Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. ...i w Olsztynie byl ....JEDEN:) Pzdr.
  2. Dzisiaj dostałam takie oto, jeszcze ciepłe, zdjęcia Taszki czyli UNIQUE JUBILEE GIRL Asiaczek FCI: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1719-06-20131_zps49232323.jpg?t=1373221607[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1928-06-20132_zps476cf8a5.jpg?t=1373221607[/IMG] Pzdr.
  3. [INDENT] Ale, ale.... Zapomniałam o specjalnej sesji z Sajdunią... Voila! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0205a_zps6b2e8a98.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0207a_zpse9b7fe7d.jpg[/IMG] I "stare dobre małżeństwo": Sajdi, Serek i część z ich dzieci;-) Od lewej" ALUDRA Risum Tenatis FCI (córka) LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI (mamcia) Kanibaru FROMAJE FRAIS (tatus) ADHARA Risum Tenatis FCIi (córka) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0192_zpsdb39b15d.jpg[/IMG] Pzdr. [/INDENT] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://www.basenji.pl/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7793/bannerpl.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  4. Ale to jeszcze nie koniec fotek z Gdyni:) Zapomniałam o specjalnej sesji z Sajdunią... Voila! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0205a_zps6b2e8a98.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0207a_zpse9b7fe7d.jpg[/IMG] I "stare dobre małżeństwo": Sajdi, Serek i część z ich dzieci;) Od lewej" ALUDRA Risum Tenatis FCI (córka) LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI (mamcia) Kanibaru FROMAJE FRAIS (tatus) ADHARA Risum Tenatis FCIi (córka) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0192_zpsdb39b15d.jpg[/IMG] Pzdr.
  5. Hohoho, jakie w sumie dobre wieści:) pzdr.
  6. No to ja hurtowo: - STO lat dla Bobika:) - gratulacje za Olsztyn!!!!! - a w W-wie to kiedy jestescie: sobota czy niedziela? Bo my w niedzielę:) pzdr.
  7. Dokładnie:) Mnie to cieszy, bo juz chyba wsie graniczne kraje maja ten tytul, a u nas nie było. Pora na zmiany:) pzdr.
  8. Boziu, jakie cudowności:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-A0N1tSEHNM8/UdE_DSG7rvI/AAAAAAAABpQ/CFZT7WPZFeE/w427-h640-no/IMG_0287.JPG[/url] Gratuluje zdania MATURY!!!!!! I pytanie: co dalej?:) pzdr.
  9. Sa kraje, gdzie po 1 wniosku psiak może miec taki tytuł, a sa tez takie, gdzie np. trzeba mieć 4 wnioski... No nic. Sama jestem ciekawa, jakie warunki będą:) pzdr.
  10. Nie, takich info ni eznam... Ale tez mi się wydaje, że raczej będzie tak, jak piszesz. Dodatkowo: bez wymogu czasu, od 3 różnych sędziów. Może jeszcze ewent. takie CWC z klubowej będzie liczyło się jako "duże"...? pzdr.
  11. Może w Klubie, do którego traficie, będzie ktoś tez z AM, to na pewno będzie Wam raźniej razem jechac na Wasza pierwszą wystawe:) Pzdr.
  12. Asiaczek

    klasa weteranów

    [quote name='Asiaczek']BTW - szkoda, że w PL nie ma Championatu Weteranów. Na pewno więcej zasłużonych psów by się pokazywało na ringach... Pzdr.[/QUOTE] Dla informacji, jest szansa, że jeszcze w tym roku wprowadzony zostanie Champion Polski Weteranów:) Wniosek juz jest w ZG, teraz pora na jego rozpatrzenie i jakąś pewnie krótka droge legislacyjna;) Ja tez czekam z niecierpliwością:) pzdr.
  13. Wiesz, ja rozmawiałam z osobą, która aktywnie działa w ZG i nawet uslyszałam, że powinnam w tym roku zdażyc z tym najstarszym championatem. Aż mi się wierzyc nie chce, ale.... kto wie?:) pzdr.
  14. Bartusia to widuję na FB i to dosyc często:) Ale stęskniłam się a Lunką:) [url]http://i.imgur.com/wyoxlql.jpg[/url] Pzdr.
  15. [quote name='zootechniczka']Dzięki :). Choć ta ostatnia nagroda to nic przy tym co ugraliśmy wczoraj na kolejnej psiej grze miejskiej organizowanej przez DogBlog. Zgarnęliśmy nagrodę główną 15 kg karmy Purina Dog Chow, do tego puszkę na karmę, miskę, szarpak, dysk frisbee, szampon dla psa i bidon z miską dla psa. Poza tym panowała świetna atmosfera, było powyżej 60 psów rozmaitych ras i żadnych poważnych spin. Świetnie się bawiliśmy, mieliśmy możliwość zwiedzenia Służewia, w którym są świetne miejsca na spacery z psem. Pogoda też dopisała, było lekko chłodno ale nie padało. Dla nas to najlepsza pogoda, dzięki temu Kostka rozpierała energia, zaliczył kąpiel błotną, gdy stwierdził że tarzanie się i skakanie po błocie jest doskonała zabawą, na szczęście stwierdził potem również że dla równowagi należy pobiegać w zbiorniku z wodą ;).[/QUOTE] Pięknie!!!! Taki woreczek z jedzeniem, to spory zastrzyk kaski, która zostaje w kieszeni:) I poprosze foteczkę z nagrodami:) pzdr.
  16. Hahaha, alez my mamy apetyt na Weterany:) A pamiętasz czasy, gdy nie bylo Młodzieżowego Championa Polski? No i doczekalismy sie:) Tak więc o tego najstarszego też się doczekamy:) pzdr.
  17. [quote name='Angelika_Roser'][CENTER][FONT=comic sans ms][B]Hej Asiaczku [/B][/FONT]:loveu: [B][FONT=comic sans ms]A to pytanie nie do mnie, tylko do Białego i powinno brzmieć: kiedy przytyjesz?! :evil_lol:[/FONT][/B] [/CENTER] [/QUOTE] No tak.... tylko ciekawe, jak z odpowiedzią na takie pytanie:) pzdr.
  18. To musi pięknie wyglądac, jak taki duży misiek bawi się piłeczka:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-4-WWyhH4QZ8/UdFsd-GeV_I/AAAAAAAACdE/UMqpmj-6zws/w640-h480-no/8.JPG[/url] pzdr.
  19. Eeeeee, fotomontaz;) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/348323/DSC_4933.jpg[/url] pzdr.
  20. [B]Agaciaaa[/B] - jak tam przeziębienie? Mam nadzieje, że mineło lub mija w szybkim tempie:) Zdrówka! pzdr.
  21. [quote name='erka']Jak to zwyle bywa, jak Albinka jest juz w świetnym domku, to dzisiaj był o nią telefon z Krakowa od pani, która straciła podobną do niej sunię. Ale jeszcze w krakowskim schronisku jest podobna, więc może uratuje tamtą bidę.[/QUOTE] Oby doszło do szcześliwego finału:) pzdr.
  22. Na FB tez widziałam ostatnio sporo chartów, częśc z nich z Niemiec. A więc i tam mają problemy z chartami...:( pzdr.
  23. Dodatkowo złożono wniosek o [B]Championat Polski Weteranów[/B], ale nie wiem, kiedy wejdzie w zycie:) dobre wiewiórki twierdza, że jeszcze w tym roku, ale poczekamy - zobaczymy. pzdr.
  24. Gratulacje:) pzdr.
  25. No i na zdjęcia:) pzdr.
×
×
  • Create New...