Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. O, matko.... A co się stało u Tengusi? Nie daj Boshe spadła z konia i sie połamała...? pzdr.
  2. Asiaczek

    Ruda Żaba

    Piekne wyniki, gratuluję:) No i czekamy na jakies foteczki:) pzdr.
  3. [quote name='eloise']placki z cukini serwuję na śniadanie obiad i kolację :) uwielbiam :) [B]a ciasteczka jemy tylko kruche, na śmietance jakiegos dobrego przepisu na ciasteczka, takie do pochrupania, na przegryzkęowsianej :) właśnie uruchamiam produkcję, bo dzieci ostatnie okruchy dzisiaj wyjadły [/B];)[/QUOTE] A ja właśnie szukam jakiegoś przepisu na ciasteczka, takie na przegryzke, do pochrupania... Podzielisz sie?:) Pzdr.
  4. Jestem i ja. Tez przez smierc najbliższej osoby przechodziłam i to kilkakrotnie. łzy, , wspominanie... ale zycie na nas wymusza "normalny" jego tok. Nie mozna sie schowac i uciec od codziennosci. dobrze, że mama ma Was:) Pzdr.
  5. [quote name='Vectra']Nie biorę psich tabletek , bo ja o takich rzeczach ciągle zapominam - mam słomiany zapał. Asiu , daj znać jak Ci się sprawdzi ten preparat. Ja nie miałam lawendowego , tylko bez zapachowy i jakiś inny mam teraz. Oba śmierdzą tak samo. [/QUOTE] No więc juz mam w domu to cudo. Rzeczywiście ciut pachnie lawendą, ale bardziej jakąś chemią czy czyms podobnym. Butla wielka - 500 ml. Po uzyciu pozostawia zapach na jakieś 2 dni. Potem znika. Mebelki się błyszczą. Ale jak ktos nie lubi zapachowych, to niech lepiej nie kupuje, bo zapach - przynajmniej na poczatku jest dosyc ostry:) Mnie to akurat nie przeszkadza. A dodatkowo odstrasza zwierzaki od mebli. Szkoda tylko, że dosyc póxno na to wpadłam...:( pzdr.
  6. [quote name='Kaaasia']No to łatwego rozwiązania oraz odpowiedniej ilości zdrowych i pięknych szczylków :smile:[/QUOTE] Tfu, tfu, tfu... pzdr.
  7. Podoba się?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/collagewspoacutelny_zpsc5407ef6.jpg[/IMG] pzdr.
  8. Ja bardzo lubię lawendę, więc dla mnie to nie problem. Ale wazne tez, aby ładnie ściągal kurz, blyszczal się na meblach, no i je porzadnie konserwował:) Oczywiscie przekażę Tobie moja ocenę preparatu:) pzdr.
  9. Efekt porannego przeglądu FB:) Na komisariat przybiega nagi policjant. Koledzy go pytają, co się stało, na co on odpowiada: - Wracam do domu, żona leży naga w łóżku i mówi: - "Rozbieraj się i prędko do roboty!". No więc przybiegłem. Pzdr.
  10. Tak, tak:) Bedzie wesoło... Pzdr.
  11. Dobre nowiny:) pzdr.
  12. Piękna półeczka, pewnie niedługo bedzie zamała... [url]http://images62.fotosik.pl/335/dbd046328b094e54.jpg[/url] Gratulacje za Kielce!!! pzdr.
  13. Foteczka piekna, bo i psiak na niej super:) [url]http://www.dogomania.pl/pics/2008/3/47482.jpg[/url] pzdr.
  14. A jakis odzew jest na ogloszenia? pzdr.
  15. Takie informacje, do czasu do czasu - bardzo wskazane:) pzdr.
  16. Chmurka ma Dom....Cudna wiadomośc - dla mnie - na początku tygodnia:) pzdr.
  17. O, i to zyczenie baaaardzo mi sie podoba:) pzdr.
  18. [quote name='Izabela124.']Trzymam kciuki za dużą liczbę szczeniaków :D[/QUOTE] Izunia, nie bądź taka wredna! Ja tam wolę 4 i będę baaaardzo zadowolona. No, jak będzie 5 to tez przeciez nie wyrzuce na dwór, prawda? Ale na pewno nie chce więcej:) Pzdr.
  19. zamówiłam dzisiaj ten spray lawendowy do mebli. Jestem jego bardzo ciekawa:) pzdr.
  20. Tak, u Erki juz wsio widac:) Jest na pewno w ciaży!!! Termin porodu to ok. 15-16 grudnia br. Tak więc pierwszą połowe ciąży ma juz za sobą, teraz odliczanie, dobre karmienie, jeden posilek więcej i spokój:) Pzdr.
  21. [quote name='mrau']Toyka sie znalazła!!! :) :) :) :) :) :)[/QUOTE] doczytalam na FB. Tez się ciesze, bo - prawde mowiąc - szukanie Tojki na tamtym terenie, to jak szukanie igły w stogu siana... Pzdr.
  22. [quote name='jamnicze']A teraz nowiny :) Ale od czego zacząć :hmmmm: [SIZE=4][COLOR=#800000]Sajdusia jest w ciąży!!! [/COLOR][/SIZE]:loveu: Rozwiązania spodziewamy się w połowie grudnia :razz:[SIZE=4][COLOR=#800000] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Byliśmy na wystawie w Mielnie, a tam Adusia ([B]ADHARA Risum Tenatis [/B]FCI) zdobyła dos.1, Zw, CWC, BOB !!! i tym samym zakończyła[/COLOR][/SIZE][COLOR=#800000] [B]Championat Polski[/B] [/COLOR][/SIZE]:loveu: Brawa dla Adusi i Ewy, dziewczyny pięknie się pokazały Na wystawie odbyły się też pewne spotkania, ale o tym później :razz:[/QUOTE] I jeszcze raz gratuluję tobie i Sajdi, no i Ewie + Adusi:) Piekna sprawa, jak "dziecko" kończy taki Championat, prawda?:) pzdr.
  23. [quote name='Izabela124.']Gratulacje za Kielce :)[/QUOTE]Dziękować:) [quote name='jamnicze']Gratulacje :) A Torinka nie skończyła przypadkiem Mł. Ch. Polski?:razz: Chłopak tak szybko przebierał nóżkami, że aż aparat nie nadążył :lol: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz007_zpsdd10a866.jpg[/URL][/QUOTE] Torka skończyla młodzieżówkę w Poznaniu:) Do Kielc pojechala "turystycznie":) pzdr.
  24. .... dodatkowo dziwne uzasadnienie sędzi. Więc tutaj wiem, o co chodziło:) Sprawa zamknięta:0 pzdr.
  25. Uwielbiam takie foteczki:) Az od razu człowiek się usmiecha:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ImNG1_UTIns/UnwyOTyvecI/AAAAAAAAKlk/iHs2XI_mjak/w714-h534-no/IMG_0402.JPG[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...