Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Korenia']Yyyyy skąd taka agresja? Wyraziłam swoje zdanie, że śmiesznie. Nikogo nie obraziłam... pierwszy raz widzę tak ostrzyżonego sznaucera. Nie rozumiem, czemu na mnie naskoczyłaś, ale trudno. Widocznie nie jestem mile widziana, trochę przykre... Do widzenia.[/QUOTE] No comments... [quote name='Izabela124.']No to kciuki trzymam :)[/QUOTE] Juz możesz puścic:) [quote name='szalej']maluchy są przeurocze :)) jedziecie na wystawe w olsztynie? ja sie zastanawiam bo do jutra zgłoszenia ale w lato pociągami niewygodnie[/QUOTE] Nie, w Olsztynie nas na pewno nie bedzie. Najbliższa wystawa to Warszawa w lipcu:) pzdr.
  2. [quote name='Riven']Nasza rodzinka Zidane Ruvido NJ,BOB i BOG III :D[/QUOTE] No, prosze, gratulacje:) Pzdr.
  3. Chwalimy sie, a co:) PSY kl.baby 433. UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Baby, [COLOR=#ff0000][B]BIS BABY2!!![/B][/COLOR] (debiut wystawowy mojego nowego chlopaka i, prosze.... co prawda, wiadomo, zawsze może byc lepiej, ale i tak jestem mega zadowolona z Dudka:) kl.ch 434. Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS, [COLOR=#ff0000][B]BOB[/B][/COLOR] SUKI kl.baby 435. UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI - w.o.1. kl.puppy 436. TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Puppy, [COLOR=#ff0000][B]BIS PUPPY2!!![/B][/COLOR] (to już 3 wystawa Torinki i 2x BIS PUPPY2 zaliczone:); bardzo się cieszę, że Mała tak sobie dzielnie na ringach radzi:) kl.o 439. ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [B][COLOR=#ff0000]nowy Champion Polski!!![/COLOR][/B] kl.ch 440. LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC. kl.w 441. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Best Veteran. [B][COLOR=#ff0000]BIS WETERANÓW3!!![/COLOR][/B] Babka Felka nadal w dobrej formie, choc wczorajszy upal dał jej sie we znaki:) Pzdr.
  4. Trzymaj:) Pzdr.
  5. Pasztecików czyli bobków króliczych...? pzdr.
  6. A dla jeszcze bardziej wytrwałych.... orzech włoski:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2956_zps31b13223.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2955_zps89100e10.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2954_zps894a011e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2952_zps748d2286.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2951_zpsa009a569.jpg[/IMG] Pzdr.
  7. No - oczywiscie - Rudy Bolek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2925_zps54dcb449.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2930_zps2fd86cdf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2926_zpseab13ad4.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  8. Dla cierpliwych - Rudy Bolek i Bura:) Buratinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3004_zps61f628ea.jpg[/IMG] Buratinka - lepsza niz TV;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2928_zpsde3bc42f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2929_zpsebe24b55.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  9. Cd. 9.6.2013 - U-tki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2997_zpsfc2b5ad1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2995_zpscc92dad9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2990_zpsb6ace2d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2985_zps9ffc831c.jpg[/IMG] Pzdr.
  10. Cd. 9.6.2013, spacer U-tki... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2968_zpscbc712d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2969_zps98555509.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2976_zps73e48c50.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2973_zpsf787813c.jpg[/IMG] [TABLE="width: 640"] [TR] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Cdn. pzdr.
  11. Cd. 9.6.2013, spacer U-tki. A teraz razem na zdjęciach... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2963_zpsd0886888.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2957_zps7d242fc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2945_zpsceadd557.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2937_zps2af8fae1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2936_zps8c85cccf.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  12. Cd. 9.6.2013, U-tki. Dudek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3003_zps0b838d18.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2998_zpsd910fce4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2994_zps63601da9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2989_zps014a3bf8.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. Cd. 9.6.2013, spacer z U-tkami:) Teraz Dudek vel Dudi (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI): [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2988_zpsd6f46204.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2971_zpse014281e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2962_zpsd2dbf849.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2958_zpsccd1cb81.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2939_zpse9e89d68.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  14. Cd. U-tki, 9-6-2013. Lalka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2993_zps095044c2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2982_zps96d423ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2983_zpsc5b7a36d.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  15. Przed wyjazdem do Gdyni na wystawę - kilka fotek U-tek:) Tym razem na wolnym terenie, bez smyczy... Panie mają pierwszeństwo, tak więc najpierw Lalka vel Lali (UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI): Lalka trochę zagubiona... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2972_zps41e6061f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2961_zpsec1faec4.jpg[/IMG] Takich zdjęć, niestety, będzie sporo;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2944_zpsae02a266.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2938_zps574cba33.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  16. Alez Wasza Trójka jest nakręcona! Podziwiam:) pzdr.
  17. Nowe kociątko - ładnie się zaprzyjaźniło:) [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/311612_3191928373507_1770828569_n.jpg[/url] pzdr.
  18. ...no to teraz to tylko czekamy na fotki z tego psiego Raju:) pzdr.
  19. Cudny:) [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003693_180252745474205_1005859977_n.jpg[/url] Moje cholery tez super pamiętają, gdzie rano leżało cos do żarcia.... pamięc absolutna, hahaha... pzdr.
  20. A przepraszam, skąd czerpiesz swoją wiedze nt. wyglądu sznaucera domowego? Bo to ani wystawa ani salon groomerski. A i tak na wystawach i w salonach to psy baaaardzo różnie sa strzyzone, trymowane, podgalane... Jak się dowiedziałam: miało byc higienicznie i jest higienicznie. Właściciele zadowoleni, więc dlaczego krytykujesz czyjąś prace? Czy jest jakaś złota księga dot. strzyżeń? Nie ma. Więc...? Pzdr.
  21. Ważne, że nie ma juz awantur związanych z psami:) pzdr.
  22. [quote name='Izabela124.']A co tak mało tych fotek? :eviltong:[/QUOTE] To do mnie czy do jamnicze?:) pzdr.
  23. formalności to ni ema duzo, gorzej może byc z nauką:) A może i hodowca/hodowczyni by się włączyli w naukę? To wtedy Ty będziesz miał zdecydowanie łatwiej:) pzdr.
  24. Brawo za Lublin:) A ja ni emogłabym miec labradora, bo ciągle wydają mi sie za grube...;) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1000064_666794296680961_1827566673_n.jpg[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...