Jump to content
Dogomania

korasek

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

korasek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Nareszcie otrzymaliśmy upragnione miski. Po tak długim czsie i tak wielu problemach udało się. Serdeczne podziękaowania. Szczególnie, że dorzucono nam pare gratisów. Tylko czy musiało to tyle trfać i tak wyglądać?!
 2. A jak można określić jak nie robieniem w konia coś takiego. Wielokrotnie apelowałam do nich mieli numer kierownika schroniska i nikt do tej pory nie zadzwonił. Pisane były meile a i na ich telefon były liczne próby kontaktu. Sprawa ciągnie się od września i nie licze na już na nic z ich strony. Dobrze, że chociaż wam pomogli. Skoro uważacie to za wyraz bycia małolatą to ja chyba jestem nią faktycznie.
 3. Witajcie. We wrześniu wygraliśmy pomoc na [URL="http://www.krakvet.pl"]www.krakvet.pl[/URL] mieliśmy otrzymać miski metalowe za ok 200zł. Do tej pory nas zwodzą i nic nie przysyłają. Czy korzystaliście z ich pomocy, czy się wywiązali? Liczę na pomoc.:shake: :-(
 4. Lepiej więc tak nie rozpoczynać kariery wystawowej?! Proszę o jakieś linki do tych stron z komentarzami tej organizacji. Nie mogę ich odnaleźć.
 5. Mam pytanie kupuję owłosioną sunię nagiego meksykanina zarejestrowaną w klubie psa rasowego. Czy jej nagi miot będę mogła zarejestrować w związku kynologicznym. Czy raczej nie mają już na to nigdy szans?!
 6. Mam pytanie czy szczenięta suni owłosionej zarejestrowanej w Klubie psa rasowego. Oczywiście te łyse można przerejestrować do związku kynologicznego. Bo jak rozumiem na dzień dzisiejszy związek kynologiczny owłosionych nie uznaje. :(
 7. Piski ponoć zarejestrowane w europejskim związku. Wystawy co miesiąc. Mają tatuarze i całą resztę.
 8. :oops: hodowla Artis z Ułańskiej zagrody
 9. Pragnę zakupić pieska rasy nagi meksykański. Szczeniaki są ponoć po przeglądzie hodowlanym. NIestety w łódzkim oddziale w wykazie szczeniąt nie ma tej rasy. A osoba ta tam właśnie mieszka. Pomocy jutro mam się zdecydować.
×
×
 • Create New...