-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='carragan']Fajnie,ze ktos tu jeszcze w ogole zaglada.... :roll:[/quote] Ja ostatnio nie bardzo mam czas... Kliknij w mój podpis... :(
-
O mamuniu, jaki słodki pychol :puppydog: :loveu:
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='asher']Cudne te wasze kociszęta :puppydog: I ja też się nie mogę doczekać poświatowych fotek wakacyjnych. Będzie się działo 8) :multi:[/quote] Oj będzie :lol: :lol: :lol:[/quote] Już by sie działo, gdyby pewnien ktoś nie zapomniał o pewnej płycie :-? 8)
-
Cudne te wasze kociszęta :puppydog: I ja też się nie mogę doczekać poświatowych fotek wakacyjnych. Będzie się działo 8) :multi:
-
Pięęęęękne zdjęcia :klacz: Aż chce się żyć :D
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
asher replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Agnes[/b], będzie dobrze :D Ani się obejrzysz, a zatęsknisz za tym pierwszym dniem po operacji, bo Azę zacznie rozpierać energia, a tu szwy jeszcze nie zdjęte... :wink: Moja suka miała pierwszą operację półtora miesiąca temu, a już teraz część blizny jest prawie niewidoczna 8) -
[quote][img]http://img354.imageshack.us/img354/1565/teraz116ln.jpg[/img][/quote] No niormalnie gęba sie śmieje i serce się raduje na widok tego zdjęcia :D Śliczne :klacz: Żeby moje burki były ze sobą tak zżyte :roll: Ale powiem wam, że choć ja i normalnie dostrzegałam, że Sabina i Boogie, mimo, że niewylewne w uczuciach, to jednak są sobie bliskie, to teraz, kiedy jest Bezyk widać to jeszcze wyraźniej... :D
-
Agnes, no i co z tego, że pogoda brzydka? Aza nawet w ulewnym deszczu ładnie na zdjęciach wyjdzie :evil: Nie opindalaj się tylko aparat w łape i biegusiem focić moją ulubioną modelkę :nono:
-
Też się trochę obawiałam, że warzywa starte na tarce będa niewystarczająco rozdrobnione. Na szczęście psy je trawią bez problemów. A warzywa dawałam wszelakie - te, które akurat byly pod ręką. [b]Sota[/b], nie musisz wyrzucac naci, psy powinny jeśc warzywa zielone, nac im nie zaszkodzi. Inną sprawą jest, czy będą tę nać chciały jeść :wink
-
[b]Agga[/b], gratulacje :D :klacz: :multi:
-
[quote name='Katerinas'][quote name='asher'][quote name='Katerinas']Michaś z Doreczką :D [img]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal031.jpg[/img] [img]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal032.jpg[/img][/quote] [b]Katerinas[/b], Dzidek ryży jest, czy to taka łuna od Dorki bije? :wink:[/quote] :hmmmm: Nie wiem czemu tak na zdjęciu wyszło... Bo Dzidek nie jest ryży... :hmmmm:[/quote] No to pewnie blask od Dorki bije :D :lol:
-
[quote name='an3czka']asher ale ja nie napisalam, ze siekanie marchwi bylo dla mnie problemem. mi gotowanie dla psa sprawialo wielka przyjemnosc i robilam to co dwa, trzy dni.[/quote] A ja nie cierpię gotowac, nie ważne dla kogo :wink: [quote name='an3czka']poza tym duze kawaly marchwi juz chyba nie byly takie smaczne, bo nie byly zjadane :)[/quote] Toteż dlatego ja rozdrabniałam ugotowaną juz marchew na papkę. Raz, że pies nie wybrzydza, a nawet jeśli, to nie bardzo ma jak sobie marchew wypluć, a dwa, ze wtedy mam pewnośc, że warzywo strawi. A tak w ogóle potem to ja wcale warzyw nie gotowałam, podawałam surowe, starte na tarce. Zdrowiej :wink:
-
[quote name='an3czka']po jakims czasie mialam taka wprawe, ze kilko marchwi siekalam nozem w mgnieniu oka.[/quote] :lol: Ja też kiedyś siekałam, ile wlezie, aż wreszcie puknęłam się w głowę i zaczęlam wrzucać marchew do gara w całości, ewentualnie niedbale pocięta na dwa-trzy kawałki, a dopiero już ugotowaną rozdrabniałam na papkę. Oczywiście zachowanie sobie prawidłowo zgenralizowałam i postępowałam tak z każdym innym warzywem :wink: Zapewniam - dużo prościej :wink:
-
No to super :D Sabina miała zdjęte szwy w poniedziałek, niestety jedna nitka została :-? Na dodatek jakieś dziwne wyniki histopatologii przyszły... A w ogóle to nie mam czasu tego wszystkiego dokładnie opisać... :roll: :wink:
-
Fajne ze mnie psisko :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/9456/obraz1759hd.jpg[/img] Choć jeszcze nieco nieśmiałe :oops: [img]http://img118.imageshack.us/img118/5842/obraz1725ru.jpg[/img] Mmmmm, drapanko :fadein: [img]http://img118.imageshack.us/img118/7200/obraz1717nj.jpg[/img] A tak się cieszę :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/7934/obraz1601yx.jpg[/img] No dobra, dośc tych zdjęć! Sabina, pooobaw się ze mną :Dog_run: [img]http://img118.imageshack.us/img118/8924/obraz1700yu.jpg[/img] Teraz, odkąd jest Boogie, Sabina już nie przejawia ani grama przyjaźni wobec Bezyka. Trzyma go na ogromny dystans, nawt przez myśl jej nie przechodzi, żeby się z nim pobawić, jak na początku. I ogóle, to biedna sucz ma doła :( Tylko na spacerze, kiedy jest ze mną sama - odżywa. Ale ja nie bardzo mam czas, żeby wychodzić z każdym psem z osobna...
-
No i po co ta Sabina waruje przy workach z karmą? Przeciez jej całej nie zeżrę :roll: [img]http://img118.imageshack.us/img118/4743/obraz1558ft.jpg[/img] Pobawimy się? :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/8289/obraz1578wm.jpg[/img] Najpierw buzi buzi :buzi: [img]http://img118.imageshack.us/img118/2275/obraz1696ys.jpg[/img] No i gdzie z tym aparatem??? Zero prywatności :roll: [img]http://img118.imageshack.us/img118/8008/obraz1631wf.jpg[/img]
-
Jasne, że jest śliczny :D Tylko prawie nikt się nim nie interesuje :( Niby mamy dla niego dwie propozycje domku, ale nie jestem pewna, czy to są dobre domy. To znaczy na pewno nie byłoby mu tam źle, bo trafiłby do ludzi, którzy kochają zwierzęta, ale nie wiem, czy ci ludzie by sobie z nim poradzili, bo to niezły diabełek jest :evil_lol: Mam śliczne białe ząbki :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/1756/obraz1181dc.jpg[/img] Trochę mnie oniesmielają błyski fleszy :oops: [img]http://img118.imageshack.us/img118/213/obraz1246bx.jpg[/img] [img]http://img118.imageshack.us/img118/3331/obraz1267qp.jpg[/img]
-
Fajne ze mnie psisko :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/9456/obraz1759hd.jpg[/img] Choć jeszcze nieco nieśmiałe :oops: [img]http://img118.imageshack.us/img118/5842/obraz1725ru.jpg[/img] Mmmmm, drapanko :fadein: [img]http://img118.imageshack.us/img118/7200/obraz1717nj.jpg[/img] A tak się cieszę :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/7934/obraz1601yx.jpg[/img] No dobra, dośc tych zdjęć! Sabina, pooobaw się ze mną :Dog_run: [img]http://img118.imageshack.us/img118/8924/obraz1700yu.jpg[/img]
-
No i po co ta Sabina waruje przy workach z karmą? Przeciez jej całej nie zeżrę :roll: [img]http://img118.imageshack.us/img118/4743/obraz1558ft.jpg[/img] Pobawimy się? :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/8289/obraz1578wm.jpg[/img] Najpierw buzi buzi :buzi: [img]http://img118.imageshack.us/img118/2275/obraz1696ys.jpg[/img] No i gdzie z tym aparatem??? Zero prywatności :roll: [img]http://img118.imageshack.us/img118/8008/obraz1631wf.jpg[/img]
-
[quote name='Maga100'] :multi: Asher, możesz w końcu zmienić awatarek :angel:[/quote] [quote name='PIKA'] :angel: :angel: i podpis :angel: :angel: [/quote] Już zmieniłam 8) Zdjęcia z sobotniego poranka Mam śliczne białe ząbki :D [img]http://img118.imageshack.us/img118/1756/obraz1181dc.jpg[/img] Trochę mnie oniesmielają błyski fleszy :oops: [img]http://img118.imageshack.us/img118/213/obraz1246bx.jpg[/img] [img]http://img118.imageshack.us/img118/3331/obraz1267qp.jpg[/img]
-
Haha, Ludek, widze, że jesteś w temacie :wink:
-
Te schody pociągowe to jest jakiś koszmar!!! Bugajski na szczęście sam wskakuje, ale raz miałam wątpliwą przyjemnośc jechać pociągiem z Sabiną - sama :roll: Na Centralnym na szczęście do pociągu wnieśli mi suczę pijaczkowie, oczywiście musiałam ich wynagrodzić, a że nie miałam żadnych drobnych... :roll: A na dworcu w Radomiu pół peronu trzymało mi tobołki, a ja, leżąc na syfiastej pociągowej podłodze, siłą wygarniałam spanikowaną Sabinę... Co przeżyłam, to moje i nikomu nie życzę. Tak więc z trzema dożycami mozecie mieć wesoło 8)
-
[quote name='PIKA'][quote name='malawaszka'][quote name='PIKA']:o Lomtko fatycznie zbieg okolicznoci :o [/quote] :o PIKA aż literki pogubiła :lol:[/quote] nie ja a klawiatura :evil:[/quote] Też się przejęła? :o Empatyczna bestia :lol:
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote] A za ile? 8) 8) 8)[/quote] Jak to za ile :o :wink: :lol: Wiem, że kobiety przepadają za prasowaniem męskich koszul :lol: :lol:[/quote] Oj, jak ty nie znasz kobiet :roll: :nono: :lol: