Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Śpiewamy czy łapiemy smakoszki?:) [url]http://images46.fotosik.pl/2087/fd07ec77015233ccgen.jpg[/url] pzdr.
  2. [quote name='pati_zabrze'] Asiaczku czy Twoją ostatnią wpłatę mogę też dorzucić Kubie? W sumie Kubuś dostałby w spadku po Kai 235zł.[/QUOTE] Przepraszam, że tak późno odpowiadam: [B]oczywiscie, dorzuccie, prosze, dla Kubusia:) [/B] pzdr.
  3. No, torcik wyglądał imponujaco:) Bardzo spóźnione, ale serdeczne STO LAT!!!! Pzdr.
  4. Racja! Ja tez czesto tak robię, bo nigdy nie wiadomo, czego taki malec może sie przestraszyc:) pzdr.
  5. A jak Panienko królicze dogaduja się z chłopakami?:) pzdr.
  6. Lisica, nawet jak mokra, to i tak ładna:) [url]http://img580.imageshack.us/img580/9913/t28j.jpg[/url] Pzdr.
  7. W Świebodzicach to nas nie będzie, ale na sopot to się szykujemy:) więc może uda nam się tak jakos normalnie spotkac?:) pzdr.
  8. Gratuluje naprawienia sigmy:) Zawsze to pare groszy w kieszeni zostanie:) Dla Taty ["]; ja go często wspominam [I]a propos[/I] komputera:) Pamiętasz? Pzdr.
  9. [quote name='Izabela124.']Fajny ten sznaucerek :)[/QUOTE] To juz jest trzeci sznaucer u Ani i Jacka:) [quote name='Korenia']Ale Dzez śmiesznie obcięty :evil_lol:[/QUOTE] Dlaczego smiesznie? Normalnie:) Bez udziwnień, higienicznie... pzdr.
  10. Cd. Druga i ostatnia partia bratków z ogrodu ani i Jacka (31.05.2013):) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2905_zps4274a726.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2903_zps1e397781.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2904_zps2fbc7d26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2901_zps1fccdad5.jpg[/IMG] Pzdr.
  11. Cd. ogród ani i Jacka, 31.05.2013 Moje ukochane bratki:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2900_zpsc8c22dc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2899_zpse97f68ea.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2898_zpseca62cf0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2897_zpsac6b1377.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  12. Cd. Kwiaty, 31.05.2013 r. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2896_zps3566af97.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2895_zps99b940f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2894_zpsc8683fd6.jpg[/IMG] A tak zaczyna kwitnąć clematis:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2902_zpsaf4a15c7.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  13. Cd. kwiaty z ogrodu ani i Jacka (31.05.2013 r.): [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2892_zpsca291c44.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2883_zpsf129f99c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2879_zpsab6df3c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2881_zpsddada42b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2880_zps0d50dade.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  14. Kilka zdjęć pięknego sznaucera olbrzyma (31.05.2013 r.) - Dżez:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2908_zpse560c46c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2907_zps5d10caa3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2906_zpsf03ec8e4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2923_zpsa6417b3e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2915_zpsf7fc5d75.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  15. [quote name='Anja2201']Asiaczku to ogromna pomoc , szczególnie jak jest regularna , a niewiele deklaracji chłopków wpływa co miesiąc .[/QUOTE] Może trzeba bardziej rozreklamowac watek...? Sama nie wiem, bo tyle biedulkow na DGM jest... pzdr.
  16. Oj, kusisz tym pubem:) pzdr.
  17. Tak, dziewczyny lubia wodę po tatusiu. Serek nie ma żadnych oporów przed woda:) [IMG]http://e-undernet.nazwa.pl/basenji/foto/galery/277/20120406210107.jpg[/IMG] Pzdr.
  18. Serkowi takie ucho zajeło niecało pól godziny, ale maluchy to się bardziej nim bawiły, niz gryzly. Dopiero później załapały, ze można i pogryźć...:) pzdr.
  19. [quote name='Don_Vito']Będę z JRT oraz jako fotograf! :) Do zobaczenia! :) Asiaczku, liczę, że się spotkamy! :)[/QUOTE] To juz ustalone, Kochana:) Widzimy sie! ring nr 11, baski wchodza na ring od 11-tej:) pzdr.
  20. :) Ano gdzies pogubiły... Juz uzupelniam:) pzdr.
  21. Trzymamy kciuki, oby wszystko udalo się sprawnie i niedrogo przeprowadzic:) Pzdr.
  22. łTak, tak, całą Czwórkę:) No i te starsze też:) pzdr.
  23. Oglądajcie, raz dziennie do odwołania,[I] please.[/I]... polubcie i udostępnijcie... [url]http://www.youtube.com/watch?v=YMw8lsfOxzU[/url] Mamy juz 325 645 oglądnięć a to nadal za mało do 500 000....:( pzdr. pzdr.
  24. Oj, niedobrze z nogą u Albinki, niedobrze... Pzdr.
  25. O, dzięki:) Trzeba kiedys tam zaglądnąć, aby wiedzieć, co i jak:) BO może sie spodoba...?:) pzdr.
×
×
  • Create New...