Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Takie jest zycie.... raz jest wesele, raz .... łapka w gipsie:) pzdr.
  2. [quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi: Ja tam bym się cieszyła z takich wyników ;). Sama mam lekki niedosyt ale trzeba się do tego przyzwyczaić ;)[/QUOTE] [quote name='Doginka']Wyniki nie są takie złe - GRATULUJĘ;-)[/QUOTE] Fakt, wyniki nie sa złe, ale.... powinnam wygrać BOB'ka:) Pzdr.
  3. [quote name='mrau']Toye były na smyczach prowadzone przez właścicielkę, dogi wypuszczone z samochodu nawet bez obroży. Są nagrania z monitoringu, są świadkowie a sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.[/QUOTE] To dobrze. Pzdr.
  4. Porównanie o Naj.Psa (psy) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz113_zps05862774.jpg[/IMG] BOB [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0116_zpsdab0ead0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz153_zps143b447f.jpg[/IMG]
  5. BARBARESCO Ballada o wędrowaniu, kl. pośrednia, dosk.2 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz028_zpse5f21ccb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz025_zps79058c2b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz024_zpse251854b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/th_ZmianarozmiaruRotationofObraz022_zps5f55aad6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz021_zps189c9f44.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  6. Nirse O'CAPUCCINO, kl. pośrednia, - dosk.1, CWC, CACIB, BOS. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz050_zps6025c677.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz053_zpsa942c276.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz148_zps545d3129.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz146_zpse510c9fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz145_zps8204655e.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  7. IDRA Ameba - kl. otwarta, dosk.1, CWC, r.CACIB [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz141_zps2fea045f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0075_zpsb85d220f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0068_zps9134f835.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0069_zps92f2c5c9.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  8. Cd. Kielce, 09-11-2013 Porównanie o Naj. Psa... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz113_zps722d2316.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz114_zps7f395488.jpg[/IMG] Pzdr.
  9. Cd. Kielce, 09-11-2013 Serek:) Z martyną:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz042_zps8258658a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz043_zps83c6b61e.jpg[/IMG] I ze mną:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz094_zpsf68815a7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz101_zps41246c68.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz040_zps6ee45a7f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  10. Cd. Kielce, 09-11-2013 jeszcze Dadik:) Tutaj z martyną:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz010_zps6f79e3a1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  11. Cd. Kielce, 09-11-2013 Dadik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz065_zpsbd502859.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz007_zpsdd10a866.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz013_zps7c47af92.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz012_zps7c888bf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz011_zps54536b61.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  12. Kielce, 09-11.2013. Torinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0014_zps11ce79b1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0020_zps15e1c38c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0056_zpsa69de6a4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_0061_zps70b1e8c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz129_zpsc89c947e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. Wrócilismy z Kielc, niezbyt zadowoleni.... Nasze wyniki: UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI, po raz pierwszy w kl.młodziezy - dosk.1, CAJC, rozpoczety Ml.CH.PL Kanibaru FROMAJE FRAIS, kl.ch. - dosk.1, CWC, rCACIB TORNEY Asiaczek FCI, kl.mł. - dosk.1, CAJC, Naj.Junior. Za chwile wstawię kilka zdjęć z tej wystawy:) pzdr.
  14. O zajściu wiem z FB. Tez nie chce mi się wierzyc, że nikt nic nie wie, kto i co.... Podejrzewam, że oficjalnie to nikt nic ni epowie/nie napisze. Ale może prywatne rozmowy z hodowcami dogów coś pomogą? Gorzej (albo lepiej), jak hodowczyni toy'ów poda sprawe do sądu cywilnego i wezwie na świadków hodowców dogów (w celu ustalenia tożsamości sprawcy).... Alem ale. Czy toye biegały luzem czy byly na smyczach, bo tego nie wiem... pzdr.
  15. Trawka obsikana, autko - tez, słoneczko nałapane na "zaś", eh, chce ise zyć, tak:) pzdr.
  16. O, masz.... gdzie nie wejde, tam zmartwienie i smutek... Aki mial ok. 9 lat, tak? A może nawet więcej, co i tak jest bez znaczenia, jak odchodzi Przyjaciel..... Dla Akusia ["]... pzdr.
  17. Bo bardzo bym chciała ja widzieć w PL na wystawach. A w UK to nie wiem, czy będzie pokazywana...:( pzdr.
  18. A ja widziałam Ozzika w Kielcach, podczas wystawy:) Na zywo jest jeszcze piekniejszy:) Kawał chłopaka. Mam nadzieję, że dostał wsio, co mógl dostac na ringu:) pzdr.
  19. Alu, wiem, jak boli strata najbliższego Człowieka - Taty... Dla Taty ["]... pzdr.
  20. [quote name='musia']widziałam się dziś Asiaczką :lol:[/QUOTE]Tak jest!!!!:) "Stara dogomaniacka Gwardia":) Wiesz, jaka miałam frajdę ze spotkania z Tobą? [quote name='Metheora']Się pochwalimy :) Nasza ostatnia wystawa w tym roku... [B]Manchester terrierów było szść :) Sędzia : Leszek Siejkowski (PL) AZAR Metheora - Exellent 1/1, CWC, CACIB - gratulacje dla właścicieli! DANCING QUEEN Metheora - Very Promising 1/1, Best Baby BLACK PEARL Vom Lavendensteig - Excellent 1/2, CWC, CACIB, BOB!!![/B] czy ktoś ma fotki manchesterów jakieś fajne ???[/QUOTE] metheora, ja mam troche Gudzinków, ale - jak sama wiesz - sa to zdjęcia spoza ringu:) Pzdr.
  21. Bardzo ładny!!! [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/Judi-portret_zps648281d3.jpg[/url] Piekna główka, szkoda, że sunia jest w UK...:( pzdr.
  22. Hahaha, moje baski to nieraz nawet szeleszcząca i fruwająca reklamówka przestraszy.... Ale dziwne, bo jedna sie przestraszy, a reszta maszeruje dziarsko i zupelnie nie zwraca na torbe uwagi. No więc, co ma zrobic przestraszony basek...?:) udaje, że czegoś takiego wogóle nie widział i leci za pozostalymi:) Dla Nonny ["]... pzdr.
  23. Czasami tak bywa z młodymi psami... Mój Dadik tez ma teraz taka fazę, że obsikuje przedpokój i sika w domu. Na dworzu również zrobi, co jego, ale i w domu mu pasuje....:( Musowo przeczekac... pzdr.
  24. wiesz, podziękowania to należą sie Tomkowi. to on robił zdjęcia... Teoretycznie Lansik też robil, ale czy cos wyszło, to nie wiem... No i Rafał też robil zdjęcia - tabletem - ale na razie chlopaki milczą w spawie fotek. więc chyba nieszczególnie powychodziły:) pzdr.
  25. O, jak tam cudnie:) [url]http://s709.photobucket.com/user/jamnicz/media/Saidi/123_zps5e40c682.jpg.html[/url] No, rzeczywiscie "arystokracja":) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/127_zpse9b1c02f.jpg[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...