-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Dziękować:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Zrobiłam mu wydarzenie na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/events/543712955668154/?fref=ts[/URL][/QUOTE] Udostepniłam malca:) pzdr.
-
[quote name='Shetanka']Mój BLACK&WHITE Milthon Bohemia (nagi pies peruwiański) - 2dosk, res.CAC :)[/QUOTE] [quote name='pierozek_monika']mój Biały (cocker spaniel angielski Bleper's PRIME MINISTER) też przyzwoicie - CAC w klasie użytkowej :)[/QUOTE] [quote name='Irviers']Gratulacje dla wszystkich zadowolonych oraz przede wszystkim dla zwycięzców :-) Wystawa świetnie zorganizowana- żadnych kolejek, z parkingiem także nie było żadnych problemów. Na naszym ringu obsługa była bardzo profesjonalna i sprawna :) Nie ma się do czego przyczepić. Moja suczka IntCh.MultiCh. Irvier's CLASSY CHASSY na światówce lokata 2/15 i res. CAC. Na klubówce- World Club Winner :) [/QUOTE] [quote name='Sikorka']Witam dla nas światówka też była niesamowitym dniem. Nasze psy rasy lagotto romagnolo ; BILIFO Angelus Mei klasa champion ocena doskonała lokata III/8, BRUNA (Bru) klasa championów ocena doskonała lokata I/3, IGDM MAFALDA klasa otwarta ocena doskonała BOS i Word Winner 2013 Zwycięzca Świata Najlepsza dorosła suka w rasie :). Jestem bardzo dumna z naszych psów. Pozdrawiam "Ustroński Zakątek:[/QUOTE] No, proszę, następne osoby zadowolone:) Gratulacje!!! pzdr.
-
A wiemy, dlaczego odwołana? Czy sędzia się pochorował czy jeszcze coś innego nam weszło w parade? pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Boziu, jakie wietrzysko;) [url]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/Luka%20i%20Draco/IMG_0500_zps3242a3d0.jpg[/url] pzdr.
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asiaczek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Temida']Tak, wyjechały z wyjątkiem Rubia którego odnalazła właścicielka.[/QUOTE] No, prosze! Super informacja:) pzdr. -
Ja obecnie to juznie chodze na baseny i plaze, ale i tak jestem opalona; spacery z baskami to cudowny sposób na opaleniznę:) Nawet spacery po w-wskich chodnikach, hahaha pzdr.
-
Co tam, [B]jamnicze[/B], u Was? Jakis spacerek szykujecie?:) pzdr.
-
O, matko.... serio? ciekawe, co na to światek rosyjskich hodowców rottweilerów...? Może oni tez powinni jakoś zareagować? pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']oba zeszczuplały , teraz są idealne :)[/QUOTE] To może jakies foteczki Zgrabnioszków:)? pzdr. -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Następna Galeria, która pewnie umrze śmiercia naturalną... pzdr. -
Hm, no tak...:) pzdr.
-
A co to znaczy: głużyc?:) Pzdr.
-
Gin na filmie nie jest chyba zbyt zadowolony, co?:) pzdr.
-
Brawo dla Oddziału Radomskiego. Przykre i smutne, że taka historia miała miejsce. Tyle lat (od 1998 r.) jeżdżę na ystawy, ale o takim wystepku/oszustwie jeszcze nie słyszałam... Może w takim razie warto zmienić system "dopuszczania" na ring honorowy? Na przykład dając zwycięzcom specjalne karteczki, wypelniane na ringu (cos podobne do kartonowych wniosków CAC i in., które kiedys istnialy). Takie kartki z informacja, że pies/suka ma prawo zaprezentować swojego pupila na konkurnacjach finałowych. Obyśmy juz nigdy nie słyszeli o podobnych zachowaniach wystawców. Pzdr.
-
Rzeczywiscie - olbrzymy:) Pzdr.
-
Okolice cudowne:) Tutaj - jak dla mnie - za ostro... [url]http://s018.radikal.ru/i516/1305/97/86e8a0257669.jpg[/url] A chodzicie z baskami nad jeziorko? Kapia sie? pzdr.
-
Mam takie pytanie: czy bedziecie na Klubowej 15.09.2013 r.? wiem, troche wczesnie, ale... pzdr.
-
Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2619_zpsaf676b02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2620_zps593c0241.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2617_zps0b2f4fa7.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Wracając do wystawy w Radomiu (19-05-2013), to mam jeszcze kilka zdjęć z zabaw Sue z nieduzym puchatym stworkiem... Oto one:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2616_zps4238acd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2615_zps839597b2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2614_zps1e880736.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2613_zpsc0b827b6.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Wymiękłam... [URL]http://s56.radikal.ru/i152/1305/6b/a665926e6a4e.jpg[/URL] Ostatnio ukradłam 6 fotek:siara:... Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Miło się oglądało. No, no, a Torinka na tych zdjęciach, to wygląda juz jak stara wystawowa wyjadaczka, a nie jak babiś :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2596_zpsd4efaaa2.jpg[/URL][/QUOTE] Torinka gapiła się na suczkę obok, a poza tym, ona ma taki wyraz yska i nastawienie uszu, jak Serek. zawsze czujna i ciekawska:) Fajnie się ja wystawia:) pzdr.
-
Pewnie:) Pzdr.