-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
jamnicze, Lalka raczej była ciekawa, co tam Lansik ma w rękach.... A on miał w rękach swoja najnowsza zdobycz, czyli Black BerryZ10;) pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Jakie podobne;) [url]http://images40.fotosik.pl/2031/c96cd0ab3d061d91gen.jpg[/url] dobrze Wam i tak ... jasno:) [url]http://images36.fotosik.pl/463/2999caa947cb7c28gen.jpg[/url] pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
...bo tak sobie patrze na uszyska Twoich i sa inne;) No tak, Egon.... wieśc gminna ZAWSZE wie lepiej;) pzdr. -
Nie ma sprawy! Jakos wyniki uda się zebrać... pzdr.
-
No właśnie, cokolwiek to znaczy... A znaczyć może wiele. Ja tam wierze, że jednak gioco tak zupelnie i po calaku nie zrezygnuje z nas, co? pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A co z jego uszami? Jakies takie nieproporcjonalnie duze mi się wydają? A może mi się tylko wydają... pzdr. -
Dzisiaj znowu udostepniłam Fuksa na FB:) Pzdr.
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Asiaczek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zrobiłam przelew dla Kai (stała) - 20 zł. pzdr. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja dzisiaj zrobilam przelew - stała - 20 zł dla Słodziaków:) pzdr. -
Dzisiaj zrobiłam przelew dla Rino - 20 zł (stała). pzdr.
-
Jedno zdjęcie TRICKEY Asiaczek FCI z nowego domku:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru_KLA3558_zpsead0e268.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czekam na sygnał. Oby nie wtorek, bo w ten dzien pracuje;) pzdr. -
...oraz poprosze o skan/zdjęcie stawki basków - bardzo grzecznie proszę:) pzdr.
-
Wiesz, że ja jestem formalistka i tylko dlatego uzupelniłam. dla niektórych to istotne, dla innych - nie. Bo inaczej sprawa wygląda jak wygrywasz u przyjaciółki, a inaczej - jak u obcego sędziego, prawda? pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
To kiedy można wpaść? Ja to raczej popołudniu bym przyjechała. Daj mi znac na PW, kiedy możemy sie umówic, co? pzdr. -
Dlatego trzeba głosno mówic o badaniach na nosicielstwo chorób genetycznych, robic te badania i ymagac tych badań od rodziców szczeniąt, jakie chcemy kupic. I to w kazdej rasie! [B]Shilomaniak [/B]- czyzbyscie i wy mieli najpierw sznaucery olbrzymy? Ja tez najpierw mialam sznaucery olbrzymy czarne (przydomek Asiaczek), a potem i teraz baski:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Kurde może nie te fajki zapaliła i teraz wrócić nie potrafi ;)[/QUOTE] Jejejeje..... Rodżerson wymiata;) [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/601011_652773211415727_732330766_n.jpg[/url] Pzdr. -
Tak, znam te zasady o prawdzie:) Zanm. Pzdr.
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Asiaczek replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Jak sobie radzi Syriuszek? Juz jest mniej wycofany? Ale chyba nadal baaaardzo grzeczny, prawda? pzdr. -
No so.... taka prawda... Nic to. Idę zjeść śniadanko z moim chlebkiem. A potem może jakowes fotki zapodam? Jak się obrobię z ważniejszymi sprawami, Ok? pzder.
-
No tak. Takie argumenty, ze az ręce opadają... pzdr.
-
Jasne. A lubi jak go się czesze? pzdr.
-
Łeeeeee...... nikt nie chce do mnie wpaśc po chlebek, nikt mnie nie kocha... dobrze, że mam psiaki, to chociaz sobie z nimi pogadam:) moge nawet poprowadzic monolog, bo to wierni słuchacze moich gadek są:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Napisałam odpowiedź i mi ja wcięło:angryy: Asiu, teraz jest faza na robienie tych badań, bo z zagranicy nie chcą "używać" polskich psów, a przecież są takie super...Tylko jak mają używać skoro nie chce się ruszyć tyłka i pojechać za granicę?! (może poza sporadycznymi wypadami nielicznych hodowców). A badani są drogie i, że posłużę się cytatem z pewnego hodowcy "gdyby hodowca miał robić wszystkie, to poszedłby z torbami". Bez komentarza, a to dotyczyło tylko dysplazji. Ja się przestałam angażować na szpicowym forum, szkoda moich nerwów. Bo jeżeli tam pies z wadą dyskwalifikacyją, traktowany jest z pobłażaniem, to ja nie mam nic do dodania.[/QUOTE] Odpowiedzialny hodowca, jak ma zrobic badania, ro i tak zrobi. Odłozy, zaoszczędzi - a zrobi. Nieodpowiedzialny - zawsze będzie dziamał, że drogo, że po co, że moje psy zdrowe... ciekawe, czy gdyby ludzie wiedzieli, że moga byc nosicielami chorób genetycznych, to by robili sobie badania, aby uniknąc prawdopodobieństwa urodzenia chorego dziecka....? a może urodzić i sruuuuu do jakiegos schroniska dla dzieci, domu dziecka... niech inni się martwią, tak? Totalna nieodpowiedzialność... Juz Mały Książę twierdził, że jestes odpowiedzialny, za to, co oswoiłes. ale, widocznie, niektórzy hodoffffcy, nie czytali Małego Księcia, szkoda... Pzdr.