Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Małą główką :o :lol: A z tą akcyza na fajki to nawet mnie nie denerwujcie!!! Nie przyjkmuję tego do wiadomości i już!!! :2gunfire: :snipersm: :bigcry: Już i tak przerzuciłąm się z L&M na goldeny, bo tańsze. Teraz chyba zacznę palić soprty, albo inne ekstramocne :roll: Albo potuptam na stadion dziesięciolecia, tam się akcyzami zbytnio nie przejmują :evilbat:
  2. Marzycielu, a jak jest (uśredniając oczywiście :wink: ) ze stosunkiem buldogów do innych psów? Sa nastawione raczej przyjaźnie, neutralnie, czy też dążą do konfrontacji? Czy to jest rasa ufna wobec ludzi, cyz raczej trzyma dystans wobec obcych?
  3. Stary pryk z niego, a świńtuszy tak, że az pipkowac go trzeba :lol:
  4. Buuu, jakbym miała kasę na domeczek (a ni mom :cry: ), to może bym zatrudniła :lol:
  5. Wypipkowało mi r.y.j.e :o :evil:
  6. Hahaha, nie trzeba dwóch psów i kilku dni :lol: Bugajski sam potrafi nieźle przekopać! I to zaledwie w kilka godzin. Tyle, że on raczej ryje, niz kopie wgłąb... Co i tak jest dla ogródka rodziców tragiczniejsze :lol:
  7. No właśnie, to kiedy, kiedy :question: się spotykamy :question: No i gdzie???
  8. [size=1]Hahaha, zastanawiałam się, czy się zorientujecie :wink: :lol: To nie one wykopały tę dziurę, aż takich możliwości nie mają, dziura już była, one tylko trochę w niej pogmerały[/size] :wink:
  9. Obligatoryjnego zakazu nie ma, ale w razie sprawy sądowej sędzia ma chyba możliwośc taki zakaz wydać...?
  10. Eeee, tam, [b]Daga[/b], podrzuć zwierzyniec Arimie, ona trzech dodatkowych leosi nawet nie zauważy! :lol: Zwłaszcza takich małych i chudych 8) [b]LAZY[/b]! Cudne zdjęcia, cudne widoki no i faktycznie, cuuuudna z was para! :D
  11. My też oglądamy, tyle, że po cichu :wink: No bo ilez się można rozpływac z zachwytów? :wink: Śliczna :iloveyou:
  12. [quote name='malawaszka']LUDZIE widzicie??? nawet po 4 latach na łańcuchu albo w ciasnym boksie z dziurawą budą pies pozostaje wiernym.... kanapie 8) :lol: :angel:[/quote]Amen :lol: Ja tez iecierpliwie czekam na kolejne odcinki Carusiowej kroniki :angel:
  13. Dzisiaj pytałam w aptece o preparatry na stawy. Glukozamina jest sprzedawana osobno i faktrycznie jest niedroga. Bardzo mnie zdziwiło, że w sumie niewiele preparatów zawiera i glukozaminę i chondoritynę, głównie tylko to pierwsze plus ew. przeciwutleniacze, np. witamina C.
  14. [b]No nie mają sumienia! Taaaka fajna rozrywka, a tu każą wracać[/b] :x [img]http://img312.imageshack.us/img312/7117/mobraz0432pc.jpg[/img] [b]I po spacerze[/b] :( [img]http://img312.imageshack.us/img312/7056/mobraz0462wv.jpg[/img] :hand: [img]http://img312.imageshack.us/img312/7660/mobraz0470vq.jpg[/img]
  15. [b]... i wykopaliśmy[/b] :wink: [img]http://img166.imageshack.us/img166/1796/mobraz0400yf.jpg[/img] [img]http://img166.imageshack.us/img166/2311/mobraz0374br.jpg[/img] [b]Ostatnie poprawki...[/b] [img]http://img166.imageshack.us/img166/2677/mobraz0420fj.jpg[/img] [img]http://img166.imageshack.us/img166/5760/mobraz0389ez.jpg[/img] [b]Siem zmachałam[/b] :roll: [img]http://img308.imageshack.us/img308/6932/mobraz0392hs.jpg[/img] [b]A ja bym jeszcze pokooopał...[/b] [img]http://img308.imageshack.us/img308/3240/mobraz0349or.jpg[/img]
  16. Buuuu, nikt o nas nie pamięta :cry: No to pora się przypomnieć :D Jeszcze mam trochę zaskórniaków sprzed prawie dwóch miesięcy :wink: [b]To, co boorki lubia najbardziej, czyli... "Polowanie na myszy"[/b] :wink: [img]http://img166.imageshack.us/img166/8781/mobraz0291ve.jpg[/img] [b]Myszy już dawno uciekły, ale my dalej kopiemy...[/b] [img]http://img166.imageshack.us/img166/1686/mobraz0267vd.jpg[/img] [b]... i kopiemy...[/b] [img]http://img166.imageshack.us/img166/3153/mobraz0313cs.jpg[/img] [b]i kopiemy...[/b] [img]http://img166.imageshack.us/img166/787/mobraz0339dg.jpg[/img]
  17. [quote name='Ka-ka']wiem, że moja stabilność psychiczna zaczynała zostawiać wiele do życzenia :wink:[/quote] Hehehe, no bo wieczne niezorganizowana i wiecznie wszystko gubiąca asher była za to w pełni swoich sił psychicznych!!! Zwłaszcza bezpośrednio przed egzaminem :roflt: Poza tym ja jestem tak roztargniona, że spadku twojej stabilności nawet nie zauwazyłam :wink: Już się nie mogę doczekać poznania Prestonka :multi:
  18. [quote name='Cząsteczka'][URL=http://img351.imageshack.us/my.php?image=hpim07736kd.jpg][img]http://img351.imageshack.us/img351/4066/hpim07736kd.th.jpg[/img][/URL][/quote] :o Kobieta guma :lol:
  19. [quote name='samanta']Dziwię się, że pojawia się tutaj na forum tyle uwag "nie na miejscu" :roll: [/quote] Wiesz, jakoś nie czuję się w obowiązku cieszyć, że ktoś świadomie sprowadza na ten pełny nikomu niepotrzebnych psów świat stadko kolejnych kundelkow... :( Niemniej jednak cieszę się bardzo, że ciąża i poród przebiegły bez powikłań. [quote]Co niektórzy uważają się za znawców rasy a nawet nie potrafią obliczyć terminu porodu :-?[/quote]A co ma jedno z drugim wspólnego? :o
  20. [quote name='HankaRupczewska']Małgosiu, specjalnie dla Ciebie brzydal : [img]http://img102.imageshack.us/img102/9366/brzydal17oo.jpg[/img] [/quote] Haniu, masz whipeta :o A co na to Gezio???
  21. [b]sota36[/b], nawet, gdyby w opisywanym przez gagucię przypadku agresja miała podłoże "w testosteronie", to wątpię, żeby kastracja coś dała. Jeśłi chce się wpłynąć kastracją na zachowanie psa, to trzeba mu obciąc jajka, zanim jeszcze pewne zachowania utrwalą się "w umyśle". Bo jak pies już się nauczy tak zachowywac, to kastracja niewiele zmieni. [b]gagucia[/b] mnie jest jakoś trudno uwierzyć, ze pies po [b]8 latach[/b] zgodnego, bezkonfliktowego życia z rodziną nagle reaguje na członków swojego stada z taką furią :o
  22. Oj, to znaczy, że czeka cię intensywna ciąża urojona? :( Nie myślałaś o tym, żeby suczki wysterylizować?
  23. Znalazłam. Z Biełegostoku jest [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=profile&mode=viewprofile&u=4114]Matagi[/url]. Jak klikniesz w jej nick otworzy ci się jej profil. Stamtąd możesz do niej wyłać maila, bądź prywatną wiadomość. Myślę, że będzie umiała doradzić w sprawie szkoleniowca :kciuki:
  24. Matko z córką, 4 dni mnie nie było i miałam [size=7][color=red][b]12[/b][/color][/size] stron do nadrobienia!!! :shock: :silly: Gadułu fstrentne!!!! :evil: [b]Alu[/b], [size=1]że się tak wścibsko spytam - ty miałaś samojedkę?[/size] :o
  25. [quote name='HankaRupczewska']Oooooo, Asia :D Rozumiem, że Sabinka OK ???[/quote]Nie do końca :roll: karma nam się skończyła, w portfelu pustki, aż wiatr świszczy, więc od kilku dni boorki jada na gotowanym i niestety sabowy żołądek nie zdzierżył :( Dziś biedna psina jedzie na nifurksazydzie... :( [size=1]I ziemi którą sobie kretynka z balkonowych kwiatków wygrzebuje :evil: Nawożonej :evil: Nie wiem, czy to ta ziemia nie jest aby przyczyną żołądkowych sensacji :evil: [/size]
×
×
  • Create New...