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruP1011771_zps732e1e77.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  8. [quote name='dagaa111']rewelacyjne wyniki z wystawy, gratulacje :)[/QUOTE] Dzięki:) Szkoda tylko, że babka Felka nic nie ugrała na Bisie Weteranów..... Ale za to Torinka i Serek dali z siebie wsio:) pzdr.
  9. Rany! Ale rzęsy... [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/DSC03147_zps9603e0b7.jpg[/url] pzdr.
  10. [quote name='szalej']ja bardzo chętnie bym pojechała ale w sobote a wróciła w niedziele :)[/QUOTE] [quote name='ENDRIUTRACKER']Jaki problem ...w sobotę jedziesz z nami "do " a w niedzielę wracasz z nami " z" kontakty masz podane :cool1:[/QUOTE] Myslę dokładnie tak, jak ENDRIUTRACKER - sprawa do załatwienia:) pzdr.
  11. Dziękujemy za relacje z Minikowa:) No i Wszystkiego dobrego dla Ciebie:) pzdr.
  12. My zainteresowani + dogadani:), ale TYLKO na sobotę:) Pzdr.
  13. [quote name='Izabela124.']Super :) Asiaczku, masz katalog z tych dwóch wystaw: [B]22.04. 2012 – Lublin[/B] [B]02.10.2011 – Legionowo ?[/B] [/QUOTE] Niestety, nie mam... Iza, zajrzyj za chwile na mój ostatni bazarek, bo mam małyproblem z Twoja przesyłka, OK? Pzdr.
  14. [quote name='jamnicze']To jeszcze i tu pogratuluję :)[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='Izabela124.']Ogromnie gratuluje!!!!!!!! [INDENT] [B]Zapraszam na bazarek dla Zosi. Proszę zakupy bądź podrzucanie wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243557-Książki-ubrania-psie-akcesoria-torebki-na-suczkę-Zosię-do-30-05-do-godz-21?p=20871338#post20871338"]<KILK>[/URL][/B] [URL="http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New 2013/Fanty.jpg.html"][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New 2013/Fanty.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Dzięki. A na bazarek zajrzę, może dzisiaj ppłd. pzdr.
  15. Wyniki ze strony WDS2013: [FONT=sans-serif]BASENJI[/FONT] [FONT=sans-serif]KÖLYÖK-PUPPY-JÜNGST[/FONT] [FONT=sans-serif]KAN-DOG-RÜDE[/FONT] [FONT=sans-serif]4649 SUNDEVILS SEABISCUIT[/FONT] [FONT=sans-serif]RKF 3467108[/FONT] [FONT=sans-serif]2012.11.14[/FONT] [FONT=sans-serif]Dipop Red Dancer - Meisterhaus Signet Out of[/FONT] [FONT=sans-serif]Your League[/FONT] [FONT=sans-serif]T: Michele Oljenmark (RU) t: Natalya Volchenko[/FONT] [FONT=sans-serif]Best puppy[/FONT] [FONT=sans-serif]FIATAL-JUNIOR-JUGEND[/FONT] [FONT=sans-serif]KAN-DOG-RÜDE[/FONT] [FONT=sans-serif]4650 TAJI HODARI FLIES TO LOANGO[/FONT] [FONT=sans-serif]PKR.V-18275[/FONT] [FONT=sans-serif]2011.12.08[/FONT] [FONT=sans-serif]Khamsin Imani In a Great Spot - Taji`s Hodari on[/FONT] [FONT=sans-serif]The Wings of a Dove[/FONT] [FONT=sans-serif]T: Sherry Heath (PL) t: Dorota Muller[/FONT] [FONT=sans-serif]Hungaria Prime Junior (HPJ), Best junior[/FONT] [FONT=sans-serif]GYŐZTES-CHAMPION[/FONT] [FONT=sans-serif]KAN-DOG-RÜDE[/FONT] [FONT=sans-serif]4669 FARAOLAND BLUETOOTH ENIGMA[/FONT] [FONT=sans-serif]S12241/2006[/FONT] [FONT=sans-serif]2005.12.25[/FONT] [FONT=sans-serif]Faraoland Viking of Venture - Hazhart Star Surf[/FONT] [FONT=sans-serif]T: Helena Strömbert (SE) t: Madelene Loenn Sofie[/FONT] [FONT=sans-serif]Loenn[/FONT] [FONT=sans-serif]Világgyőztes / Word Winner (CACIB), Best of Breed (BOB)[/FONT] [FONT=sans-serif]MINOR PUPPY[/FONT] [FONT=sans-serif]SZUKA-BITCH-HÜNDIN[/FONT] [FONT=sans-serif]4673 NASLEDYE ETERA CABIRIA NIGHT[/FONT] [FONT=sans-serif]RKF 3443642[/FONT] [FONT=sans-serif]2012.12.03[/FONT] [FONT=sans-serif]Faraoland Point Taken - Venezia Milky Way[/FONT] [FONT=sans-serif]T: Khabarova Valentina (RU) t: Natalya Volchenko[/FONT] [FONT=sans-serif]Best minor puppy[/FONT] [FONT=sans-serif]FIATAL-JUNIOR-JUGEND[/FONT] [FONT=sans-serif]SZUKA-BITCH-HÜNDIN[/FONT] [FONT=sans-serif]4679 MAMBA-EWANGA AKIMBA BABOO[/FONT] [FONT=sans-serif]VDHBKD12/0749[/FONT] [FONT=sans-serif]2012.01.05[/FONT] [FONT=sans-serif]Beatles Out of Africa - Mutabaruga ́s Jah Glory[/FONT] [FONT=sans-serif]T: Tanja Deutschmann-ruffing (DE) t: Tanja[/FONT] [FONT=sans-serif]Deutschmann-ruffing[/FONT] [FONT=sans-serif]Hungaria Prime Junior (HPJ)[/FONT] [FONT=sans-serif]NÖVENDÉK-INTERMEDIATE-ZWISHEN[/FONT] [FONT=sans-serif]SZUKA-BITCH-HÜNDIN[/FONT] [FONT=sans-serif]4685 OBSIDION AUTOBOT TICCA[/FONT] [FONT=sans-serif]PKR.V-17906[/FONT] [FONT=sans-serif]2011.07.18[/FONT] [FONT=sans-serif]Baagna Xs Crusader - Obsidion Little Falcon[/FONT] [FONT=sans-serif]T: Mr BJ Luxton (PL) t: Alicja Nowak[/FONT] [FONT=sans-serif]Világgyőztes / Word Winner (CACIB) To tylko Zw. Świata + I lokaty. ciutke wyników z pozostałych miejsc tez mam, ale.... czekam do katalogu:) pzdr. [/FONT] [FONT=sans-serif] [/FONT]
  16. Dziękujemy:) Pzdr.
  17. [quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi:[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='lourdnes']Chyba dalej się coś z dogo dzieje .Ciężko cokolwiek porobić bo strona ucieka .Pewnie coś robią. Gratki gratki i jeszcze raz gratki :)[/QUOTE] Ja wczoraj to tylko z rana byłam na DGM, więc nie wiem, czy cos jest nie teges... pzdr.
  18. [quote name='Riven']Gratulacje Asiaczku :D Serek jest świetny ;) szczególnie jak wyrywa futro suce ;)[/QUOTE] Oj, to u niego objaw milości;) Pzdr.
  19. CAC-Radom/PL, 19-05-2013 sędzia: Andrzej Szutkiewicz/PL PSY kl.ch Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CAC, BOS, [B]BOB, [COLOR=#ff0000]BOG2[/COLOR][/B] SUKI kl.baby FURAHA NYOTA Ypsylon - w.o.2 TAMEY Asiaczek FCI - abs TORNEY Asiaczek FCI - w.0.1, [B]Best Baby, [COLOR=#ff0000]BIS BABY2[/COLOR][/B] kl. p SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [B]BOS.[/B] kl.o ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC. kl.w FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, [B]Naj.Weteran.[/B] Pzdr.
  20. [quote name='jamnicze']Gratulacje dla Ali i Obsydianki :) Ta malutka mi się bardzo podoba :cool3: Ciekawe kim są rodzice i gdzie mieszka? [URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s480x480/971410_477326639009835_1506356624_n.jpg[/URL][/QUOTE] Wydaje mi się, że w Rosji, ale jak dostane katalog, to będę mogła więcej napisac. Ewentualnie wpisz imię psiaka w Google, może coś więcej wyskoczy. Pzdr.
  21. Oto nasze wyniki z wystawy: [SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CWC, BOS, BOB, [/COLOR][COLOR=#ff0000]BOG2!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] TAMEY Asiaczek FCI - abs. TORNEY Asiaczek FCI - w.p.1, Best Baby, [/COLOR][COLOR=#ff0000]BIS Baby2!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, [/COLOR][COLOR=#ff0000]BOS!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.1, CAC. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1,[/COLOR][COLOR=#ff0000] Best Veteran.[/COLOR][/B][/SIZE]:loveu: Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z najmłodszej mojej pociechy - TORNEY Asiaczek FCI. To jej druga wystawa i widze, że z wystawy na wystawę malutka rozkręca się na plus:) Pzdr.
  22. [quote name='dagaa111']trzymamy mocno :)[/QUOTE] [quote name='jamnicze']Ho, ho, to największa konkurencja wśród babików :razz:. Znaczy się rośnie kolejne pokolenie. Trzymamy kciuki :thumbs:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.']Zaciskam kciuki :)[/QUOTE] [quote name='Korenia']Powodzenia! :)[/QUOTE] Dziękujemy za kciuki:) Co prawda mało Was tutaj za nas trzymalo paluchy, ale... widocznie nie liczy się ilość a jakość i szczere serce, bo.... Oto wyniki: [SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CWC, BOS, BOB, [/COLOR][COLOR=#ff0000]BOG2!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] TAMEY Asiaczek FCI - abs. TORNEY Asiaczek FCI - w.p.1, Best Baby, [/COLOR][COLOR=#ff0000]BIS Baby2!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, [/COLOR][COLOR=#ff0000]BOS!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.1, CAC. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1,[/COLOR][COLOR=#ff0000] Best Veteran.[/COLOR][/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][/SIZE] Dodatkowo,[B] Romka [/B]debiutowała w konkurencji Młody Prezenter:):multi: Poszło jej znakomicie, bo.... razem z handlerką zajęły 4 miejsce w finałach grupy starszej!!!! Dla mnie taka nowość, że odkryłam, jak pieknie rusza sie Romualda;) [B]Torinka[/B] zaprezentowała się bardzo ładnie, ładnie biegała i stała (chyba lepiej stała niz biegała;) i uważam, że sunia z wystawy na wystawę sie rozkręca:). Na BIS BABY byla bardzo zainteresowana innymi psami, ale gdy trzeba było biegać i stac, to inne psiaki się nie liczyly;),zero stresu. Jestem b.zadowolona z Torki:) [B]Babka Felka[/B] na ringu została pokazana przez moja koleżankę Ulę J. (w ramach ćwiczeń z innymi psami). Poszło im bardzo ładnie, Felka poszła jak maszynka, Ula chyba nie miała zbyt duzo stresu.... Widziałam, że chyba bardziej denerwowała się przu pokazywaniu swojego psa niz Felki:) [B]Sue[/B] - oj, miała ciutke fochow pannica, ale udalo nam sie ją pieknie pokazac do oceny i potem do porównania o BOS, co skutkowało tym, że dostała 3 juz wniosek na CH.PL!:multi: Sue jako pierwsza miała iść na konkurencje Mlodego Prezentera, ale nie chciała wspólpracować. Szkoda, ale może nastepnym razem zdecyduje się pokazać w tej konkurencji, bo łatwo się ustawia a jeszcze jak chce, to... możemy świat zawojować:) Pogoda była az za bardzo super;) słońce świecilo cały dzień, ringi na trawiastej patelni, cień - tylko chyba z 2 stron stadionu... Gdyby nie namiocik, to naprawde ciężko by bylo wytrzymać tyle godzin na wystawie. Mimo, że unikałam słońca, to i tak miejscami jestem popalona. Wczoraj na noc to od razu posmarowałam się balsamem i dzisiaj nic nie piecze, nie swędzi, więc może jest szansa, że uda mi się w tym sezonie nie wymienic skóry;):evil_lol: Chociaz dzień zaczął nam sie byle jak ( kupa w transportecie i koniecznośc wyładowywania sie na poboczu, mycia kontenerka, wietrzenia samochodu, nerwy, bo gdzies zaginął klucz od bramy wjazdowej na parking przy wystawie), to jak widać - koniec dnia była bardzo-bardzo OK:) Pzdr.
  23. [quote name='Agasia']Tak cos czułam, ze całą stawke Wy obstawiacie! ;)[/QUOTE] Ej, nie całą.... mamy konkurentkę w klasie baby, więc nigdy nic nie wiadomo:) pzdr.
  24. Trzymajcie za nas kciuki:) pzdr.
  25. Sto lat dla tofiśka, zdrówka dla Theo i.... OGROMNE GRATULACJE ZA WYNIKI NA WDS 2013:) PZDR.
×
×
  • Create New...