-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Camara, a po co ty te swoje miśki w szlafroczki ubierasz? :megagrin: -
Evelina, a co ty taki tajniak jesteś :o Czemu nie masz pod nickiem informacji, żeś Mod? 8) Dziewczyny, ile w końcu en bilet kosztował? Ja niestety mimo lekkiego przypływu gotówki w końcu się nie wybrałam, bo wstałam jakoś koło 13 - tej :oops: :lol:
-
Ja tam nie przywiązuję wagi do takich szczegółów :wink: Z Sabiną na żadne egzaminy chadzac nie zamierzam, więc niech sobie siada i kładzie się jak chce :wink:
-
[b]Lisi[/b], pocztyaj sobie o [url=http://www.europlant.com.pl/europlant/produkty.php?show=one&id_produkty=78&id_dolegliwosci=72]Reumaphycie[/url]. To lek ziołowy na bazie wyciągu z czarciego pazura. Ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne i podobno może byc zamiennikiem niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które sa podawane przy róznych kostnych zwyrodnieniach, a które niestety mają wiele skutków ubocznych (jak kliniesz w informacje szczegółowe, to ci się wyświeltliopis przeprowadzonych nad lekiem badań). Reumaphyt poleciła mi [b]AM[/b], wczoraj zapoznałam z nim naszego weterynarza (moja Sabina ma początki zwyrodnienia stwau łokciowego i bycmoże jeszcze jakies inne kostne problemy, ale niezdiagnozowane). Ma sobie o nim poczytać i mam nadzieję, że się do niego przekona. Tez możesz ze swoim o Reumaphycie porozmawiać.
-
Carr, no śliczne fotki, śliczne, ale dałabyś jakieś bardziej ekspresyjne. Bo tworzysz tu obraz Maleństwa - melancholika 8) :lol:
-
Serio? :o obwąhuje O w mordę, faktycznie! :roflt:
-
[quote name='doddy']Siad (w wykonaniu Gajki): [img]http://img354.imageshack.us/img354/9876/ic3837ab.jpg[/img][/quote] Skąd ja to znam... A jaka ma dumną minę, że tak ślicznie usiadła :roflt: Ale przynajmniej waruje łądnie, a nie jak ta moja krowa :lol:
-
No to dobrze, że się pomyliłam :D Ale w sumie pewności mieć nie można, dopóki nie zacznie się psów prześwietlać. Przecież dysplazja często może pozostać niewykryta, bo nie wszystkie psy cierpią na najcięższą jej odmianę...
-
Europejski związek to nazwa? :o Pierwsze słyszę :roll: W Polsce najstarszą i największą organizacją zrzeszającą hodowców psów jest Związek Kynologiczny w Polsce. Należy on do największej międzynarodowej organizacji kynologicznej - FCI. Oprócz tego działają też inne organizacje, młodsze, mniejsze, np. Polski Klub Psa Rasowego, należący do międzynarodowej organizacji ACE. Są też odrębne związki poszczególnych ras, np. Związek Owczarka Niemieckiego Długowłosego, Klub Hodowców Rasy Owczarek Niemiecki... Doptyaj dokładnie jakiego związku metryczkę mają te psy, jakie w tym związku są wymagania hodowlane (tzn. co psy musza uzyskac, żeby można je było rozmnażać, czyli np. odpowiednio wysokie oceny na kilku wystawach, jakieś badania lekarskie, itp.).
-
Pewnie o to, że wśród lekarzy weterynarii, jak w każdym zresztą fachu, zdarzają się partacze... A dysplazja... w statystykach OFA buldogi są na pierwszym miejscu! [url]http://www.offa.org/hipstatbreed.html[/url] Dlatego bulwersujące jest, że nie muszą być badane pod tym kątem, zanim zostaną dopuszczone do hodowli :x I tyczy się to równiez buldożków francuskich, bo wśród tej rasy też chyba sporo jest psów dysplastycznych? Drugie miejsce zajmują... mopsy.
-
[quote name='carragan'][quote name='Agga']Carr a co maleństwo ma taka mała kostkę???? Eee,zadnego nowego polowanka nie bylo....To wciaz z tego ostatniego mamuta co go upolowal przed kilkoma m-cami :wink: Opowiadalam Wam przeciez :wink: Z mamuta? A nie z komórkowego scura? 8) Carr, coś specjalnie dla ciebie 8)
-
O rany, jak dobrze, że się szybko zorientowałam, że tu taka fajna galeria i nie mam 400 stron do nadrabiania :lol: Hugo śliczny, Kama śliczna (kocham brązowe nochale!!! :loveu: ), a krowa... jak to krowa :roflt: Tez wasza? :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jakoś będę musiała :( sama... [/quote]Będzie dobrze! popłaczesz sobie, podołujesz się, a potem odżyjesz :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A tak w ogóle, to trzymaj się Waszeczko!!! :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No to żeby nie było gołosłownie, wklejam moje dwa ukochane ry je :D [img]http://img64.imageshack.us/img64/5731/mobraz0897kn.jpg[/img] [URL=http://imageshack.us][img]http://img64.imageshack.us/img64/4845/mobraz1018hf.jpg[/img][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][img]http://img319.imageshack.us/img319/6030/9wrze200510le.jpg[/img] eeeeeeeeee Luna troche zmerzniala :lol:[/quote]Ja typuję, że to Bolut tak obrósł :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Daga, a spróbuj napisac, że ci pies coś obwąch uje :lol:
-
[quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='anetta']:roflt: :roflt: siedze i sie nie moge powstrzymac od smiechu, ale musze bo mamuska jest w domu :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] no proszę [b]1 dogo[/b] i ile radości :lol:[/quote] nie dogo a r[size=1].[/size]yj :lol:[/quote]A ja myślę, że nie r y j anetcie takiej radochy dostarczył, tylko to słowo na "c", nie wypipkowane (nomen omen :lol: ) :evilbat:
-
Nooo, kawał chłopa z niego wyrósł :D [size=2]A zdjecie zawsze można zmniejszyć[/size] :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka do twarzy ci w niufach :D A jakie one wielkie :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
To, że hodowla jest z Łodzi nie znaczy, że własnie w tym oddziale jest zarejestrowana. Może też w ogóle nie należeć do ZK, a na przykład do Polskiego Klubu Psa Rasowego. Dziwi mnie tylko, że nie spytałeś/aś o to hodowcy... Przecież tak byłoby najprościej?
-
Ja jestem rasowa bezrodowodowa :evilbat:
-
[b]Aga[/b], noniezły numer z tej Twojej Mamy :o :lol: [quote name='HankaRupczewska']Po drugie Asher - Ty ciapa ? :o :o :o No weź i nie rozśmieszaj mnie ! W necie na ciapę napewno nie wyglądasz ![/quote] [img]http://img328.imageshack.us/img328/6540/22230m8ly.gif[/img] :evil_lol:
-
[quote name='carragan'][quote name='olekg18']A jaki był grzeczny na zlocie :evilbat:[/quote] Cicho,bo Cie pogryze :evilbat: [/quote] Hahah, Oleg, gadaj no tu nam jak na spowiedzi :evilbat: Jak się Maleństwo na zlocie zachowywało? :evilbat: :lol: